VDSL İnternet İstiyorum Hangi Firmaya Bakmalıyım?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Manyakuss

Her Yaşantı Farklıdır.
Merhabalar, uzun zamandır Vodafone Supernet kullanıyorum aylık 65.99TL'ye 35'mbps ve upload 2mbps olmak üzere internet kampanya ve süresi doluyor şimdi daha üst download hızlı pakette olabilir hangi firmaya bakmalıyım internette millenicom gördüm sizce nasıldır ne değildir yorumlarınızı bekliyorum.
Teşekküler.

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
usta bende bağlatacağım türknet yada netspeed çok iyi diyorlar
türknette müşteri hizmetleri sorunu var diyorlar ama yakın akrabam uzun süredir kullanıyor hata ile karşılaşmamış şahsen bende türknet bağlatacam
buda netspeed vdsl tarifeler
https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

Death

Elizabeth Olsen
Türknet iyi geç vdsl 2 modem al 100 mbps keyfini yaşa :)

MuratTamer

24 yıllık emektar bir gamer..
Bende ocak ayında adsl den vdsl e geçtim. Kopma hız düşüklüğü vs sorun yasamadim hiç. 24 mbite kadar tarifem 21-22 mbit hiz aliyorum. Firma Turkcell Superonline. Fiyatlar Turknet'e göre falan yüksek tabi ama güvenemedim o firmalarla uğraşmaya. Sikayetvar.com Turknet ile ilgili kaynıyor açıkçası. Ama tercih meselesi tabi, belki de memnun kalırsınız. Risk almaya değebilir. Olumlu yorumlarda duyuyorum.

Death

Elizabeth Olsen
Bende ocak ayında adsl den vdsl e geçtim. Kopma hız düşüklüğü vs sorun yasamadim hiç. 24 mbite kadar tarifem 21-22 mbit hiz aliyorum. Firma Turkcell Superonline. Fiyatlar Turknet'e göre falan yüksek tabi ama güvenemedim o firmalarla uğraşmaya. Sikayetvar.com Turknet ile ilgili kaynıyor açıkçası. Ama tercih meselesi tabi, belki de memnun kalırsınız. Risk almaya değebilir. Olumlu yorumlarda duyuyorum.
O şikayetvar.com var ya tam boş bir site oraya hiç güvenmiyorum firmaları kötülemek için birilerinin tuttuğu kişiler bence onlar o kadar şikayet var orada ben hiç şikayet eden görmedim etrafımda türknetten

Onur.G

Süper Moderatör
türknet için çok şikayet edenler var ama hepsinin sorunu müşteri hizmetler belli bir telefon hatları yok yani hatları derken mesela türk telekom için aranan numara varsa türk nette yok bu ama müşteri hizmetleri kurulacağını söylemişlerdi. şahsen ben bilgi almak için 2 farklı gün ayrı ayrı not bıraktım biz sizi arayalım kısmından aradılar ertesi gün.
zaten türk nette taahhüt yok baktın kötü gidiyor bir sonra ki ay devam etmezsin kullanmaya.

O şikayetvar.com var ya tam boş bir site oraya hiç güvenmiyorum firmaları kötülemek için birilerinin tuttuğu kişiler bence onlar o kadar şikayet var orada ben hiç şikayet eden görmedim etrafımda türknetten

Bu laflar her firma için söyleniyor milletin işi gücü yok kötü yorum yazdırcaklar kötü yorum yazanda beleşe yazmaz firmaların kasalarında milyar dolarlar olması lazım o iş için madem şikayet varı beğenmiyorsunuz donanım haberede bakın facebook sayfalarına da bakın oturun 3 mecrayı karşılaştırın zamanın türk telekom tamamen kötüydü artık şans işi bölge çapın ya kötü yada iyi türk net bölge iyi olsada sorun yaşatabiliyor 3 mecra dahil kötü yorumlar azalmıyorsa vardır birşeyler

Manyakuss

Her Yaşantı Farklıdır.
Türkneti komşum da kullanıyor sorun olmadı bu zamana kadar diye konuşma yaptık türknet'te endişem kalmadı peki millenicom yada netspeed kullanan varmı burda onların deneyimleri ve tecrübeleri neler?

Dostum netspeed'de gerçekten işinde çok iyi. Benim binamda altyapı yok iken izmirdeki kardeşime netspeedin HİPER PRO 75 paketini önerdim 2 ay kadar kullandı çok memnun kaldı. 1 buçuk ay önce binama altyapı geldi ve Netspeedden aynı paketi bende aldım gayet memnunum hiç sorunum dahi olmadı bir kez bile aradığımı hatırlamıyorum. indirme hızı olsun gerek ping olsun mükemmel işliyor.
Download yaparken bir kare atayım sana.

Onur.G

Süper Moderatör
Türkneti komşum da kullanıyor sorun olmadı bu zamana kadar diye konuşma yaptık türknet'te endişem kalmadı peki millenicom yada netspeed kullanan varmı burda onların deneyimleri ve tecrübeleri neler?
netspeed duyduğum kadarıyla işini çok iyi yapan bir firma
türknet de ki tek şikayetleri müşteri hizmetleri ama sitelerine girdiğiniz de mesaj bırakma kısmı var mesajı bırakıyorsunuz ertesi gün dönüş yapıyorlar
milenicom tavsiye eden de var ama netspeed ve türknete göre fiyatları yüksek diyorlar. şahsen bağlaatcak olsam türknet bağlatırdım
zaten taahhüt yapmıyorlar baktın memnun değilsin çıkarsın
mesela yakın akrabama sordum şuan 65 tl iken 2 ay sonra 120 olursa ne olacak diye olmaz öyle bir şey dedi. tabii bunun garantisini veremeyiz ama en son haziran ayında zam yapmışlardı oda 5 tl civarı.

Manyakuss

Her Yaşantı Farklıdır.
Dostum netspeed'de gerçekten işinde çok iyi. Benim binamda altyapı yok iken izmirdeki kardeşime netspeedin HİPER PRO 75 paketini önerdim 2 ay kadar kullandı çok memnun kaldı. 1 buçuk ay önce binama altyapı geldi ve Netspeedden aynı paketi bende aldım gayet memnunum hiç sorunum dahi olmadı bir kez bile aradığımı hatırlamıyorum. indirme hızı olsun gerek ping olsun mükemmel işliyor.
Download yaparken bir kare atayım sana.

Şuan benı cezbettin netspeed bağlatcam upload olarak nasıl peki memnun musun Twitch yayını felan yapıyorum yeterlı olurmu?

Şuan benı cezbettin netspeed bağlatcam upload olarak nasıl peki memnun musun Twitch yayını felan yapıyorum yeterlı olurmu?
Upload konusunda pek haşır neşir değilim o yüzden kesin yorum yapmam beni yalancı seni mağdur yapar. Ben sana Hız testi fotoğrafını atayım birde kendi gözlerinle gör. Bundan 1 yıl önce Eski binamdaki altyapı 8 mbps'e kadardı o yüzden Uploadı bırak download la bile pek işim olmazdı. :) Eski alışkanlıklarım hala daha devam etmiyor değil :p
Hız testi: Buraya tıklaman yeterli.

Manyakuss

Her Yaşantı Farklıdır.
Upload konusunda pek haşır neşir değilim o yüzden kesin yorum yapmam beni yalancı seni mağdur yapar. Ben sana Hız testi fotoğrafını atayım birde kendi gözlerinle gör. Bundan 1 yıl önce Eski binamdaki altyapı 8 mbps'e kadardı o yüzden Uploadı bırak download la bile pek işim olmazdı. :) Eski alışkanlıklarım hala daha devam etmiyor değil :p
Hız testi: Buraya tıklaman yeterli.
çok teşekkürler netspeed'e geçicem :D

--xx--

Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Moderatör
Ben Millenicom kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıl oldu ve 24mbps bağlantıyı 69.99Tl karşılığında alıyorum. 2 yılda sadece 2 defa internet kesintisi yaşadım. Biraz can sıkıcı oldu 1-2 gün sürdü ama benim ihmalimde etkiledi bu süreci. Genel olarak memnunum herhangi bir problemim yok.

Ek olarak, 24mbps'e kadar değil sabit 24mbps kullanıyorum hız olarak da herhangi bir düşüş yaşamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt