TO Haber | Valorant, Türkçe seslendirme desteği ile geliyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
haber_-_duyuru.jpg

Riot Games'in 7 Nisan'da Kapalı Beta'sını başlatacağı Valorant isimli taktiksel FPS oyunu, Türkçe metin ve seslendirme seçeneği ile geliyor. Oyundaki tüm karakterler Türkçe sese sahip.

Türkiye’de önemli işlere imza atan Riot Games, merakla beklenen Valorant oyununda Türkçe desteğini devam ettiriyor. Oyundaki karakterler farklı sanatçılar tarafından seslendirildi. Oyun içi 13 bin kelime metin, 25 bin oyun dışı metin ve 14 bin kelime seslendirme çevirisi yapıldı. Bu sayıların daha da aratacağı ifade edildi.

Karakterleri seslendiren ses sanatçılarını aşağıdan görebilirsiniz.

Breach - Umut Tabak
Cypher - Selim Yeğin
Sova - Murat Aydın
Viper - Hümay Güldağ
Phoenix - Onur Kırış
Brimstone - Itri Koşar
Sage - Damla Özüduru
Jett - Berrak Kuş
Omen - Levent Yıldız
Dış Ses - Merih Tangün

korhan4045

Torrent-Oyun.com
güzel oyun. Twitchte 4 accountuma da drop düştü. 2 sini kendim ve kardeşime aldım. Öbür ikisini yabancı sitede 150 Euro ya sattım

RUBENム

真島吾朗
Ekli dosyayı görüntüle 237501

Riot Games'in 7 Nisan'da Kapalı Beta'sını başlatacağı Valorant isimli taktiksel FPS oyunu, Türkçe metin ve seslendirme seçeneği ile geliyor. Oyundaki tüm karakterler Türkçe sese sahip.

Türkiye’de önemli işlere imza atan Riot Games, merakla beklenen Valorant oyununda Türkçe desteğini devam ettiriyor. Oyundaki karakterler farklı sanatçılar tarafından seslendirildi. Oyun içi 13 bin kelime metin, 25 bin oyun dışı metin ve 14 bin kelime seslendirme çevirisi yapıldı. Bu sayıların daha da aratacağı ifade edildi.

Karakterleri seslendiren ses sanatçılarını aşağıdan görebilirsiniz.

Breach - Umut Tabak
Cypher - Selim Yeğin
Sova - Murat Aydın
Viper - Hümay Güldağ
Phoenix - Onur Kırış
Brimstone - Itri Koşar
Sage - Damla Özüduru
Jett - Berrak Kuş
Omen - Levent Yıldız
Dış Ses - Merih Tangün

CSGO'nun neredeyse kopyası gibi oyun yapmışlar. CSGO'dan nefret ettiğim için daha oynamamış olmama rağmen Valorant'tan da nefret ettim. Hatta bir tane mapı var CSGO'daki Mirage mapını alıp Valorant'a eklemişler.

Benden uzak hayranlarına yakın olsunlar.

bayram_20

Oyun Delisi..
Beyler drop düşüren oynamak isteyen özelden yazsın bana :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt