Uplay DLC Kilidi Açma Rehberi (Orijinal Oyunlar İçin)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
üstat watch dogs 1 in dlc lerini açmak için videoda anlattığın gibi yaptım ancak oyunu açıp kapatınca IDList.log dosyasına herhangi bir öge kaydetmiyor. neden böyle oluyor acaba.
Oyunu hangi noktaya kadar açtığına bağlı olabilir, ayrıca Ubisoft'un oyun içi overlay'i var onun da aktif olması lazım.

steep oyununa oluyor mu yapamadım sizde varsa verebilir msiniz.
Oyun maalesef bende yok ama çalışması lazım, yukarıda yazdıklarımı dikkate alıp dene.

monarchboss

MuratAkbulut
Steep dlc ıd larını buldum ve UbiDlc metin belgesine normal şekilde yazdım yine olmadı ve Rainbow'da denedim olmuyor online oyunlar da olmuyor bence.

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
konu temmuzda açılmış açık kapatılmış olabilir mi? 1-2 hafta içerisinde yapan var mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt