Uncharted: The Nathan Drake Collection (PS4) [CUSA 02344] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PS4

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

Uncharted: The Nathan Drake Collection [CUSA 02344]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PS4

:ps-indirmeturu: Torrent

:ps-dosyaturu: PKG

:ps-platform PS4 | Firmware 4.05

:ps-surum: CUSA 02344

:ps-boyut: 40.5 GB

:ps-cikis: 7 Ekim 2015

:ps-not: İlk üç oyunun tek paket hâlidir. Kurulum notlarını ve nasıl kıracağınız konusunu mutlaka okuyun.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:
Nathan Drake'in dünya çapında alçakgönüllü kökenlerden olağanüstü maceralara uzanan, tehlikeli seyehatini takip ederek tüm zamanların en çok beğenilen oyunlarından birini sen de tecrübe et.

Drake akla hayale gelmeyecek hazineleri bulmak için zalim düşmanlara karşı hayatını ve dostlarını ortaya koyarken, sen de unutulmaz karakterlerle tanış.

Uncharted: The Nathan Drake Collection™ sadece şu oyunlar için tekli oyuncu modunu içerir: Uncharted: Drake’s Fortune™, Uncharted 2: Among Thieves™, ve Uncharted 3: Drake’s Deception™.

:pckurulumaciklamasi:
USB Belleğinizi exFat olarak formatlayın.
İndirdiğiniz PKG dosyasını USB bellek içine atın.
PS4'e USB belleğinizi takın.
PS4'ün kırılmış ve sürümünün 5.05 olduğuna emin olun.
Menü kısmından en altta olan "Debug Settings / Game / Package Installer" seçenekleri ile devam edin.
PKG dosyasını kurun ve oyunu başlatın.

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Tr-GhostCu

ALLAH'IN TAKDİRİ TEDBİRİ BOZAR...
Sony'nin bazı oyunları var insana ps4 aldırır bunun son çıkan Türkçe dublaj olanı mesela

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
eline saglık pc için olsa kaçırmazdım güzel oyuna benziyor bu arada oyun fragmanı yerine oyunun gameplayını koysanız daha iyi olmazmıydı

ISKA

Seviye 13

Thrill

PS4 5.05 Exploit
Olabilir aslında da mevcut konu açma metodu bu şekilde. İleride belki gameplay dr olabilir ekstradan.

Kırdıranlar var valla. 5.55'te kırıldı. Millet spiderman, detroit için kırdırır.
5.55 Kırılmadı maalesef. Bekleyen büyük bir kitle var yanlışlık olmasın.
Yazdığınız oyunlar dahil çok fazla oynanabilir oyun olacak 5.55'in kırılması ile.

ISKA

Seviye 13
5.55 Kırılmadı maalesef. Bekleyen büyük bir kitle var yanlışlık olmasın.
Yazdığınız oyunlar dahil çok fazla oynanabilir oyun olacak 5.55'in kırılması ile.
Yok kırıldı ama ücretli yapıyorlar maalesef. Ve kendi cihazınızı yurtdışına gönderip yapıyorlar. Spiderman, detroit vs hepsi oynanabiliyor.

Thrill

PS4 5.05 Exploit
Yok kırıldı ama ücretli yapıyorlar maalesef. Ve kendi cihazınızı yurtdışına gönderip yapıyorlar. Spiderman, detroit vs hepsi oynanabiliyor.
Büyük hack topluluklarının olduğu siteleri takip ediyorum böyle bir durum görmedim.
Kaynak belirtebilir misiniz rica etsem?

ISKA

Seviye 13
Büyük hack topluluklarının olduğu siteleri takip ediyorum böyle bir durum görmedim.
Kaynak belirtebilir misiniz rica etsem?
Bu konuları takip eden bir arkadaşım söylemişti 1000 rubleye cihazını yurtdışına gönderiyorsun ve onlar yapıyormuş. Bende pek inanmadım ama videolarını izlemiş artık ne kadar doğruysa. Kanıt istedim kendisinden. Atarsa yazarım buradan.

molotof

Torrent-Oyun.com
S.a Kolay gelsin. Oyun türkçe dublaj mı acaba? Haberler de oyunun ps4 versiyonu için düzenlenmiş bu halinde dublaj olduğu bilgisi yer alıyordu?

ISKA

Seviye 13
S.a Kolay gelsin. Oyun türkçe dublaj mı acaba? Haberler de oyunun ps4 versiyonu için düzenlenmiş bu halinde dublaj olduğu bilgisi yer alıyordu?
Mümkün olduğunda Türkçe altyazısı veya dublajı olan oyunların sürümlerini bulup paylaşmaya çalıştım. Yüksek ihtimalle dublajlıdır.

molotof

Torrent-Oyun.com
Mümkün olduğunda Türkçe altyazısı veya dublajı olan oyunların sürümlerini bulup paylaşmaya çalıştım. Yüksek ihtimalle dublajlıdır.
Acaba oyunu indiren varsa bu bilgiyi paylaşabilir mi? Türkçe dublaj mı değil mi diye. Her ne olursa olsun emeğine sağlık.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt