Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu (PS4) [CUSA 04529] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PS4

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu [CUSA 04529]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PS4

:ps-indirmeturu: Torrent

:ps-dosyaturu: PKG

:ps-platform PS4 | Firmware 4.05 veya 4.55

:ps-surum: CUSA 04529

:ps-boyut: 48.9 GB

:ps-cikis: 10 Mayıs 2016

:ps-not: Kurulum notlarını ve nasıl kıracağınız konusunu mutlaka okuyun.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:
Her hazinenin bir bedeli vardır.

Ardında bırakmaya çalıştığı tehlikeli yeraltı dünyasına geri dönmeye zorlanan Nathan Drake, sevdiklerini kurtarmak için neleri göze alacağına karar vermek zorunda.

Balta girmemiş ormanlar, hareketli şehirler ve karlı tepeler gibi yerlerde kayıp hazineyi aramak için dünya çevresinde destansı bir yolculuğa çıkan Drake, Sam, Elena ve Sully'ye katılın.

Drake akla hayale gelmeyecek hazineleri bulmak için zalim düşmanlara karşı hayatını ve dostlarını ortaya koyarken, sen de unutulmaz karakterlerle tanış.

:pckurulumaciklamasi:
USB Belleğinizi exFat olarak formatlayın.
İndirdiğiniz PKG dosyasını USB bellek içine atın.
PS4'e USB belleğinizi takın.
PS4'ün kırılmış ve sürümünün 5.05 olduğuna emin olun.
Menü kısmından en altta olan "Debug Settings / Game / Package Installer" seçenekleri ile devam edin.
PKG dosyasını kurun ve oyunu başlatın.

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.
Ps4 alırsam mutlaka oynamak istedigim serilerden biri bakalim hayırlısı.

buraktolgayılmaz

Torrent-Oyun.com
playstation'u fabrika ayarlarına getirirsem sürümüde sıfırlanırmı 4.05'e gelir mi?

Son düzenleme:

ZoaGamer

Torrent-Oyun.com
Su oyunu koymayaydınız iyi di be Reis :S
Bu oyunu nerde ne zman görsem başımı dağlara taşlara vurasım geliyor PC yerine PS4 almadım diye...

Oooooffff oooofff...
Eğer yakın zamanda cihaz almak isteyipte PC ve PS arasında kararsız kalan arkadaşlar varsa kesinlikle PS tavsiye ederim.. Pc alıpta 5 yıl sonra oyunlara uzaktan bakmasını geçtim doğru dürüst oyun bile yapılmıyor PC ye ama PS'te Sony tek başına bile yeter...

Gamepasstv

Torrent-Oyun.com
Bu Oyun Efsane...PS4üm varken alıp oynamıştım.Oynayacak arkadaşlara iyi oyunlar..

ThE bEsT

Hiç Kimse.
5.55 sürümünden haber var mı? 6 bilmem kaç sürüm güncellemeleri geldi güncellemedim :D

Uncharted her zamanki mükemmel arkadaşlar oynamayan varsa oynayın benim gibi sürümü uygun olmayanlar PS Store'dan alabilirler.. Şu aralar indirimde.

Thrill

PS4 5.05 Exploit
Özellikle bu seriyi oynamak için PS4 alıp kırdım desem yalan olmaz, diğer oyunlar iyi olsa da..
Naughty Dog'tan Çok kaliteli bir iş. Sony Türkiye ekibi de iyi iş çıkarmış, dublaj çok kaliteli.
Sonuç çok iyi bir oyun deneyimi.

v1.32 Güncellemesi ile oynamanızı tavsiye ederim.
Bu ID numarası ile yüklenebilir durumda ve 13.7GB Güncelleme.

Edit: PS4 alarak Sony'e destek oldum keşke paramız olsa da oyunları da alsak.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt