Uefa | Uluslar Ligi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ
MS Sırbistan 0 x Türkiye 0

49' Kolarov = Kırmızı ============== Sizce A Milli Futbol Takımımızın Son İki Maçtaki "Hayal Kırıklığı Yaşatan Performansında En Büyük Etken Ve Maç Hakkındaki Forum Görüşleri Nedir

Son düzenleme:

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Gol atacak adam yok.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
önceki maçta da gördük hakan çok iyi doldurmasına rağmen hocanın oynatmakta ısrar ettiği burak hep ziyan etti topları

federal ajanı

Torrent-Oyun.com
klasik şenol güneş takımı kapanan savunmaya karşı hiç bişe yapamıyoz Beşiktaş ta da böyleydi bu adam ama ilk yarı fena değildik bide enes ünal mert hakan emre kılınç milli takım seviyesinde değil

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Maçları izlemedim ama sonuçlarına ve sahaya çıkarılan kadroya göre konuşacak olursam; Şenol Güneş'in bu maçlara hazırlık maçı gözüyle baktığını düşünüyorum.Aslında gerçekten bir hazırlık maçı olarak ayarlanmış bir turnuva.Ama o kadar da önemsenmeyecek bir turnuva da değil.Sırf gençleri deneyeceğim, onu deneyeceğim, bunu deneyeceğim diye sahaya hiç uyum gösteremeyecek bir kadroyla çıkarsan sonu pek de iyi olmaz.Hele ki miyadını doldurmuş Burak gibi futbolcuların üzerinde hala ısrar etmesi çok yanlış bence.Adam sanki bulunmaz Hint kumaşı, nereye gitse paşa ilan ediliyor.Hiç mi fark edilmiyor kötü oynadığı, ben anlamıyorum ki.Çok şükür Beşiktaş'tan gitti de kurtulduk.Bu arada Macaristan maçı kadrosu daha kötü ve uyumsuzdu.

U-21 takımı daha iyi görünüyor şuanki A-Milli takımından.İnşallah ilerde Dorukhan, Oğuzhan ve Cenk Tosunun katılımıyla dahaiyi hale gelirler.

U-21 Türkiye 1 - 0 Andorra (Özeti A Spor'da)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Varmış, ben de ilkini (Macaristan) açıp doğru düzgün izlemedim bile.İkincisinin tarihini bile bilmiyordum, oynanıp bitmiş.İnşallah Fatih Terim'li, Lucescu'lu dönemlere dönmeyiz yine.Geçen sezon iyi yerde bırakmıştık.Bu maçların da heyecansızlığı hazırlık maçı gibi bakılmasındandır diye tahmin ediyorum.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt