Ücretsiz Steam Key Veren Siteler

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ynt: Ücretsiz Steam Key Veren Siteler

Carl' Alıntı:
Yok ya gurur meselesi. :thumbup:
vallahi kardeşim ne diyim buna gururmu denir bilmiyorum ama bana biraz saçma bir düşünce gibi geldi tabi senin düşüncene de saygılıyim fakat grupda bedava far cry 5 hesapları dağıtıldığında neden gurur yapmadın sonuçta oda bedavaya geliyor key gibi

OMAR

15 Ağustos 2004∞

yasinakbulutTR' Alıntı:
vallahi kardeşim ne diyim buna gururmu denir bilmiyorum ama bana göre çok saçma bir düşünce tabi senin düşüncene de saygılıyim fakat grupda bedava far cry 5 hesapları dağıtıldığında neden gurur yapmadın onuda anlamadım sonuçta oda bedavaya geliyor
Onu da alabilirdim fakat bu zamanlar da ininal karta para yatıramıyordum ayrıca oyunu da çok oynamak istediğim bunun üzerine hesap veren kişiye origin hesabı bile verecektim değerinin üstünde düşün.

Carl' Alıntı:
Onu da alabilirdim fakat bu zamanlar da ininal karta para yatıramıyordum ayrıca oyunu da çok oynamak istediğim bunun üzerine hesap veren kişiye origin hesabı bile verecektim değerinin üstünde düşün.
tamam kardeşim ama benim böyle bi düşüncem olsa bedava keyleri almasam gurur yapsam torrent oyunda indirmem sonuçta onlarda bedava

OMAR

15 Ağustos 2004∞

Farkındaysan ben key almam dedim ayrıca elimden de geldiğince orjinal oyun alıyorum. Eğer orjinal oyun almasaydım böyle bir gurur yapmazdım.

Ruling

https://steamcommunity.com/id/Ruling35/

Bİlgi için teşekkürler fakat hiç kullanmam ücretsiz keyleri. Ayrıca bunu derken ki amacım yani (kendim satın aldığım oyunları kullanırım) onu demek istedim. 8)
Keyleri aldığın zaman oyuna para vermeden ücretli oyuna sahip olmuş oluyorsun. Bunda bir zarar yok. Steam kütüphanene ekleniyor ister oyna ister oynama. Steam'in değerleniyor.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Keyleri aldığın zaman oyuna para vermeden ücretli oyuna sahip olmuş oluyorsun. Bunda bir zarar yok. Steam kütüphanene ekleniyor ister oyna ister oynama. Steam'in değerleniyor.
Yeni gördüm yine de bir şey olmaz herkes aynı düşünmez ama yorumuna saygı duyuyorum.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
arkadaşlar selamun aleyküm. bu siteler bize ücretli oyunları ücretsiz mi veriyor anlamadım da

Ruling

https://steamcommunity.com/id/Ruling35/
arkadaşlar selamun aleyküm. bu siteler bize ücretli oyunları ücretsiz mi veriyor anlamadım da
aynen dostum ama senin istediğini değil. Zamanlamaya göre rastgele. Yada istekte bulunup oyunculardan toplanan bağışlarla verilen ücretsiz oyun keyleri.

İlk siteye bakayım dedim, hitman 2'yi görünce şaşırdım. Tıkladığımda ise oyunun steamdeki ücretsiz sürümüne yönlendirdi.

Sitelerin çoğu çöp, diğer siteler ise önemsiz oyun keyi dağıtıyorlar. Güzel oyun paylaştıklarında steam key konusunda duyuruluyor

İlk siteye bakayım dedim, hitman 2'yi görünce şaşırdım. Tıkladığımda ise oyunun steamdeki ücretsiz sürümüne yönlendirdi.

Sitelerin çoğu çöp, diğer siteler ise önemsiz oyun keyi dağıtıyorlar. Güzel oyun paylaştıklarında steam key konusunda duyuruluyor
Dostum zaten kaliteli oyun keyi veren site yok ki verirse ayda yılda humble veriyor benim bildiğim, zaten bu keylerin amacı kütüphaneyi büyütmek ve kartları en azından steam hesabına önem verenler böyle düşünüyor oynamak için alan olduğunu düşünmüyorum varsada azdır yazdığım sitelerden toplam 60-70 tane oyun ekledim kütüphaneme

VΣNOM

ωє αяє νєησм
3ZT0L-THG9Z-90LJA
32LKP-2KYIV-6QF6K

Son düzenleme:
Kardeş bu keyleri aktif ett,kten sonra Idle Master programı ile nasıl kart düşürme olayı yapacağım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt