Ücretsiz Steam Key Veren Siteler

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
322049.jpg

Ücretsiz Steam Key Veren Siteler

Evet arkadaşlar biliyosunuz steamde koleksiyon kartları içeren binlerce oyun var,

Vereceğim siteleri düzenli olarak takip ederek günde 1'den fazla key alabilirsiniz.Ben bu oyunu oynamam diye almamazlık yapmayın bu oyunlardan düşecek kartları belirli bir fiyata satarak para kazanabilirsiniz veya da steam'de seviye atlamak için kullanabilirsiniz

Bu kartlarıda düşürmek için oynamanıza gerek yok idle master programıyla düşürebilirsiniz

Kendimi örnek göstericek olursak sıf aldığım bu bedava keylerle 40-45 tl para kazandım.Evet geçelim sitelere

Bildiğim tüm siteleri yazmaya çalışacağım

1.sitemiz:thatsgamebro.com

Bu sitede Her gün düzenli olarak güncellenen ve ücretsiz dağıtılan steam oyun kodlarını bulabilirsiniz

https://thatsgamebro.com/bedava-steam-kodlari/

2.sitemiz:marvelousga.com

Bu sitemizde ise yüzlerce steam key var ben sırf bu siteden 20 tane oyun ekledim

https://marvelousga.com/index.php

3.sitemiz:dupedornot.com

Bu sitemizdede aynı şekilde dolu dolu key var görevleri yaparken reklamlar canınızı çok sıkabilir fakat dert etmem diyorsanız burayıda tavsiye ederim

https://dupedornot.com/index.php

4.sitemiz:humblebundle

Evet arkadaşlar herkesin bildiği siten olan humblebundle gerçekten kaliteli adı duyulmuş oyunları vererek kendini duyurmuş bu siteyide takip etmeyi unutmayın.Geçen günde hatırladığınız üzere Spec Ops The Line oyununu vermişti.

https://www.humblebundle.com/

5.sitemiz:.indiegala

Bu sitemizde nadir olsada adını duyurmuş oyunları vermekte mesela geçen gün lucius adlı oyunu verdi ben kaçırsamda bir çok arkadaşımız faydalandı ;D bu siteyide takip etmeyi unutmayın

https://www.indiegala.com/

6.ve son sitemiz:giveaway.su

arkadaşlar bu site benim en çok sevdiğim site neden diye sorucak olursanız google'dan kesinlikle güvenli bir uzantı eklemenizi istiyor bu uzantıyıda ekledikten sonra hangi oyun ücretsiz olduysa size bir bildirim yolluyor bu bildirimlede oyunları kaçırmamış oluyorsunuz

yani yukarıda paylaştığım sitelerin eklediği oyunları size bildirim olarak gönderiyor tabi farklı sitelerde paylaştım

https://giveaway.su/

Daha bir sürü altarnetif site vardı fakat bunlar fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum

Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi bilmeyen arkadaşlar varsa bu key olayını yararlanması içindir daha önceden böyle bir konu açıldımı hiçbir bilgim yok

Gamepasstv

Torrent-Oyun.com
Ynt: Steam Keyi Veren Siteler

Açılmışsa da gözümüzden kaçmıştır. :thumbup:
Eyvallah dostum.

Litteram

Torrent-Oyun.com
Ynt: Ücretsiz Steam Key Veren Siteler

marvelousga güvenilirmi :eek:

Litteram' Alıntı:
marvelousga güvenilirmi :eek:
tabiki güvenilir güvenilir olmasa zaten burada paylaşmam senin için rahat olsun kaç tane oyun aldım oradan hem yan hesabıma hem ana hesabıma

Litteram

Torrent-Oyun.com

yasinakbulutTR' Alıntı:
tabiki güvenilir güvenilir olmasa neden burada paylaşayım kaç tane oyun aldım oradan hem yan hesabıma hem ana hesabıma birde neden sadece o site gözüne çarptı acaba merak ettim :D
site bana güvenilir gelmedide ondan fazla kırmızı :-X

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

Dupedornot'ta aldığım bir key kullanılmış çıktı. Zaten reklamla doldurmuşlar siteyi, her yerde kısaltma link. Marvelousga güzelmiş ama.

Marvelousga hakkındaki fikrim de şimdi Drive or Die denen zımbırtı için yaptığım görevlerden sonra değişti. Oyunun yapımcısı Türk ve oyun leş gibi, gerçekten sıfır emek var. 2D, splitscreen ve sadece fareyle kontrol ediliyor, kırmızı bir (aslında iki) spor arabayı yolda "GO" ve "STOP" yazılarından "GO" olanına denk getirmeye çalışıyoruz, ve grafikler Atari seviyesinde.

Bolshoi Booze' Alıntı:
Dupedornot'ta aldığım bir key kullanılmış çıktı. Zaten reklamla doldurmuşlar siteyi, her yerde kısaltma link. Marvelousga güzelmiş ama.
aynen öyle reklam çok sinir bozuyor

birde diyelim orada yazıyor xxx game diye ama kütüphanene gelen key --- diye geliyor anladınmı bilmiyorum ama :D

yinede o reklamlara rağmen sabrederek baya key aldım ordanda

Marvelousga gerçekten güzel site fakat onunda görevleri abartı fazla gibi ama sonuçta bedava key veriyor :D

Hartollew

Torrent-Oyun.com

humble bundle ı takip ederseniz bir sürü bedava key dağıtıyorlar.

EnesKing' Alıntı:
humble bundle ı takip ederseniz bir sürü bedava key dağıtıyorlar.
Sık sık key dağıtma gibi bir alışkanlığı olmayan site fakat verdiği zamanda kaliteli adını duyurmuş bir oyun oluyor

BUDUK

BESLE BUDUKU OYSUN GÖZÜNÜ.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler thanks:.

Thatsgamebro ve Giveaway.su bu iki sitede aynı görevi yapıyor. Kendilerinin ücretsiz oyun dağıttığı yok. Bazı siteler var banana,gamehag gibi. Telefon istiyor, oyun indirmenizi ve oynamanızı istiyor. En son gamehag'a isyan etmiştik böyle saçma görevler koyuyor diye. Ancak bildiğini okumaya devam ediyor ama kendisi en iyi giveaway sitesi diyebilirim. Her gün mutlaka bir iki oyun dağıtıyor.

Bende giveaway eklentisi yüklü, bildirimler geliyor eğer bir oyun ücretsiz dağıtılıyorsa. Gruplarında duyuru yapmadan önce eklentiden haberi alıyorsunuz.

İlkDüzen' Alıntı:
Thatsgamebro ve Giveaway.su bu iki sitede aynı görevi yapıyor. Kendilerinin ücretsiz oyun dağıttığı yok. Bazı siteler var banana,gamehag gibi. Telefon istiyor, oyun indirmenizi ve oynamanızı istiyor. En son gamehag'a isyan etmiştik böyle saçma görevler koyuyor diye. Ancak bildiğini okumaya devam ediyor ama kendisi en iyi giveaway sitesi diyebilirim. Her gün mutlaka bir iki oyun dağıtıyor.

Bende giveaway eklentisi yüklü, bildirimler geliyor eğer bir oyun ücretsiz dağıtılıyorsa. Gruplarında duyuru yapmadan önce eklentiden haberi alıyorsunuz.
biliyorum kardeşim aynı görevi gördüklerini hatta giveaway.su bir adım önde denilebilir çünkü eklediğimiz google eklentisiyle tüm dağıtılan oyunlar bildirim olarak geliyor buda sınırlı sayıda dağıtılan oyunları kacirmamamizi sağlıyor.Thatsgamebro'yu paylaşma amacım da oyun keylerinden ziyade oyun haberleri vs paylaşmasından dolayı

OMAR

15 Ağustos 2004∞

Bİlgi için teşekkürler fakat hiç kullanmam ücretsiz keyleri. Ayrıca bunu derken ki amacım yani (kendim satın aldığım oyunları kullanırım) onu demek istedim. 8)

Carl' Alıntı:
Bİlgi için teşekkürler fakat hiç kullanmam ücretsiz keyleri. 8)
Enteresan neden kullanmıyorsun acaba ? Oyunları oynamanada gerek yok ki ekle oyununu kütüphanene kartlarını düşür ister sat istersen steamde seviye yükselt sana kalmış ben sırf bu bedava keylerle 40 tl kazandım oyunuda oynamana gerek yok idle master programıyla kartları düşürebilirsin

OMAR

15 Ağustos 2004∞

yasinakbulutTR' Alıntı:
Enteresan neden kullanmıyorsun acaba ? Oyunları oynamanada gerek yok ki ekle oyununu kütüphaneme kartlarını düşür ister sat istersen steamde seviye yükselt sana kalmış ben sırf bu bedava keylerle 40 tl kazandım
Yok ya gurur meselesi. :thumbup:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt