Torrent-Oyun | Twelve Minutes [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
12 dk_ 1 saniye.png

Twelve Minutes [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 1,1 GB

:pccikistarihi: -19.08.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir!)

türkçe.png
TÜRKÇE Alt Yazı Destekli

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1097200/Twelve_Minutes/

:oyungoruntuleri:

1629395455681.png

:oyunhakkinda:

TWELVE MINUTES, tıkla-sürükle arayüzüyle kolay erişilebilir, tepeden bakışlı ve gerçek zamanlı bir etkileşimli gerilim oyunu.

Karınla baş başa geçirmeyi planladığın romantik akşam, evini basıp karını cinayetle suçlayan ve seni döve döve öldüren bir polis dedektifi yüzünden kâbusa dönüşür...

Her şeyin bittiğini sandığın an kendini tam da hayatını kâbus eden dehşetin kapına dayandığı ana geri dönmüş bulursun. ON İKİ DAKİKA süren bir zaman döngüsünde sıkıştın kaldın ve artık aynı dehşeti defalarca ve defalarca yaşamak zorundasın...

Ta ki başına geleceklerin bilgisini kullanarak düğümü çözmenin ve döngüyü kırmanın bir yolunu bulana kadar.

CİNNET'in kâbusumsu gerilimi, ARKA PENCERE'nin klostrofobisi ve MEMENTO'nun parçalı yapısı TWELVE MINUTES oyununda harmanlanıyor.

Oyunu James McAvoy, Daisy Ridley ve Willem Dafoe gibi yıldızlar seslendiriyor.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Violence, gore, blood, sexual themes.
:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (ortalama 2 saat)

:psnot:
REPACK'SİZ SON SÜRÜM İÇİN TIKLAYINIZ!
[21.08.21_(7220777)]

Repack'ler ilk sürümdür.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

12 Minutes 002 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Genel Sohbette paylaştığım yazıyı burada paylaşayım, belki indirecekler için bir fikir vermiş olur.

Hocam oyunu bitirdim. Yukardaki mesajı yazdıktan sonra tek oturuşta bitirdim. Hatta başarımlara baktığım kadarıyla tüm sonları görmüşüm (6 tane). Süre olarak da 4 saat 17 dakika sürmüş aşağıda gözüktüğü gibi. Açıkçası ben daha uzun olmasını bekliyordum çünkü zamanında ortalama 8 saat, uç seviye olarak 20 saat sürdüğünü söylemişlerdi. O 20 saati baya sallamışlar. Bu arada herkesin oynanışına göre süre uzayabilir, farklı farklı bulmacalar var ve birçok kez deneme yanılma yapmanız gerek. Bazı çözümlere şansa denk gelebiliyorsunuz. Neyse oyuna gelecek olursak oyunu beğendim beklediğime değdi ama potansiyeli daha iyilere çıkabilirmiş gibi geldi. Bazı şeyler cevapsız bırakılmış. Oynanış olarak 3 odada tıkalı kalmış durumdasınız bu birkaç oyuncuyu bayabilir. Açıkçası konsepti zaten zaman döngüsü olduğu için beni rahatsız etmedi. Oynanış LucasArts'ın eski oyunları gibi işliyor oyun genellikle elinizden tutmuyor. Oyunun pazarlaması hep ses aktörlerinden dönmüştü ve doğru da yapmışlar. Seslendirmeler cidden harika. James McAvoy, Daisy Ridley, Willem Dafoe genel olarak oyunun kalitesini yukarı çekmişler. Diyaloglar da güzeldi. Ama şöyle bir sıkıntı var, diyalog yapısı garip olmuş. Önceden zaten konuştuğumuz bir şeyi farklı bir şekilde tekrar sorduğumda sanki ilk defa duymuş gibi şaşırma tepkisi veriyordu. Bu da diyaloglar arasında çelişki yapıyor. Hikaye olarak beğendim ama açıklanmasını beklediğim şeyler vardı.

Tabii bu düşüncelerim oyun hakkındaki kesin fikrim değil. Daha yeni bitirdiğim için biraz aklımda oturması gerek. Oturunca daha düzgün bir yazabilirim.
Orijinal yazı: Link

AuEnx

Seviye 1
Uzun zamandır beklediğim çok muhteşem bir oyun. Gece Pintiden de izlemiştim ve oyuna daha çok hypelanmıştım ve şimdi koydum indirmeye.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunu dodiden indridim sorunsuz girdim fakat %41 den sonra hareket etmiyor oyun Twelwe minutes yazisi kaliyor müzik devam ediyor ama donmuyor oyun

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Oyunun ilk kırılan sürümü kaldırılıp yerine bugün (21.08.21) çıkan son sürüm olan v7220777 eklenmiştir.
Sorun yaşayan arkadaşlar bu sürümü kullanabilirler, iyi oyunlar herkese.

Not:
Sorun belirtilmediği sürece veya yeni sürüm istenmediği sürece konu kendiliğinden güncellenmeyecektir.

Son Sürüm (v7220777) İndirme Linkleri:
>> http://www.mediafire.com/file/yglvp1csewmt35u/Twelve.Minutes.Build.7220777.zip/file

Tanıtıldığı günden beri takip ediyorum , bir çok yorum okudum çoğu olumlu. Bi göz atalım bizde.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt