Tv ye bağlayınca kasma sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kazak69

Torrent-Oyun.com
Laptop tvye bağlayınca fifa oynarken kasıyor laptopda oynarken kasma olmuyor.Önceden tvdede kasmıyordu laptopa format attıktan sonra kasmaya başladı ekran kartı driver yüklü

Mert Özer

Hepsi Manyak!
Oyunun ayarlarında kare seçimi var (FPS) Kaç da o ?
60 yap eğer yine olmazsa Fps sınırı yok tikini seç.

kazak69

Torrent-Oyun.com
Oyunun ayarlarında kare seçimi var (FPS) Kaç da o ?
60 yap eğer yine olmazsa Fps sınırı yok tikini seç.
Hepsini denedim olmuyor.Windows 10 format attım siteden ekran kartımdriverınıda kurdum olmuyor.Başka yüklemem gereken bi driver felanmı var acaba

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
laptop kullanıyorken bende de oluyordu o oyunları borderless full screen yaparak çözmüştüm bir de tabi yüksek performansta çalıştığına da emin ol ama büyük ihtimal borderless yapman çözecektir

DowJones

!
Moderatör
Sadece ekran kartının sürücüsünü kurmak yetmiyor. Dizüstü bilgisayarlarda çoğu insanın çok sık unuttuğu ufak bir pürüz var.

O ufak pürüz ;

NVİDİA denetim masasından(Ekran kartınızı Nvidia varsayıyorum) İlk olarak açılan uygulamada(Ortada dönen Nvidia logosu var)Alttan Performans kısmına kaydıralım. Sonrada Soldan 2.seçeneğe gelip Yüksek Performanslı Nvidia işlemcisini seçelim.

kazak69

Torrent-Oyun.com
laptop kullanıyorken bende de oluyordu o oyunları borderless full screen yaparak çözmüştüm bir de tabi yüksek performansta çalıştığına da emin ol ama büyük ihtimal borderless yapman çözecektir
ekran full screen zaten boardless felan yazmıyo oyun ayarlarında.

Sadece ekran kartının sürücüsünü kurmak yetmiyor. Dizüstü bilgisayarlarda çoğu insanın çok sık unuttuğu ufak bir pürüz var.

O ufak pürüz ;

NVİDİA denetim masasından(Ekran kartınızı Nvidia varsayıyorum) İlk olarak açılan uygulamada(Ortada dönen Nvidia logosu var)Alttan Performans kısmına kaydıralım. Sonrada Soldan 2.seçeneğe gelip Yüksek Performanslı Nvidia işlemcisini seçelim.
Hocam dediğini anlamadım ama
bu videodaki ilk 3.20 dakika anlattıklarını yaptım sorun devam ediyor kasıyor nerdende format attım slim drivers indirdim bütün dediklerini kurdum yine aynı

kazak69

Torrent-Oyun.com
Bi bilen yokmu beyler.Formattan önce sıfır kasma takılma şimdi ise tv ye bağlayınca kasıyor ne eksik baştan bi dahamı format atıyım

Gregoryen

Atatürk'ün ışığı altında!
Oyun için windows10 pek önermem. Windows 8 veya windows 7 kurun..

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt