TurkNet AKK Açıklaması

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Herkese merhaba,

Bugünlerde 2019 başında bazı operatörlerin AKN’yi kaldırıp yerine kotalı internet paketlerini getireceği ve kota aşımı durumunda tıpkı AKN’li dönemde olduğu gibi kullanıcıların hızının düşürüleceği haberlerini üzülerek duyuyoruz.

Bu haberler karşısında biz de sizler gibi ister istemez, diğer operatörler AKN’yi kaldırıp yerine kotalı internet verecek endişesini taşıyoruz. Eğer böyle olacaksa, demek ki bizim ta 2017 Eylül’de Türkiye’de tüm kullanıcılarımız kaldırdığımız AKN ile verdiğimiz mesaj ve yapmak istediklerimiz sektörümüzde anlaşılamamış demektir. Biz Türkiye’de internetin çağın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde, tüm kullanıcılar için AKN’siz ve tamamen kotasız olması gerektiğini savunuyoruz.

Ve size bir bilgilendirme yapma mecburiyetini kendimizde hissettik. Çünkü bu haberlerden sonra TurkNet’in de değişeceğini ve AKN’siz interneti kaldırıp kotalı internete geçeceğini düşünenler olabilir. Şunu kesinlikle belirtelim, TurkNet 2017 Eylül’den itibaren AKN’yi kaldırdı. 2018 yılının sonlarını yaşadığımız şu aylarda geri getirmedi. Ve bundan sonra da ne 2019’da ne 2059’da bir daha asla AKN’li internet satmayacak!

Umarız, bir gün (mümkünse biran evvel) Türkiye’de AKN, AKK, Kota (ne isim altında olursa olsun) gibi uygulamaların olmadığı bir internet TurkNet kullanmayan herkes için bir gerçek olur.

TurkNet

-BRΛVE-

Muggle'lar her yerde !
Ben TTNET devam mecbur çünkü türk net ile konuştum benim oturduğum bölgede internet yaptırırsam çok hiper kesinti olacağını söylediler aynı şeyi ttnetde söylemişti hızlı net paketlerinde ama ttnete göre çok fazla kesinti yaşarsınız diye adamlar geri çevirdi beni böyle krallar işte seviyorum bu türk netide işte kader

Gamer41x

Torrent-Oyun.com
Saçma olan da AKK'nin açılımı Adil Kullanım Kotası yani kotalı internet oluyor. O zaman hiç kaldırmaya gerek yok ki aynı şey. Yoksa arada bir fark var da ben mi bilmiyorum. Kota denilen saçmalığı tamamen kaldırmak bu kadar zor bir şey mi acaba çok merak ediyorum.

Qirixcv

Saudade
Emektar
Hocam bir soru sormak istiyorum.

O kadar kişi Türknet iyi diye geçtik ne müşteri hizmetleri var ne de bir problem olduğunda gelip müdahale edecek ekipleri var diyip türknet'ten aldıkları hizmeti sonlandırdılar.

Siz bu problemleri yaşamıyor musunuz?

Qirixcv

Saudade
Emektar
Saçma olan da AKK'nin açılımı Adil Kullanım Kotası yani kotalı internet oluyor. O zaman hiç kaldırmaya gerek yok ki aynı şey. Yoksa arada bir fark var da ben mi bilmiyorum. Kota denilen saçmalığı tamamen kaldırmak bu kadar zor bir şey mi acaba çok merak ediyorum.
Hocam af buyur da sen bu ülkede ürünün ederinden fazla vergisini veriyorsun adamlar sadece toplumu soymak istiyor toplumun ihtiyaçları, giderleri, yaşadığı sıkıntıları vs. vs. hiç umurlarında değil. Sadece özel firmalar, şirketler değil DEVLET'in kendisi bunu yapmakta. Sözde bizi temsil etmesi için Millet Vekili seçiyoruz o Hain'in evlatları Vekil maaşları artsın diye götlerini yırtarken Asgari ücretin artmaması için ellerinden geleni yapıyorlar. Şuan bir Millet Vekili Maaşı 15 Bin TL civarındayken asgari ücret 2 Bin TL. Ya hocam işin kısası biz KDV'nin bile vergisini veriyoruz size soruyorum Türkiye dışında hangi ülke VERGİNİN VERGİSİNİ alıyor?

KaFaCoM

100 % PcKolik
Hocam bir soru sormak istiyorum.

O kadar kişi Türknet iyi diye geçtik ne müşteri hizmetleri var ne de bir problem olduğunda gelip müdahale edecek ekipleri var diyip türknet'ten aldıkları hizmeti sonlandırdılar.

Siz bu problemleri yaşamıyor musunuz?
kardeşim yaklaşık 1 senedir türknetliyim sıfır sıkıntı yaşadım fatura konusundada dedikleri gibi 65 tl yi geçmedi daha bi ha müdahale edecek ekip konusundada ben kırşehir kamanda yaşıyorum bilirsin kırşehir küçük şehir o yüzden hemen ilgileniyorlar sizde yoğunluktan dolayı gecikmiş olabilirler

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt