TÜRKİYE -RUSYA UEFA Uluslar B Ligi Yayını

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MaviBereli54

Hak ve Turan yoluna adanmış ruhlara selam olsun...
Arkadaşlar bugün Türkiye-Rusya Uefa Uluslar B ligi maçı var ama hiç bir sitede yayınla ilgili bilgi vermiyor. Yayın kuruluşunun daha belli olmadığını söylüyorlar. Maç Türkiye'de ve maça saatler var. Hazırlık maçını bile veriyordu normalde kanallar yayını vermeme gibi bir durum olur mu? Sizin düşünceleriniz neler merak ettim.

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Şu dakika itibariyle hala yayıncısı belli olmadı. Maç kendi ülkemizde olmasına rağmen TFF neden bir kanalla anlaşamıyor anlayamadım.

aeygames

Kıdemli Yetkili
Trt'den verilebilir demişler ama daha tam belli değil.

Acun - TV8 verirse verir bu sene yayıncılarımız çok kötü çoğu şeyi alamıyor, aldıklarında da eksik oluyor ki zaten çoğumuzun milli takım için bir heyecanı yok. Üstünde bayrak var felsefesi yapıp kendinizi de kandırmayın yani :D

MaviBereli54

Hak ve Turan yoluna adanmış ruhlara selam olsun...
Şu dakika itibariyle hala yayıncısı belli olmadı. Maç kendi ülkemizde olmasına rağmen TFF neden bir kanalla anlaşamıyor anlayamadım.
Bende bunu anlamadım çok mantıksız değil mi Hazırlık maçını veriyorsun grup maçlarını verecek kanal ayarlamıyorsun yani.
Trt'den verilebilir demişler ama daha tam belli değil.
Bazı sitelerdede yayın olmayacak yazıyor.
Acun - TV8 verirse verir bu sene yayıncılarımız çok kötü çoğu şeyi alamıyor, aldıklarında da eksik oluyor ki zaten çoğumuzun milli takım için bir heyecanı yok. Üstünde bayrak var felsefesi yapıp kendinizi de kandırmayın yani :D
Bir başarı beklemesende Avrupada orada burada oynayan kaliteli futbolcularımız var bu sene fazla parlayan ondan sonra yeni kadro çalışmaları vardı en azından maçı izlemek istiyor insan.

aeygames

Kıdemli Yetkili
Bende bunu anlamadım çok mantıksız değil mi Hazırlık maçını veriyorsun grup maçlarını verecek kanal ayarlamıyorsun yani.

Bazı sitelerdede yayın olmayacak yazıyor.

Bir başarı beklemesende Avrupada orada burada oynayan kaliteli futbolcularımız var bu sene fazla parlayan ondan sonra yeni kadro çalışmaları vardı en azından maçı izlemek istiyor insan.
Kesin demedim zaten. Büyük ihtimal TRT alacak.

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
Bu nedir la noldu bu ülkeye bu kanallara anlamıyorum geçen şampiyonlar ligi kura çekimine bakayım dedim türkiyede yayıncı yok bugün ülke sınırlarında milli bir maç var yayıncı yok ilginç anlamak mümkün değil

aeygames

Kıdemli Yetkili
Trt ve Uefa arasında pazarlıklar devam ediyormuş. Tff karışmıyormuş. Şerefsiz Tff. :mad:

Lúthien

Gazi Üni - BM
Bu nedir la noldu bu ülkeye bu kanallara anlamıyorum geçen şampiyonlar ligi kura çekimine bakayım dedim türkiyede yayıncı yok bugün ülke sınırlarında milli bir maç var yayıncı yok ilginç anlamak mümkün değil
Yayin haklari euro ile veriliyor. Kanallarin kazanclari tl ile. Aciklayici sanirim.

aeygames

Kıdemli Yetkili
Hamsi kafalılar sağolsun maç izleyesimiz gelmiyor.
Öyle demesen daha iyiydi. Ama maç seyircisiz gibiydi. İlk yarı idare ederdi. İkinci yarı taraftarlardan sadece 61. dakikada biraz ses geldi. Sonra sanki tiyatro izliyorlar gibiydiler. Milli takım ruhu kalmadı maalesef.

Bir daha trabzonda oynanan milli maçları izlemem ayıptır ya

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
Yayin haklari euro ile veriliyor. Kanallarin kazanclari tl ile. Aciklayici sanirim.
Euro sana bana çok bunlar kamyonla para kazanan adamlar dokunmaz ama diyelimki yayın alacak gücü yok, biri çıksın açıklama yapsın yayınlayamıyoruz desin arkadaş maç saati geliyor hala insanlar hangi kanalda diye araştırıyor.

Eskiden milli takımın maçlarını dört gözle beklerdim şimdi sadece bir iki dakika bakıp kapatıyorum.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt