Türkçe yama gereken kısa oyun?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Dışarıdan okuyacak dosyayı. Sen dediğim yere atıp oyuna gir bir dene bakalım.
Denemiştim zaten ama olmadı. Menu çevirisi tamamlanmak üzere, bitince bir daha denicem. Saol yardım için, umarım olur bu sefer.

Bitti, dediğin gibi yaptım ama maalesef olmadı. Her şeyi eksiksiz yaptım. Acaba sorun repackte mi?

Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
Denemiştim zaten ama olmadı. Menu çevirisi tamamlanmak üzere, bitince bir daha denicem. Saol yardım için, umarım olur bu sefer.

Bitti, dediğin gibi yaptım ama maalesef olmadı. Her şeyi eksiksiz yaptım. Acaba sorun repackte mi?
Content'ten önceki klasörün resmini atabilir misin?
Binaries ve bir klasör ismi daha olması lazım.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Content'ten önceki klasörün resmini atabilir misin?
Binaries ve bir klasör ismi daha olması lazım.
Falcon ilk klasör. Onun içinde Content ve Binaries var sadece. Binaries içinde ise Movies ve Paks vardı, ben de Localization'ı attım. Şuan pc kapalı, atabilirim birazdan eğer lazım olursa.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Return of the Obra Dinn'in Türkçe yaması var mıydı arkadaşlar?

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Bu arada Spyro konusunda bilgi vereyim. 1500 satırlık menü çevirisini öğlen civarlarında bitirdim. Oyuna tanıtma konusunda sıkıntı var. Sorunsuz bir şekilde hallolursa diyalog çevirisine geçicem. O, 2500 satır ve her bir satır uzun cümlelerden oluşuyor. Diğerinin aksine bunun birkaç saatte bitmesi imkansız. Uzun sürecek gibi duruyor. Eğer aynı hızda gidersem birkaç güne bitebilir, hızı düşürürsem ne zamana biter pek emin değilim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kolay gelsin dostum, aşağıya birkaç oyun önerisinde daha bulunacağım, keyfine göre çevirip çevirmeyeceğine bakarsın.

Devil May Cry HD Collection (1-2-3)
Ace Combat 7
The Darkness 1 (2.'si var galiba)
Lost Planet 3
We Happy Few
Red Faction Guerrilla
Red Faction Armageddon
Aliens vs Predator

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Kolay gelsin dostum, aşağıya birkaç oyun önerisinde daha bulunacağım, keyfine göre çevirip çevirmeyeceğine bakarsın.

Devil May Cry HD Collection (1-2-3)
Ace Combat 7
The Darkness 1 (2.'si var galiba)
Lost Planet 3
We Happy Few
Red Faction Guerrilla
Red Faction Armageddon
Aliens vs Predator
Hocam The Darkness 1 PCye çıkmadı haberiniz olsun. Bir de 2. oyunun yaması birkaç ay önce çıkmıştı onu da söylemiş olayım. Yama linki. Bu arada ilk oyunu oynamak zorunda değilsiniz 2. oyunu kavrayabilmek için. 2. oyunun başında özet geçiyordu, yeterli gelmişti bana.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam The Darkness 1 PCye çıkmadı haberiniz olsun. Bir de 2. oyunun yaması birkaç ay önce çıkmıştı onu da söylemiş olayım. Yama linki. Bu arada ilk oyunu oynamak zorunda değilsiniz 2. oyunu kavrayabilmek için. 2. oyunun başında özet geçiyordu, yeterli gelmişti bana.
Yamayı kendim için istememiştim ama yine de link için teşekkürler, ilerde oynamayı düşündüğüm oyunlardan biriydi (sıra biraz zor gelir ama).Yaptığım küçük bir araştırma neticesinde yamanın olduğunu fakat aynı zamanda biraz sıkıntılı olduğunu öğrendim.Senin attığın linkin daha güncel ve sıkıntısız olduğunu tahmin ediyorum.İlk oyunun pc'ye çıkmadığını bilmiyordum, bilgilendirme için teşekkürler.

Edit:
1620438837651.png @Cyb3rH3aD

Bu arada Red Faction oyunları güzel oyunlardır, onlardan biri veya Ace Combat 7 çevrilse güzel olur bence.Tabi arkadaşın isteğine bağlı.

Son düzenleme:

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Öneriler için teşekkürler ama uzun bir süre başka yamaya bakamam gibi duruyor. Spyro'da bile çok yavaşladım, bunaltmaya başladı yavaştan. Yarım bırakmam, bu yamayı bitiririm ama çıkışı biraz uzun sürebilir.

naCrimed

Yamayı kendim için istememiştim ama yine de link için teşekkürler, ilerde oynamayı düşündüğüm oyunlardan biriydi (sıra biraz zor gelir ama).Yaptığım küçük bir araştırma neticesinde yamanın olduğunu fakat aynı zamanda biraz sıkıntılı olduğunu öğrendim.Senin attığın linkin daha güncel ve sıkıntısız olduğunu tahmin ediyorum.İlk oyunun pc'ye çıkmadığını bilmiyordum, bilgilendirme için teşekkürler.

Edit:
Ekli dosyayı görüntüle 245684 @Cyb3rH3aD

Bu arada Red Faction oyunları güzel oyunlardır, onlardan biri veya Ace Combat 7 çevrilse güzel olur bence.Tabi arkadaşın isteğine bağlı.
Rica ederim. Baktım da yamanın çok sıkıntısı yokmuş sadece 2 bölümde biraz uğraş gerektiriyor ama o bölümleri de yamayla sorunsuz geçen olmuş. Belki sorun çıkmaz yeni deneyenlerde de.

Bu arada hocam konudan alakasız olacak ama bana etiketlenme bildirimleri niyeyse hiç gelmiyor. Bu mesajdan alıntılandığı için haberim oldu ama bazenleri sadece etiketleyenler oluyor onları şans eseri konuları gezerken görüyorum bazenleri de görmediğim oluyordur diye tahmin ediyorum. Bu genel bir sorun mu yoksa sadece bende mi var? Ayarlardan bildirim ayarlarını kontrol ettim açık gözüküyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim. Baktım da yamanın çok sıkıntısı yokmuş sadece 2 bölümde biraz uğraş gerektiriyor ama o bölümleri de yamayla sorunsuz geçen olmuş. Belki sorun çıkmaz yeni deneyenlerde de.

Bu arada hocam konudan alakasız olacak ama bana etiketlenme bildirimleri niyeyse hiç gelmiyor. Bu mesajdan alıntılandığı için haberim oldu ama bazenleri sadece etiketleyenler oluyor onları şans eseri konuları gezerken görüyorum bazenleri de görmediğim oluyordur diye tahmin ediyorum. Bu genel bir sorun mu yoksa sadece bende mi var? Ayarlardan bildirim ayarlarını kontrol ettim açık gözüküyor.
Maalesef sitenin alt yapısı değiştiğinden beridir bu tür sorunları ben de zaman zaman yaşıyorum.Bazen alıntılandığımda bildirim gelmiyor, bazen de etiketlendiğimde.Sitenin birkaç üst düzey yetkilisinin aktif olduğu zamanlarda da bunu çokça dile getirdim fakat hiçbiri takmadı ve sonunda çoğu forumu bıraktı.Kalanların da bu sorunu çözebileceğini sanmıyorum.Bu haliyle idare edeceğiz maalesef.

Son düzenleme:

naCrimed

Maalesef sitenin alt yapısı değiştiğinden beridir bu tür sorunları ben de zaman zaman yaşıyorum.Bazen alıntılandığımda bildirim gelmiyor, bazen de etiketlendiğimde.Sitenin birkaç üst düzey yetkilisinin aktif olduğu zamanlarda da bunu çokça dile getirdim fakat hiçbiri takmadı ve sonun da çoğu forumu bıraktı.Kalanların da bu sorunu çözebileceğini sanmıyorum.Bu haliyle idare edeceğiz maalesef.
Anladım hocam, sağ olun bilgilendirme için. Neyse ki site duruyor, etiket bildirimi gelmese de olur.

Şu aralar boşum ve bir oyuna çeviri yapmak istiyorum. Elbet de birçoğunuzun TR yama beklediği RPGler var ama o yükün altından kalkamam. Hani varsa küçük çaplı bir oyun, eski-yeni farketmez, çevirmek isterim. Dosyayı da atabilirseniz iyi olur.

Kısacası, açık dünya olmayan ve 10 saatten kısa herhangi bir oyun olur.
Call of duty black ops 2 yaparsanız çok iyi olur millet para ile satıyor tr yamasını siz ücretsiz yaparsanız harika olur açıkcası.Ayrıca cod mw remastered'ın da tr yaması yok ikisi de kısa sürüyo 5-6 saat tabii size kalmış ama bunları yaparsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
Aslında en çok bu oyunun çevrilmesi lazım ama çeviren yok işte :D
İlk 4 görevi biz çevirmiştik ama sonra kaldı. İmkân var ama çeviren yok maalesef.
thumb-1920-359222.jpg

iyibirisi

Darbeli Matkap
Eski bulmacalı dialoğu az olan bir oyun var çevirebilirmisin kardeşim
Üzmeyin şu gardaşımı artık yaw bilen birisi çeviriversin şu oyunu. Ne zaman bu konuya girsem adamcağız birilerine soruyor diyaloğu az çevirir misin diye.

Gardaşım vallaha bilsem bu işleri ben çevirecem senin güzel hatrına. Az buçuk yabancı dilimde var zamanında turistlerden öğrendiğim. Cem yılmazın dediği gibi Ar yu kola seviyesinde :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt