Torrent-Oyun | Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı Kutlu Olsun!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sizin de kutlu olsun da usta site niye öldü bu kadar?
Onu daha üstlere soracaksın hocam.Mesela ilk soru olarak site neden her ayın başında çöküyor ve birkaç hafta kapalı kalıyor diye sorabilirsin.Şahsen olabildiğince ortamı korumaya çabalıyorum ama site sürekli çöktüğü için ben de artık salma noktasına geldim.Sence sürekli çöken bir sitenin kitlesi daha ne kadar sabredebilir böyle bir duruma? Bu arada cevap alıp bizi de bilgilendirirsen sevinirim.

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.
Onu daha üstlere soracaksın hocam.Mesela ilk soru olarak site neden her ayın başında çöküyor ve birkaç hafta kapalı kalıyor diye sorabilirsin.Şahsen olabildiğince ortamı korumaya çabalıyorum ama site sürekli çöktüğü için ben de artık salma noktasına geldim.Sence sürekli çöken bir sitenin kitlesi daha ne kadar sabredebilir böyle bir duruma? Bu arada cevap alıp bizi de bilgilendirirsen sevinirim.

Onlar baştan salmışlardır yoksa böyle sorunlar yaşamazdık. Cevap da vermezler tahminimce. Yıllar öncesinde de aynıydı.

Viralex

Robert de Niro
Onlar baştan salmışlardır yoksa böyle sorunlar yaşamazdık. Cevap da vermezler tahminimce. Yıllar öncesinde de aynıydı.
Haklısın eski temada bile bazen siteye girmede zorluk yaşandığını hatırlıyorum.

Bu arada Transient Ghost önceki yazımın cevabında soru sormuştun şimdi gördüm ve düşünüp birkaç sonuca vardım;
Hatırlarsın benim sistem bayağı kötüydü (WinXP) ama 2013 e kadarki oyunları oynayabiliyordum. Öyle olunca oyunlara ve buraya da ilgim vardı.
Mesela Assassin's Creed in eski oyunlarıyla ilgili bir konu açıldığında orada beni görebilirdin, çünkü oyunun nasıl kurulduğunu bölümlerde takılınca ne yapılması gerektiğini (zaten oynadığım için) çok iyi biliyordum.
Ama şimdi popüler olan Rdr2, death stranding gibi oyunlar hakkında detaylı bir bilgim yok. Günün birinde oynarsam spoiler olmasın diye Youtube'dan da izlemiyorum.
Genel sohbet konusunda da yeni oyunlar tartışılıyor, ben de ancak forumla ilgili bir konu olduğunda yorum atıyorum.

Bütun forum ahalisine iyi bayramlar. :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Haklısın eski temada bile bazen siteye girmede zorluk yaşandığını hatırlıyorum.

Bu arada Transient Ghost önceki yazımın cevabında soru sormuştun şimdi gördüm ve düşünüp birkaç sonuca vardım;
Hatırlarsın benim sistem bayağı kötüydü (WinXP) ama 2013 e kadarki oyunları oynayabiliyordum. Öyle olunca oyunlara ve buraya da ilgim vardı.
Mesela Assassin's Creed in eski oyunlarıyla ilgili bir konu açıldığında orada beni görebilirdin, çünkü oyunun nasıl kurulduğunu bölümlerde takılınca ne yapılması gerektiğini (zaten oynadığım için) çok iyi biliyordum.
Ama şimdi popüler olan Rdr2, death stranding gibi oyunlar hakkında detaylı bir bilgim yok. Günün birinde oynarsam spoiler olmasın diye Youtube'dan da izlemiyorum.
Genel sohbet konusunda da yeni oyunlar tartışılıyor, ben de ancak forumla ilgili bir konu olduğunda yorum atıyorum.

Bütun forum ahalisine iyi bayramlar. :)
Umarım senin de en azından yeni oyunları oynatabilecek kadar iyi bir sistemin olur dostum, iyi bayramlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt