Tropico 6 El Prez Edition [xatab Repack] [v1.10 (97) + DLC] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Tropico 6 Lobbyistico [xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: xatab
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 6.82 GB

:pccikistarihi: 2020-07-11
:pcnot: Daha önce çıkan tüm güncellemeleri ve dlc leri içerir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

El Presidente geri döndü!

Dizide ilk kez büyük takımadalarda oynayın. Aynı anda birden fazla adayı yönetin ve çeşitli yeni zorluklara uyum sağlayın.

Dünya harikası ve anıtları çalmak, koleksiyonunuza eklemek için ajanlarınızı yabancı topraklara baskınlara gönderin.

Köprüler inşa edin, tüneller inşa edin ve vatandaşlarınızı ve turistlerinizi taksiler, otobüsler ve teleferiklerde taşıyın.

Tropico 6 tamamen yeni ulaşım ve altyapı olanakları sunuyor. Sarayınızın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın.

Tropico 6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın siyasi yönlerine odaklanan gözden geçirilmiş bir araştırma sistemine sahiptir. Seçim konuşmaları geri döndü! İnsanlara hitap et ve yapamayacağın sözleri ver.

4 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu oyun. Siyasi kargaşa ve toplumsal huzursuzluk dönemlerinde insanlar, ülkelerinin kaderini öngörü ve yaratıcılıkla yönlendirecek vizyoner liderler çağırıyorlar. Tropico adasında korkmuş bir diktatör veya barışı seven bir devlet adamı olarak kendinizi bir kez daha kanıtlayın ve dört farklı dönem boyunca kendi muz cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin.

Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve halkınızın ihtiyaçlarını daima aklınızda tutun. Dizide ilk kez, geniş takımadaları yönetin, adalarınızı bağlamak için köprüler kurun ve yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanın. Özgürlük Heykeli ve Eyfel Kulesi de dahil olmak üzere dünyanın harikalarını çalmak için Tropica'larınızı akınlara gönderin. Sarayınızın isteğini özelleştirin ve öznelerinizin lehine kazanmak için balkonunuzdan seçim konuşmaları yapın.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: AMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD or Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 4GB dedicated VRAM (Radeon R9 380, Geforce GTX 960)
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan​

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

cellat211

Gasai Yuno
arkadaş kurdum ingilizce olarak rusça oldu oyun ingilizce dil dosyası bile yok içinde boşa indirttiniz

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt