Tropico 6 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Tropico 6 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 8.68 GB

:pccikistarihi: 29.03.2019

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

156_rjk63_tropico-6-bande-annonce-gamescom-2018_x240-omB.jpg

Oyun Hakkında :

Siyasi kargaşa ve huzursuzluk dönemlerinde, ülkelerinin kaderini öngörü ve zekâ ile yönlendiren politikacılar çağrısı! Korkunç bir diktatör veya barışçıl bir devlet adamı olarak, Tropico adasında siyasi olaylara dalın ve dört yıl boyunca kendi cumhuriyetinizi tamamlayın. Uluslararası politikanın kalıcı zorluklarıyla yüzleşin ve İsviçre halkı hesabınızın hesap bakiyesinin yanı sıra kendi halkınızın çıkarlarına daima dikkat edin. Cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin. Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını daima göz önünde bulundurun. ilk kez, geniş adalar yönetin, adalarınızı bağlamak için köprüler kurun ve yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanın. Özgürlük Anıtı ve Eyfel Kulesi de dahil olmak üzere dünyanın harikalarını çalmak için Tropikanlarınızı baskınlara gönderin. Sarayınızı istediğiniz gibi özelleştirin ve deneklerinizin iyiliğini kazanmak için balkonunuzdan seçim konuşmaları yapın.

Özellikler :

- Birden fazla adayı aynı anda yönetin ve çeşitli yeni zorluklara uyum sağlayın.

- Dünya mucizelerini ve anıtlarını çalmak için ajanlarınızı baskınlara yabancı ülkelere gönderin.

- Köprüler inşa et, tüneller inşa et ve vatandaşlarını ve turistlerini taksilerde, otobüslerde ve teleferiklerde taşı.
Tropico 6, tamamen yeni ulaşım ve altyapı olanakları sunuyor.

- Sarayınızın görünüşünü istediğiniz gibi kişiselleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın.

- Tropico 6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın politik yönlerine odaklanan gözden geçirilmiş bir araştırma sistemine sahiptir.

- Seçim konuşmaları geri döndü! İnsanları ele alın ve tutamayacağınız sözler verin.

- 4 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit

İşlemci: AMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: AMD or Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000)

RAM: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 4GB dedicated VRAM (Radeon R9 380, Geforce GTX 960)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

IMBiberci

AEMC / Motocycle Rider
Teşekkürler bir böyle deneyeyim beğenirsem eğer indirimden alacağım :)

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Bu tarz oyunları oynamak çok istesem de bir türlü beceremiyorum. Bir süre sonra kargaşa çıkıyor hep. Teşekkürler !

IMBiberci

AEMC / Motocycle Rider
Bu tarz oyunları oynamak çok istesem de bir türlü beceremiyorum. Bir süre sonra kargaşa çıkıyor hep. Teşekkürler !
Aslında Tropico serisi rebellere karşı koymakla geçiyor. Ne fazla yüz verin ne de çok uzak kalın. 'Dış Güçlere' de aynı şekilde tavır sergilediğiniz de halk size dönmeye başlıyor. Zaten o zamana kadar parayı kırıp askeriyeyi ve turizmi geliştiriyorsunuz :)

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
türkçe yaması var mı

arkadaşlar oyunu oynayabilmek için hangi seviye ingilizce gerekiyor politika falan da olunca çok karışık olacaksa anlamayacaksak indirmeyelim temel orta seviye yeterli mi

AykutB

GET OVER HERE!
Tropico 5'in türkçe yamasını beklerken yeni oyunu çıkması :D

HowniscupE

Minka Kelly
arakdaşlar seriden anlayan biri yanıt verirse sevinirim ne kadar ingilizce bilmek şart oyun zor mu

ReucTeuR

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler. Türkçe yaması yokmu bu oyunun ? Yada çeviri süresince olanlar varmı oyun ile ilgili ?

fbarce12

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler. Türkçe yaması yokmu bu oyunun ? Yada çeviri süresince olanlar varmı oyun ile ilgili ?
dostum bu oyunum türkçesi yok
arkadaşlar burdan indirip oynayan var mı ? ilk manda görevini tamamladım adamların savaşa gelmesini beklerken 5 ay kala oyun takıldı 5 ayda sürekli 5 ay tekrarlanıyor, bu hatayı yaşayan var mı acaba güncellemeylen mi düzeldi ? güncellemesi mevcut mu

arkadaşlar ben oyunu indirdim crack yaptım ama steami açmaya çalışıyor ama steam olmadığı için
steam uygulaması bulunamadı diyor ne yapmam gerek

erhan94

Aaaauuuuvvvvvv
oyun yeni çıktığı için türkçe yamaya daha zaman var. birde oyun zor geldi bana ingilizce olduğu için anlamadım oyunu

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
,Paylaşım için teşşekkürler

tiger1944

Torrent-Oyun.com
oyunun mantığını tam anlayamadım devamlı game over oluyor youtube daki rehberlere göre oynamaya çalışıyorum bir türlü olmuyor tarlalar yapıyorum yol yapıyorum ihracata başlıyoruz hop game over

fbarce12

Torrent-Oyun.com
oyunun mantığını tam anlayamadım devamlı game over oluyor youtube daki rehberlere göre oynamaya çalışıyorum bir türlü olmuyor tarlalar yapıyorum yol yapıyorum ihracata başlıyoruz hop game over
dostum önceliklle altta en soldaki ünlem işaretli görevleri sana verilen süre dolmadan bitirmen gerekiyor. bunun için sana önerim yan görevleri yaptığında gelen 18 ay süreyi uzatma seçeneğin var bunları kaçırma ozamana kadar ana görevleri de bitirmiş olurusn

masonjason246

Torrent-Oyun.com
arakdaşlar seriden anlayan biri yanıt verirse sevinirim ne kadar ingilizce bilmek şart oyun zor mu
oyun için belli bir seviye ingilizce istiyor.ama olay o değil.management ve mikro ekonomi temelli strateji oyunu oynamadıysan karışık gelecektir biraz.oyunun olayı o çünkü.

ReucTeuR

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Oyunu elimden geldiğince çevirmeye çalışıcam. Dil dosyalarına nasıl ulaşabilirim . Çevirme işlemine nasıl başlarım ? Konu ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi ?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt