Transport Fever 2 [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transport Fever 2[HOODLUM ]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 16.72 GB

:pccikistarihi: 22.10.2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

• Sayısız yapılandırma imkanı ile birlikte serbest oynanış
  • 20 saatten fazla oynanış süresi ile üç kıtada üç farklı hikaye görevi
  • Kayıtlı oyunları düzenlemek ve harita oluşturmak için editörler
  • Üç farklı manzara ve iklim türü: ılıman, kurak, tropikal
  • Avrupa, Amerika ve Asya kıtalarından gerçekçi modellenmiş araçlar
  • Toplamda 200’ün üzerinde araç: trenler, tramvaylar, otobüsler, kamyonlar, hava araçları ve gemiler
  • Modüler tren istasyonları, otobüs ve kamyon istasyonları, havalimanları ve limanlar
  • Tek yönlü sokakları ve ışık sinyallerini içeren gerçekçi taşımacılık simülasyonu
  • Gerçekçi efektler ile düzenlenebilir ve boyanabilir arazi
  • Demiryollarını ve daha fazlasını inşa etmek için sezgisel inşaat araçları
  • Trafik ve emisyon gibi önemli verileri görüntüleyebileceğiniz ayrı katmanlar
  • Dinamik ekonomi ve şehir simülasyonu
  • İlişkili fabrika ve mallarla oluşan ondan fazla ekonomik zincir
  • Sayısız konut, ticari ve endüstriyel binalara sahip şehirler
  • Fiziğe dayalı aydınlatma ile ayrıntılı oyun dünyası
  • Bireysel olarak simüle edilen kuşlar, balıklar ve kara hayvanları
  • Serbest oynanış modunda 50’nin üzerinde zorlayıcı başarımlar

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7, 8 or 10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5-2300 or AMD FX-6300
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7850, 2 GB VRAM
Bellek: 8 GB RAM

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

petrix52

Torrent-Oyun.com
Virüslü muamelesi yapıyor setup dosyasına ama ?
Hocam selam
Bende de aynı hatayı verdi Trojen olarak algılıyor virüs koruma karantinaya atıyor Setup.exe yi daha sonra virüs koruam içerisinden dosyayı geri yükle yaparak eski yerine getirip çalıştırırsanız açılıyor şuan kurdum sorunsuz.

Sürüm problemli mi? İndirip oynayan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Ona göre stabil bir sürümü bekleyeceğim.

Sürüm problemli mi? İndirip oynayan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Ona göre stabil bir sürümü bekleyeceğim.
Problemli olsa bile güncelleme yaparak problemi çözersiniz. Şuan Transport_Fever_2_Update_Build_27401-HOODLUM güncellemesi mevcut, isteyen arkadaşlar indirebilirler.

lakerda

Torrent-Oyun.com
2 defa indirmeme rağmen uygulama düzgün başlatılamadı uyarısı alıyorum.Sisteme kurulum yapamadım ; Yardımlarınızı bekliyorum.

mehmet0338

Torrent-Oyun.com
oyunu indirdim ama hatalarla karşılaştım ilk önce dll hataları verdi onu düzelttim sonrada 0xc000007b hatası alıyorum ama çözümünü bulamadım aynı hatayı alan var mı yada çözümünü bilen var mı yardımlarınızı bekliyorum

oyunu indirdim ama hatalarla karşılaştım ilk önce dll hataları verdi onu düzelttim sonrada 0xc000007b hatası alıyorum ama çözümünü bulamadım aynı hatayı alan var mı yada çözümünü bilen var mı yardımlarınızı bekliyorum
bir hevesle indirdiğim oyunda kurulumu başlatmak istediğimde bende de 0xc000007b hatası verdi. format dahi atmama rağmen sorunu çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt