Translate Türkçe Yamalar ( Dragon Age: Inquisition - Borderlands 3- The Outer Worlds)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Yamalar translate çeviridir, haliyle hata payları vardır ama oynanacak derecede olduğunu düşünüyorum.

Dragon Age : Inquisition için tıkla indir ( ÖNCELİKLE Games\Dragon Age Inquisition\Data\Win32\loctext İÇİNDEKİ en.sb ve en.toc dosyalarının yedeğini alın.
RARDAN ÇIKAN DOSYALARI Games\Dragon Age Inquisition\Data\Win32\loctext İÇİNE ATIN HEPSİ BU KADAR.
)

Borderlands 3 + Tüm DLC için tıkla indir (RARDAN ÇIKAN DOSYAYI Borderlands 3\OakGame\Content\Paks İÇİNE ATIN HEPSİ BU KADAR. )

The Outer Worlds + DLC için tıkla indir (The Outer Worlds\Indiana\Content\Paks içine atmanız yeterli.)

Kingdoms Of Amalur :Reckoning +4 DLC için tıkla indir (Rar içindeki metin belgesinde nasıl kurulacağı yazıyor.
V2 tamamen türkçe. )

Konu Donanımhaberdeki Team Ninja Nickli arkadaşımızdan alıntıdır, yine de tüm yamaları kendim kullandım denedim hepsi sorunsuzdur.
Konu linki ve fazlası : https://forum.donanimhaber.com/dragon-age-inquisition-turkce-yama-100-v1-1-makine-ceviri--145764705

Son düzenleme:

iyibirisi

Darbeli Matkap
bi insanın kalietsini belli eden yegane şey kalitesiz translate yamayı ancak kalitesiz insanlar kullanır devammm
La translate çeviri yamayla oyun oynamak ve kaliteli/kalitesiz insan olmakla aradaki bağlantıyı nasıl kurdun gardaşım helal vallaha.

İnsanlar iyilik olsun demiş düşünmüş translate de olsa bir kolaylık sağlamışlar Türk oyunculara. Allah razı olsun deneceğine yok oynayan kalitesizdir yok o oynanır mı. Tövbe tövbe. Beğenmeyen oynamasın silah mı dayıyorlar gardaş?

Translate çeviri yapan program da google translate kalitesinde değil ayrıca. Daha iyi iş cıkartıyor.

İnşallah her oyuna uygularlar bu taktiği de millet aylarca yama beklemek zorunda kalmadan oynar istediği oyunu.

Ogz93

Seviye 8
Bu translate yamalar bilakis çok mantıklı bir iş. Hatalı olan yerler ve ya anlam bozukluğu olan yerleri yamayı yapan arkadaşa rapor edebileceğimiz bir sistem geliştirilebilirse kısa süre içerisin de güzel bir yama olup çıkacaktır ve ya test ekibi oluşturulur vs. Sıfırdan çeviriye nazaran çok daha kolaylık sağlayacak ileriki zamanda bence.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaş burayı DonanımHaber veya Ekşisözlük zannetti herhalde.Unutmuş olabilir hatırlatayım; RDR 2 yaması DonanımHaber'deki toksik üyeler yüzünden iptal ettirildi.Böyle toksik yorumlar yapılmaya devam ederse translate yapılsın diye dua etmeye başlayacaklar en sonunda!

Beyler size zahmet bu tür toksik yorumları raporlayarak bana yardımcı olun, inanın bazen takip ettiğim konudan bile bildirim gelmediği oluyor.Yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
dragon age inqautions %100 çevirilmiş midir acaba bu oyunları hiç oynayamıyordum şimdi rdr dragon age ve birçok oyunun tr si translate olsada çıkıyor hiç yoktan iyidir dragon age 2 3 senedir tr yama bekliyordum

dragon age inqautions %100 çevirilmiş midir acaba bu oyunları hiç oynayamıyordum şimdi rdr dragon age ve birçok oyunun tr si translate olsada çıkıyor hiç yoktan iyidir dragon age 2 3 senedir tr yama bekliyordum
Evet hocam %100 olarak belirtiyor oyunu sonuna kadar oynamadım ama şuana kadar bir sıkıntı yok. Benimde epeydir oynamak istediğim bir oyundu ama yaması olmadığı için oynamıyordum şimdi oynamaya başladım.
Translate yamaya laf eden Cambridge Mezunu egoist arkadaşların amaçları çok açık belli zaten, yamaların bu kadar seri çıkması işlerine gelmiyor. Bu tayfa korsan oyun kullananlarıda eleştirir ama eğer bu işten ekmek yiyorlarsa korsan oyun kullanan kitle sayesinde yiyorlar, yoksa kendi dedikleri gibi orjinal oyun satışı bu ülkede bukadar az ise 3-5 kişinin yamayı kullanmasıyla para kazanamazlar. Çeviriler elbette çok stabil olmuyor, fakat yamayı yapan kişiler yamalar bittikten sonra geri dönüşlere göre ve kendi testlerine göre sırıtan kısımları düzgün olarak Türkçeleştirmeye çalışıyorlar. Destek veren ve oyunları test eden sayısı arttıkça daha düzgün bir hal alacaktır.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Evet hocam %100 olarak belirtiyor oyunu sonuna kadar oynamadım ama şuana kadar bir sıkıntı yok. Benimde epeydir oynamak istediğim bir oyundu ama yaması olmadığı için oynamıyordum şimdi oynamaya başladım.
Translate yamaya laf eden Cambridge Mezunu egoist arkadaşların amaçları çok açık belli zaten, yamaların bu kadar seri çıkması işlerine gelmiyor. Bu tayfa korsan oyun kullananlarıda eleştirir ama eğer bu işten ekmek yiyorlarsa korsan oyun kullanan kitle sayesinde yiyorlar, yoksa kendi dedikleri gibi orjinal oyun satışı bu ülkede bukadar az ise 3-5 kişinin yamayı kullanmasıyla para kazanamazlar. Çeviriler elbette çok stabil olmuyor, fakat yamayı yapan kişiler yamalar bittikten sonra geri dönüşlere göre ve kendi testlerine göre sırıtan kısımları düzgün olarak Türkçeleştirmeye çalışıyorlar. Destek veren ve oyunları test eden sayısı arttıkça daha düzgün bir hal alacaktır.
bu kadar aşalayıcı yorumlar olacağını hiç düşünmemiştim öyle yorumlar var ki bu yamayı kullanan normal türkçe de konuşamıyor falan diyorlar zaten (( ingilizcesi zayıf olanlar )) oyunda bildiği kelimleri kafasında çevirip cümleyi tamamlamaya çalışıyor buda aynı şey değişen bişey yok bizim için

RUBENム

war. war never changes.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
pqueen youtube da mafia 1 başlamış türkçe onda apex yamada daha çıkmadı yoksa makine çeviriyi mi kullanıyor ?

bilmeyenler var altta ingilizcem varda alttaki türkçe yazılar biraz garip gibi diyor :d
Aynen garip yerler var haliyle aslında yama bitmiş değil, oyunu baştan sona kadar oynayıp test ediyor çeviren arkadaş bu şekilde böyle absürt yerleri düzeltip yeni versiyonlarını paylaşacak şimdilik aceleci olanlar için paylaşmış durumda. Hiç anlayamadan oynayanlar için güzel alternatif.

burakol1

Torrent-Oyun.com
Dragon age yaması anlaşılır bir dilde oynanılır

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Dragon age yaması anlaşılır bir dilde oynanılır
dragon age inq. sevindim kaç senedir yama bekliyordum çıkmıyordu oyunu görünce içim gidiyordu

Aynen garip yerler var haliyle aslında yama bitmiş değil, oyunu baştan sona kadar oynayıp test ediyor çeviren arkadaş bu şekilde böyle absürt yerleri düzeltip yeni versiyonlarını paylaşacak şimdilik aceleci olanlar için paylaşmış durumda. Hiç anlayamadan oynayanlar için güzel alternatif.
aynen olacak haliyle mafia için apex var onu bekliyorum ama rdr 2 , dragon age için hiç yoktan iyidir

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt