Total War WARHAMMER The Warden And The Paunch PARADOX FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Total War WARHAMMER The Warden And The Paunch [PARADOX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PARADOX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 49.90 GB

:pccikistarihi: 2020-07-30

:pcnot: Ana oyun ve tüm ek içerikler dahildir! En son sürümdür

:pcnot: Language pack'ten Türkçe dili indirebilirsiniz

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

The Warden & the Paunch, Total War: WARHAMMER II’ye gelen en yeni Lordlar paketidir. Girdabın Gözü ve Fani Krallıkları seferlerinde ve özel/çok oyunculu muharebelerde kullanılabilecek, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasından gelmiş, her biri kendi fraksiyonuna, hedeflerine, mekaniklerine, birimlerine ve oyun tarzına sahip efsanevi iki rakip Lord karşınızda.

Gaddar Eltharion, Yvresse’i (Yüce Elfler) yönetirken, Koca Göbekli Grom ise Kırık Balta Kabilesinin (Yeşilderililer) başında. Yvresse de Kırık Balta da Girdap yarışında yer almıyor; ancak, birbirinin edebi düşmanı olan bu iki taraf, mücadelenin zirveye ulaşacağı ve yalnızca tek bir tarafın galip ayrılacağı bir çatışmaya giriyor.

Tor Yvresse’nin Bekçisi Eltharion uzun zamandır Yeşilderili akınlarına karşı nöbet tutup tetikte bekliyor. Bekçinin geçmişte Naggarond’un Druchiilerine karşı seferlere çıktığı sıralarda, Koca Göbekli Grom’un efsanevi Haaarb!’ıyla gelen yeşil akın tüm Ulthuan’ı derinden sarsmış, Tor Yvresse neredeyse akına yenik düşmüştü. Eltharion, Grom’u yenip düşman hordalarını dağıttıktan sonra, hiçbir aşağılık Ork ya da Goblinin bu topraklara bir daha ayak basmayacağına yemin etti.

Ancak, Grom’un başka planları var. Grom’un devasa göbeği rövanşa aç, üstelik Grom’un intikam isteğiyle boy ölçüşebilecek tek şey yine Grom'un muazzam iştahı. Gobbolar kazanda yemekler kaynatıp her yeni yemekle Grom’un göbeğini memnun ederken, Grom’un planları da işlemeye başlıyor. Gerek şef gerek çocuk herkesi toplayacak, hepsini savaş aşkıyla ateşleyecek ve dünyanın emsalini görmediği bir Haaarb!’de hepsine liderlik edecek. Tor Yvresse bu defa düşecek ve burnu Kaf Dağı’ndaki o Bekçi kudretli Göbeğin önünde diz çökecek!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Bellek: 5 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan​

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

language packi nasıl kuruyoruz dosyanın içinde anlatıyor mu?

Language pack 36 gb diyor oyunda mı dahil bunun içinde ona göre indireyim

Son düzenleme:

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
language packi nasıl kuruyoruz dosyanın içinde anlatıyor mu?

Language pack 36 gb diyor oyunda mı dahil bunun içinde ona göre indireyim
hayır oyun yok ama butun diller var 10 15 dil paketi bir arada sadece bir dil dosyası ındıremıyorsun tek paket mecbur bende mecbur 36 gb ındırdım setup u çalıştırınca kurulum cıkıyor ordan turkce secip kuruyorsun

language pack indiripte yapamayan varsa bana pm den ulaşsın yardımcı olurum karısık biraz cunku.

rundear123

Torrent-Oyun.com
hayır oyun yok ama butun diller var 10 15 dil paketi bir arada sadece bir dil dosyası ındıremıyorsun tek paket mecbur bende mecbur 36 gb ındırdım setup u çalıştırınca kurulum cıkıyor ordan turkce secip kuruyorsun

language pack indiripte yapamayan varsa bana pm den ulaşsın yardımcı olurum karısık biraz cunku.
bana yardımcı olur musun acaba dostum ben indirdim ama dil paketini kuramadım hala rusça

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt