Total War: WARHAMMER II (v.1.8.2+DLC) [xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Total War: WARHAMMER II [xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 37.1 GB

:pccikistarihi: 16.02.2020

:pcnot: - Kurulum süresi 10 dakika (Bilgisayara bağlıdır)

:pcnot: - DLC Listesi
Total War: WARHAMMER II - The Shadow & The Blade
Total War: WARHAMMER II - Repanse de Lyonesse.
Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast
Total War: WARHAMMER II - Gor-Rok
Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock
Total War: WARHAMMER II - Tiktaq'to.
Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast
Total War: WARHAMMER II - Lokhir Fellheart
Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone
Total War: WARHAMMER II - Alith Anar
Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings
Total War: WARHAMMER II - Tretch Craventail
Total War: WARHAMMER II - Mortal Empires
Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II
Total War: WARHAMMER II - Steps of Isha

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Üçlü üçlü ve ödüllü Toplam Savaş'ın devamı olan: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II, oyunculara, Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Southlands'ın geniş kıtalarından geçen nefes kesici yeni bir anlatım kampanyası getiriyor. Büyük Vorteks Kampanyası, kesin ve iklimsel bir oyun sonucuna varmak için adımlar atıyor, bugüne kadar herhangi bir Total War ünvanının aksine bir deneyim.

Warhammer Fantasy Battles dünyasındaki 4 ikonik ırkta 8 efsanevi efendiden biri olarak oynayan oyuncular, diğer ırkların ilerlemesini engelleyerek Büyük Vorteks'i dengelemek veya bozmak için bir dizi güçlü astronomi ritüeli gerçekleştirmek zorundadırlar. Her Efsanevi Lord'un coğrafi başlangıç noktası benzersizdir ve her yarış, benzersiz kampanya mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordu, canavarlar, Lores of Magic, efsanevi karakterler ve şaşırtıcı yeni savaş alanı bombardıman yetenekleri ile kendine özgü yeni bir oyun stili sunar.

Lansmandan kısa bir süre sonra hem orijinal oyunun hem de Total War WARHAMMER II'nin sahipleri devasa yeni kombine kampanyaya erişecek. Eski Dünyadaki karaamanların yanı sıra Naggaroth, Lustria, Ulthuan ve Southlands'ı tek bir epik harita haline getiren oyuncular, her iki başlıktan da sahibi olduğu gibi anıtsal kampanyalara başlayabilirler.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Bellek: 5 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
İşlemci:Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 60 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Total War: WARHAMMER II Türkçe Yamasını İndirmek İçin Tıklayın

KURULUM

Oyunun ana klasörünün içindeki en yada (ru) ile bitenleri silin ve linkteki dosyaları ana klasöre yapıştırın.

Ekli dosyalar

nokar23

Torrent-Oyun.com
Ben burdan indirdim de, bi farkı yok değil mi ?Benim indirdiğimden direk rar'dan çıkarıp açıyorsun oyunu.

meharslnv

Herkesin acısı sevgisi kadar
Yasın Bey noldu fıfa 20 ya her oyun eklendıgınde fıfa sanıyoruz artık yeter :p:D

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben burdan indirdim de, bi farkı yok değil mi ?Benim indirdiğimden direk rar'dan çıkarıp açıyorsun oyunu.
Bu en son güncellemeleri içeren son kırılan bir sürüm. Siz siteden hangi sürümü indirdiniz ?
Yasın Bey noldu fıfa 20 ya her oyun eklendıgınde fıfa sanıyoruz artık yeter :p:D
Bana kalırsa fifa için o kadar heyecanlanmanıza gerek yok :) neredeyse 19 ile aynı fazla bir değişiklik yok. Çok merak ediyorsan da platiden almanı öneririm 10 lira civarı fiyatı var, offline aktivasyon yapıp uzun süre oynayabilirsin.

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Aynen ya. 5 6 gündür oynamayı bekliyorum. :)
ağız tadıyla bi kampanya girip oynamadım tr değil diye onceden oynadıklarımla oynuyorum kac gundur yeni içerikleri tr oynayım dıye ama işin garip tarafı her tarafta redditte fitgirl de oyun cok buglu oyun atıyor surekli 30 turda kapanıyor bilmem ne bende hıc olmadı 10 15 saate yakın oynadım 2 defa kapandı :D

avitus

Torrent-Oyun.com
s.a paylaşım icin teşekkurler
türkçe dil dozyası varmı bu versıyonda

flexus

Torrent-Oyun.com
Oyun rusça yüklendi. Başta ingilizce seçmeme rağmen böyle oldu. xatab da nasıl düzeltiyoruz bu sorunu bilen var mı?

Darkleon1

Torrent-Oyun.com
yok bi farkı yok bende büyük ihtimalle senın indirdiğin yerden indirdim o gunden beri oynuyorum bide tr dil dosyası bulsak tadından yenmeyecek :)
Türkçe dil dosyası henüz yok maalesef.
Oyun rusça yüklendi. Başta ingilizce seçmeme rağmen böyle oldu. xatab da nasıl düzeltiyoruz bu sorunu bilen var mı?
s.a paylaşım icin teşekkurler
türkçe dil dozyası varmı bu versıyonda
Çoğunlukla oyunları sağlam paylaşıyorlar ama bana bir kaç kere bozuk, virüslü torrent dosyası denk geldi.
nese alın Türkçe yamasını https://drive.google.com/file/d/11eyAl4eMPjrqUxlD5eDkj3mQha3XH28O/view?usp=sharing Kurulumu biliyonuz genede üstünden geçeyim oyunun ana klasörünün içindeki en yada (ru) ile bitenleri silin bunu oraya atın boyut yüksek malesef yapacak bişe yok bu kadar ^_^ attarnetif dosya yüklemeleri yapamadım boyutundan dolayı k..i.b.

nokar23

Torrent-Oyun.com

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt