Torrent-Oyun | Total War: WARHAMMER II - The Silence and The Fury (v1.12.0) [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Saolasın admin, uzun zamandır beklediğim bir torrentti emeğine sağlık.
Teşekkür ederim, oyunlar kırıldıkça elimden geldiğince eklemeye çalışıyorum.Biliyorum devamlı büyük güncellemeler alan bir oyun ve bir önceki sürümü de bazı üyeler tarafından oynanamıyordu ancak oyun kırılmadıkça elimden bir şey gelmiyordu.Umarım bu sürümü herkes sorunsuz bir şekilde oynar, şimdiden iyi oyunlar.

Dostlar oyunun repack versiyonu indirdim. Fakat kurduktan sonra:

"Steam is currently in Offline Mode. For the first launch go in Online Mode." diye hata alıyorum sürekli. Crack gömülü olduğu hâlde bu hata neyden kaynaklanmış olabilir?

Aldığım hatayı internete arattım. Fakat pek çözebileceğim video bulamadım açıkçası. Bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostlar oyunun repack versiyonu indirdim. Fakat kurduktan sonra:

"Steam is currently in Offline Mode. For the first launch go in Online Mode." diye hata alıyorum sürekli. Crack gömülü olduğu hâlde bu hata neyden kaynaklanmış olabilir?

Aldığım hatayı internete arattım. Fakat pek çözebileceğim video bulamadım açıkçası. Bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.
Bir bilgim yok maalesef.istersen başka bir torrent'i deneyebilirsin.

paylaşım için teşekkürler
Rica ederim, iyi oyunlar hocam.

Ekli dosyayı görüntüle 249213

Total War: WARHAMMER II - The Silence and The Fury [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - The Silence and The Fury (1.12.0) (14.07.21)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 43,4 GB

:pccikistarihi: -14.07.2021 (son güncelleme tarihi)

:psnot: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir)

Ekli dosyayı görüntüle 249212 TÜRKÇE DİL PAKETİ İÇİN TIKLAYINIZ! (Türkçe'leştirmek için gerekli!)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1556110/Total_War_WARHAMMER_II__The_Silence__The_Fury/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Total War: WARHAMMER II için bu Lordlar Paketi Kertenkeleadamlar ve Canavaradamlar için iki yeni Efsanevi Lord'u tanıtıyor. Her birinin kendi fraksiyonu olmakla birlikte yeni karakterler, birimler, eşsiz oynanış mekanikleri ve hikâye hedefleri yer alıyor.

Yaşayan bronzdan oluşan öfke dolu Kıyametboğası Taurox, devasa boynundaki bir alana darbe almadığı sürece neredeyse yenilmezdir. Kaos tanrıları, ona bu zayıflığı ortadan kaldırabilecek bir ritüel fısıldar, ancak yıkıcı güçlerin vaatleri nadiren göründükleri gibidir...
Bu arada, saygıdeğer Bukalemun Skink ve gizlilik ustası Oxyotl, Kaos entrikalarının kokusunu alır ve yandaşlarını bir araya getirir. Taurox ne pahasına olursa olsun durdurulmalı yoksa yeni bir Kaos dalgası dünyayı silip süpürür. Sessizlik son bir karşılaşmada Hiddet ile karşılaştığında, kim galip gelecek?

Canavaradamlar: Taurox

Talabecland boyunca kanlı bir saldırıya giriştikten sonra, Taurox karanlık tanrılar tarafından pirinç bir bedenle ödüllendirildi... ve hâlâ katliama susamış durumda! Muharebeleri kazanırken, Taurox Momentum elde eder ve ordusu tekrar tekrar savaşmak için eylem puanlarını yenileyebilir. Öldürme molası ne kadar uzun sürerse, yıkıcı güçlerin ona bahşettiği hediyeler o kadar büyük olur. Taurox ve Canavaradamları nihayetinde Karanlığın Kalbi'nin yerini bulmalı ve Oxyotl ile her şeyin sonucunu kesin olarak belirleyecek muharebede yüzleşmeli.

Yeni Canavaradam birimleri

Kıyametboğası Lordu: Kıyametboğaları, Minotorların en güçlüleridir. Yalnızca en gaddar minotorlar muharebede kendi ordularını komuta edebilecekleri general rütbesine yükselebilir.

Wargor Kahramanı: Kendi başlarına acımasız yakın muharebe savaşçıları olan Wargor Kahramanları, destek kabiliyetleriyle muharebede diğer Canavaradamlar birimlerini güçlendirmeleri için askere alınabilir.

Tuskgor Savaş Arabası: Açlığı dinmeyen Tuskgorlar tarafından çekilen oldukça ağır bu savaş arabaları, çarptıkları düşman birimlerinde büyük bir çarpma hasarına yol açar ve düşman birimlerinin düzenini alt üst eder.

Ghorgon: Bu dört kollu, öküz başlı yaratıklar geçirdikleri evrimlerle devasa bir boyuta ulaşmıştır. Diğer büyük birimlerle savaşmada mahirdir, muharebede kendi sağlığını tazeleyebilir.

Jabberslythe: Kurbağa, çamur ejderi ve çok uzuvlu böceklerin mide bulandırıcı bir bileşimi olan Jabberslythe, güçlü bir alan etkili zarar girdabına, zehirli saldırılara ve pasif liderlik zayıflatmasına sahip, birinci sınıf bir antipiyade canavardır.

Yeni Namlı Alaylar

Kurt Deresi Toynakları: Zehirli saldırılara ve Sarhoş Gösteri pasif kabiliyetleri sayesinde sağlık tazelenmesine sahip, fırlatma baltası kullanan Sentigorlardır.

Vorbergland Kuluçka Ana: Normal saldırıların yanı sıra güçlü bir zırh delici girdap ile zırhları yarabilen efsanevi bir Jabberslythe'tır.

Kandelisi Dev: Düşmanın canı ne kadar azsa düşmana o kadar fazla zarar veren, bu sayede muhteşem bir canavar avcılığı sunan efsanevi bir Ghorgon'dur.

Kertenkeleadamlar: Oxyotl

Yüksek şöhretli bir bukalemun Skink olan Oxyotl, Kaos'un diğer dünyevi güçlerine karşı savaşma (ve başarılı olma) konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Oxyotl, önsezisi sayesinde kaos kuvvetlerinin bir sonraki saldırısının nereye olacağını saptayabilir ve dünyada sadece kendisinin ele geçirip geliştirebileceği kayıp Sessiz Mabet ağını kullanarak hangi tehditlerle başa çıkacağını seçebilir ve zaferin ödüllerini toplayabilir. Oxyotl başkenti, eşsiz görev alanları ve yeniden keşfettiği tüm Sessiz Mabetler arasında anında seyahat edebilir. Oxyotl nihayetinde Karanlığın Kalbi'ne gitmeli, Taurox'un güruhlarıyla son ve umutsuz bir savaşta yüzleşmeli.

Yeni Kertenkeleadamlar birimleri

Skink Kerametçisi Kahramanı: Kudretli bir Troglodon'un sırtında savaşan Skink Kerametçisi Canavar, Yaşam, Ateş ve Gökyüzü ilimlerinin bir karışımı ile savaş meydanına atılır.

Bukalemun Avcıları: Bu agresif ve gizli baskın piyadeleri, gölgelerin içinden düşmana saldırmadan önce savaş meydanına görülmeden hareket etmekte mahirdir.

Coatl: Oldukça zeki bir uçan canavar olan Coatl yıkıcı bombardımanlar ve girdap büyüleri yapabilmenin yanı sıra kanatlarının altındaki dost birimlere sinsice izleme özelliği de sağlar.

Vahşi Troglodon: Lustria'nın mağaralarından gelen Troglodon, çeşitli hasar türlerine yol açan güçlü bir zehirleyici tükürük saldırısına sahiptir ve diğer büyük yaratıklara karşı etkilidir.

Yeni Namlı Alaylar

Soluk Ölüm: Korkutucu İlkel Kükreme kabiliyetini her kullandığında kendisine ve yakındaki müttefiklerine yakın muharebe destekleri sağlayan, oldukça namlı bir Vahşi Troglodondur.

Geltblöm’ün Dehşeti: Bu efsanevi Vahşi Karnozor asla öfkeden kudurmaz, öncü ve yolgezer kabiliyetlerine sahiptir, bu sayede ilk vuruş canavar avcılığı konusunda bir numaradır.

Tepok Ruhu: Diken Kalkanı ve Aforoz büyülerini yapabilen efsanevi bir Coatl'dır.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Gameplay consists of graphic and realistic-looking depictions of physical conflict, weapons and depictions of human injury and death.

:sistem_gereksinimleri:
Ekli dosyayı görüntüle 249166

:oyunfragmani:

YERLİ OYNANIŞ VİDEOSU (Bölüm 1/?)

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. Torrent isminden de anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

Ekli dosyayı görüntüle 249170

594590 = Total War: WARHAMMER II - Chaos Warriors Race Pack
594591 = Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II
594592 = Total War: WARHAMMER II - Call of the Beastmen
594593 = Total War: WARHAMMER II - The Grim and the Grave
594594 = Total War: WARHAMMER II - The King and the Warlord
594595 = Total War: WARHAMMER II - Wurrzag
594596 = Total War: WARHAMMER II - Grombrindal The White Dwarf
594597 = Total War: WARHAMMER II - Realm of The Wood Elves
594598 = Total War: WARHAMMER II - Bretonnia
594599 = Total War: WARHAMMER II - Isabella von Carstein
594600 = Total War: WARHAMMER II - Jade Wizard
594601 = Total War: WARHAMMER II - Gray Wizard
594602 = Total War: WARHAMMER II - Krell
594603 = Total War: WARHAMMER II - Norsca
617810 = Total War: WARHAMMER II - Mortal Empires
617870 = Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings
732960 = Total War: WARHAMMER II - 30th Anniversary Regiments
735420 = Total War: WARHAMMER II - Tretch Craventail
779880 = Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone
781190 = Total War: WARHAMMER II - Steps of Isha
794110 = Total War: WARHAMMER II - Alith Anar
794111 = Total War: WARHAMMER II - Bone Giant
835670 = Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast
835671 = Total War: WARHAMMER II - Lokhir Fellheart
965220 = Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock
1003160 = Total War: WARHAMMER II - Tiktaq'to
1036390 = Total War: WARHAMMER II - Amethyst Wizard
1074320 = Total War: WARHAMMER II - The Hunter and the Beast
1074321 = Total War: WARHAMMER II - Gor-Rok
1083060 = Total War: WARHAMMER II - Gotrek & Felix
1158180 = Total War: WARHAMMER II - The Shadow & The Blade
1158181 = Total War: WARHAMMER II - Repanse de Lyonesse
1209120 = Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch
1209121 = Total War: WARHAMMER II - Imrik
1244670 = Total War: WARHAMMER II - Black Orc Big Boss
1264270 = Total War: WARHAMMER II - Catchweb Spidershrine
1315750 = Total War: WARHAMMER II - The Twisted & The Twilight
1315751 = Total War: WARHAMMER II - Skaven Chieftain
1315752 = Total War: WARHAMMER II - Drycha
1423860 = Total War: WARHAMMER II - Glade Captain
1517260 = Total War: WARHAMMER II - Rakarth
1556110 = Total War: WARHAMMER II - The Silence & The Fury
1576390 = Total War: WARHAMMER II - Thorek Ironbrow
1576450 = Total War: WARHAMMER II - Great Bray Shaman
1576460 = Total War: WARHAMMER II - Ogre Mercenaries
404010 = Total War: WARHAMMER - Chaos Warriors
404012 = Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen
404013 = Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave
404014 = Total War: WARHAMMER - The King and the Warlord
404015 = Total War: WARHAMMER - Wurrzag
455040 = Total War: WARHAMMER - Norsca
455041 = Total War: WARHAMMER - Isabella von Carstein
455042 = Total War: WARHAMMER - Krell
506190 = Total War: WARHAMMER - Grombrindal The White Dwarf
534330 = Total War: WARHAMMER - Bretonnia
534331 = Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves
551820 = Total War: WARHAMMER - Jade Wizard
551821 = Total War: WARHAMMER - Gray Wizard
635350 = Total War: WARHAMMER - 30th Anniversary Regiments
364360 = Total War: WARHAMMER

Ekli dosyayı görüntüle 249212
TÜRKÇE DİL PAKETİ İÇİN TIKLAYINIZ!
NOT: Torrent'lerden sadece sondaki DODI Repack, Türkçe dil desteğine sahiptir.
Usta oyunu tr yama yapamadım. Bir yardımcı olabilir misin? Dodi pack indirdim fakat bir türlü beceremedim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Usta oyunu tr yama yapamadım. Bir yardımcı olabilir misin? Dodi pack indirdim fakat bir türlü beceremedim
Aşağıdaki örnekteki gibi oyunun ana dosyaları arasında 'ini' uzantılı text dosyasını bulup aç.Daha sonra language satırını bulup karşısındakini Turkish yaparak Türkçe'ye çevirebilirsin diye düşünüyorum.Bu arada konuyu ilk açtığımda DODI'nin Türkçe olmayan sürümünü eklemiştim.DODI, repack'ini dil dosyalarıyla güncelleyince eskisini kaldırıp yenisini eklemiştim.İndirdiğin sürüm o ilk sürüm olabilir, bilgin olsun.Güncelleme notu aşağıdaki linkte mevcut.
ini arama.png

Aşağıdaki örnekteki gibi oyunun ana dosyaları arasında 'ini' uzantılı text dosyasını bulup aç.Daha sonra language satırını bulup karşısındakini Turkish yaparak Türkçe'ye çevirebilirsin diye düşünüyorum.Bu arada konuyu ilk açtığımda DODI'nin Türkçe olmayan sürümünü eklemiştim.DODI, repack'ini dil dosyalarıyla güncelleyince eskisini kaldırıp yenisini eklemiştim.İndirdiğin sürüm o ilk sürüm olabilir, bilgin olsun.Güncelleme notu aşağıdaki linkte mevcut.
Ekli dosyayı görüntüle 249331
Türkçe yapabilen varmı aranızda ben diğer torrentleride indirdim ve hiçbiri türkçe olmadı

veremlex

Torrent-Oyun.com
Türkçe yapmak için türkçe yama dosyalarını kurduktan sonra oyunun klasörüne gidin daha sonra data klasörü içindeki local_en ile başlayan 8 dosyayı alın başka bir yere taşıyın ingilizce dil dosyalarını çıkardığınız için sonradaki türkçe dosyalarıyla başlayacak oyun

Türkçe yapmak için türkçe yama dosyalarını kurduktan sonra oyunun klasörüne gidin daha sonra data klasörü içindeki local_en ile başlayan 8 dosyayı alın başka bir yere taşıyın ingilizce dil dosyalarını çıkardığınız için sonradaki türkçe dosyalarıyla başlayacak oyun
süpersin oldu çok teşekkür ederim

doombringer

Torrent-Oyun.com
selamlar
oyun içinde sefer yükleme ekranında yükleme barı yarıya gelince oyun hata vermeden direk masaüstüne atıyor yardımcı olabilir misiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt