Total War WARHAMMER II The Queen and The Crone [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi

Total War WARHAMMER II The Queen and The Crone [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC | Torrent Oyun | Torrent Oyun İndir

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 36.3 GB

:pccikistarihi: Mayıs 2018

:pcnot:Önceki tüm DLC'leri ve ana oyunu içerir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

The Queen & The Crone, Total War: WARHAMMER II’nin ilk Lordlar Paketi’dir. Yüce Elfler ve Kara Elfler’in kuvvetlerini destekleyen bu paket, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasından tanıdığınız ünlü hasım karakterlerin yanı sıra yeni simgesel birimleri seferlerinize ve muharebelerinize getiriyor. Bu pakette sunulan içerik hem Girdabın Gözü hem de Ölümlü İmparatorluklar seferleri için mevcuttur.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:: Windows 7 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p

Bellek: 5 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 60 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p

Bellek: 8 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 60 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Moderatör
akıyor maşallah :D Eline sağlık ustam.

Makishima

Life İs Shit...
Ustam öncelikle elinize sağlık. Son sürüm olan bu mu acaba ? Stabil olan ve son update'ler hangisinde ?

themteus

Sıkıcı Oyun Yoktur Daha Önce Denenmemiş OyunVardır
Keşke... silmeseydim de dlc yi yükleseydim diyosun sonra karşına bu çıkıyor

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.