Total War: WARHAMMER II [RePack xatab] [v.1.9.2+DLC] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Total War: WARHAMMER II [xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 37.1 GB

:pccikistarihi: 2020-07-30

:pcnot: Ana oyun ve tüm ek içerikler dahildir! En son sürümdür

:pcnot: Language pack'ten Türkçe dili indirebilirsiniz

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

The Warden & the Paunch, Total War: WARHAMMER II’ye gelen en yeni Lordlar paketidir. Girdabın Gözü ve Fani Krallıkları seferlerinde ve özel/çok oyunculu muharebelerde kullanılabilecek, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasından gelmiş, her biri kendi fraksiyonuna, hedeflerine, mekaniklerine, birimlerine ve oyun tarzına sahip efsanevi iki rakip Lord karşınızda.

Gaddar Eltharion, Yvresse’i (Yüce Elfler) yönetirken, Koca Göbekli Grom ise Kırık Balta Kabilesinin (Yeşilderililer) başında. Yvresse de Kırık Balta da Girdap yarışında yer almıyor; ancak, birbirinin edebi düşmanı olan bu iki taraf, mücadelenin zirveye ulaşacağı ve yalnızca tek bir tarafın galip ayrılacağı bir çatışmaya giriyor.

Tor Yvresse’nin Bekçisi Eltharion uzun zamandır Yeşilderili akınlarına karşı nöbet tutup tetikte bekliyor. Bekçinin geçmişte Naggarond’un Druchiilerine karşı seferlere çıktığı sıralarda, Koca Göbekli Grom’un efsanevi Haaarb!’ıyla gelen yeşil akın tüm Ulthuan’ı derinden sarsmış, Tor Yvresse neredeyse akına yenik düşmüştü. Eltharion, Grom’u yenip düşman hordalarını dağıttıktan sonra, hiçbir aşağılık Ork ya da Goblinin bu topraklara bir daha ayak basmayacağına yemin etti.

Ancak, Grom’un başka planları var. Grom’un devasa göbeği rövanşa aç, üstelik Grom’un intikam isteğiyle boy ölçüşebilecek tek şey yine Grom'un muazzam iştahı. Gobbolar kazanda yemekler kaynatıp her yeni yemekle Grom’un göbeğini memnun ederken, Grom’un planları da işlemeye başlıyor. Gerek şef gerek çocuk herkesi toplayacak, hepsini savaş aşkıyla ateşleyecek ve dünyanın emsalini görmediği bir Haaarb!’de hepsine liderlik edecek. Tor Yvresse bu defa düşecek ve burnu Kaf Dağı’ndaki o Bekçi kudretli Göbeğin önünde diz çökecek!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Bellek: 5 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan​

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

LANGUAGE PACK

Torrent- Tıkla İndir

bloklendro

Torrent-Oyun.com
rusça biliyorsanız indirin güzel oyundur heralde ben ingilizceye çevirmenin yolunu bulamadım

rundear123

Torrent-Oyun.com
lütfen yardımcı olur musunuz oyunu indirdim ama rusça. language pact ten hangisi tr yama yoksa komple paketi indirmem mi gerekiyor

bloklendro

Torrent-Oyun.com
pardon arkadaşlar ya beni körlüğüm :D orada kocaman türkçe paket yazıyormuş ellerinize sağlık hemen indiriyorum :D
Language pack 37.6 gb mi ?? oyun da dahil sanırım bunun içinde :D bilseydim bunu indirirdim yahu

cellat211

Gasai Yuno
language pack indiriyorum oyunda dahil sanırım buna ? direk bunu koyun türkçe varsa ne gerek var ötekine ? kafa karıştırıyor.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Language pack'te ana oyun mevcut değil arkadaşlar.

İçerisinde;

English
French
Italia
German
Spanish - Spain
Czech
Korean
Polish
Portuguese - Brazil
Russian
Turkish
Simplified Chinese
Traditional Chinese

Dilleri mevcut, ayrı olarak tek bir dili indirme yok. Türkçe dil için 37 gblik packı indirmeniz gerekiyor.

bloklendro

Torrent-Oyun.com
evet içerisinde oyun dahil değilmiş arkadaşlar
dil paketini kurdum ama oyun hala rusça başka ne yapmamız gerek değiştirmek için ?

Arkadaşlar bende oldu https://hizliresim.com/Mej2LE dil paketini kurduğunuz yerde bir klasör oluşuyor o klasör içerisindeki data klasörünü oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın sonra o data klasörü içindeki local_ru.pack, local_ru_2.pack ve local_ru_gc.pack dosyalarını silin ( geri dönüşüme atın belki ileride lazım olabilir :) ) oyunun ilerleyen kısımlarında problem yaşarsam tekrar yazacağım

emeğinize sağlık

Son düzenleme:

cellat211

Gasai Yuno
indiren yazsın ben vazgeçtim önceki sürümleri kaç kere indirdim hep oyundan atıyordu saçma sapan hataları var oyunun indiren oynayıp yazarsa sevinirim birde sadece türkçe dil olarak oyunun dosyaları içinden alıp rar layıp upload yaparsanız sevinirim 37 gb dil mi oluyor zaten inmek bilmiyor.

sadece tr yamasına ulaşabilirmiyiz yoksa bütün langue pack i indirmek zorundamıyız

murat1981pls

Torrent-Oyun.com
şimdi yanlış anlamadıysam oyunu idircem 37 gb,ruscadan Türkçe ye cevirmek içinde 37gb dil paketi indircem..doğrumu

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
indiren yazsın ben vazgeçtim önceki sürümleri kaç kere indirdim hep oyundan atıyordu saçma sapan hataları var oyunun indiren oynayıp yazarsa sevinirim birde sadece türkçe dil olarak oyunun dosyaları içinden alıp rar layıp upload yaparsanız sevinirim 37 gb dil mi oluyor zaten inmek bilmiyor.
sadece tr yamasına ulaşabilirmiyiz yoksa bütün langue pack i indirmek zorundamıyız
şimdi yanlış anlamadıysam oyunu idircem 37 gb,ruscadan Türkçe ye cevirmek içinde 37gb dil paketi indircem..doğrumu
Evet öyle yapmak gerekiyor maalesef.Oyunu kıran veya paketleyen bizi olmadığımız için değişiklik yapma şansımız da olmuyor.Onun yerine alternatif olarak repack indirmenizi önerebilirim.Örneğin Fitgirl Repack'te tüm diller mevcut ve diller arasında seçim yaparak da indirebilirsiniz (total boyut: yaklaşık 30 GB).İsterseniz diğer repack alternatfilerine de bakabilirsiniz.

Seçimli indirmek için aşağıdaki ss'teki gibi 'diller arasından' sadece Türkçe'yi seçmeniz yeterli.Normal yükleme dosyaları da seçili olmalı.

Screenshot_6.png

Ekli dosyalar

nokar23

Torrent-Oyun.com
Evet öyle yapmak gerekiyor maalesef.Oyunu kıran veya paketleyen bizi olmadığımız için değişiklik yapma şansımız da olmuyor.Onun yerine alternatif olarak repack indirmenizi önerebilirim.Örneğin Fitgirl Repack'te tüm diller mevcut ve diller arasında seçim yaparak da indirebilirsiniz (total boyut: yaklaşık 30 GB).İsterseniz diğer repack alternatfilerine de bakabilirsiniz.

Seçimli indirmek için aşağıdaki ss'teki gibi 'diller arasından' sadece Türkçe'yi seçmeniz yeterli.Normal yükleme dosyaları da seçili olmalı.

Ekli dosyayı görüntüle 239163
Repack olmayan sürümde oyundan atmalar filan olmuyormuş acaba repackte oyundan atmalar olur mu?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Repack olmayan sürümde oyundan atmalar filan olmuyormuş acaba repackte oyundan atmalar olur mu?
Denemeden bilmek zor.Ya da en iyi ihtimalle 2 sürümü de denemiş biri bunu cevaplayabilir.Ama şahsen her oyunu repack olarak oynayan biri olarak atmaların repack'e özel olduğunu düşünmüyorum.Ha bu oyunda özellikle hatalı bir geri paketleme (repack) yapılmıştır o başka.Dediğim gibi onu da bilmek için denemek gerekiyor.

murat1981pls

Torrent-Oyun.com

Ekli dosyayı görüntüle 239163
teşekkurler bunu ındıreyım

bunu indirmedim diğer sürümlerin hepsinde savaştan çıkarken atıyor aynı savaşı defalarca kez yapmak zorunda kaldım sistemim bu oyunu ulturada açar ayarları kısmama rağmen böyle bunu indirip oynayan varsa lütfen ama lütfen yazsın.

nokar23

Torrent-Oyun.com
bunu indirmedim diğer sürümlerin hepsinde savaştan çıkarken atıyor aynı savaşı defalarca kez yapmak zorunda kaldım sistemim bu oyunu ulturada açar ayarları kısmama rağmen böyle bunu indirip oynayan varsa lütfen ama lütfen yazsın.
Bende bundan bir önceki sürümde (1.8.2 olması lazım) arada bir sadece savaşa girerken atıyordu yani oyunumu pek çöp etmiyordu. Bilgisayardan bilgisayara göre değişiyor olabilir.

Arkadaşlar bu sürüm ile gelen yeni fraksiyonları seçtiğimde (Yvresse, Caledor şövalyeleri ve Kırık balta) direkt oyundan atıyor. Sizde de aynı sorun varmı, bir bilgisi ve ya tavsiyesi olan varsa yazabilirmi. Teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt