Total War WARHAMMER II Curse of the Vampire Coast [CODEX]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Total War WARHAMMER II Curse of the Vampire Coast[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 39.88 GB

:pccikistarihi: 24 Kasım 2018

:pcnot: 1.5.0 sürümüne güncellenmiş ve aşağıdaki DLC'leri içerir:

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Üçlü üçlü ve ödüllü Toplam Savaş'ın devamı olan: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II, oyunculara, Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Southlands'ın geniş kıtalarından geçen nefes kesici yeni bir anlatım kampanyası getiriyor. Büyük Vorteks Kampanyası, kesin ve iklimsel bir oyun sonucuna varmak için adımlar atıyor, bugüne kadar herhangi bir Total War ünvanının aksine bir deneyim.

Warhammer Fantasy Battles dünyasındaki 4 ikonik ırkta 8 efsanevi efendiden biri olarak oynayan oyuncular, diğer ırkların ilerlemesini engelleyerek Büyük Vorteks'i dengelemek veya bozmak için bir dizi güçlü astronomi ritüeli gerçekleştirmek zorundadırlar. Her Efsanevi Lord'un coğrafi başlangıç noktası benzersizdir ve her yarış, benzersiz kampanya mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordu, canavarlar, Lores of Magic, efsanevi karakterler ve şaşırtıcı yeni savaş alanı bombardıman yetenekleri ile kendine özgü yeni bir oyun stili sunar.

Lansmandan kısa bir süre sonra hem orijinal oyunun hem de Total War WARHAMMER II'nin sahipleri devasa yeni kombine kampanyaya erişecek. Eski Dünyadaki karaamanların yanı sıra Naggaroth, Lustria, Ulthuan ve Southlands'ı tek bir epik harita haline getiren oyuncular, her iki başlıktan da sahibi olduğu gibi anıtsal kampanyalara başlayabilirler.

:surum:

• Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast

• Total War: WARHAMMER II - Lokhir Fellheart

• Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone

• Total War: WARHAMMER II - Alith Anar

• Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings

• Total War: WARHAMMER II - Tretch Craventail

• Total War: WARHAMMER II - Mortal Empires

• Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II

• Total War: WARHAMMER II - Steps of Isha

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Bellek: 5 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
İşlemci:Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 60 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Sadece ilk dlcsiz indirmiştim ve çok kasmıştı. 1050 ti vardı bide onerilen sistem gerçekten doğrumu?

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
iyi forumlar emeğinize sağlık bende de 1050ti var ve oyunu oynayamıyorum çok aşırı bi kasma var bu normal mi ? @Captain_Jack_Sparrow
çok aşırı kasıyorsa oyunun ayarlarını düşür birim boyutunu ultra da ise large ye çek
antielasingini düşür doku kaplama filtresini düşür
her ozelligi açıp birde full ayara almışsan kasar tabi sonuçta 1080 ti değil.

çok aşırı kasıyorsa oyunun ayarlarını düşür birim boyutunu ultra da ise large ye çek
Warhammeri full ayarlarda deneme cılgınlıgını yapmadım hiç ..
Orta düşükte bile kasıyordu. :)
Oynanmıyordu.
Bel ki düzelmiştir bu sürüm de..

Darkleon1

Torrent-Oyun.com
iyi forumlar emeğinize sağlık bende de 1050ti var ve oyunu oynayamıyorum çok aşırı bi kasma var bu normal mi ? @Captain_Jack_Sparrow
bende kasmıyor ve ayarlarıda sonda sende nasıl kasıyor la ve ben bide üstüne grafik modu ve fazladan asker modu kullanıyom ne diyim sana bilemedim şimdi

Türkçe yaması var paylaşmıcam sadece görün diye atıyorum

dogan1986

Torrent-Oyun.com
dil paketi linki buldum torrent olarak indiriyorum ama sahtemi değilmi bilmiyorum

ben low ayarlarda oynadığımda bile bi akıcılık yok donma kasma sürekli. bu yorumlardan sonra bilgisayarımdan şüphe etmeye başladım. temiz bi kurulum mu yapsam oyunu tekrar malum silmiştim oynayamayınca. @Darkleon1

indirdiğim tüm sürümlerde en düşükte bile kasıyordu. sildim hepsini bunu indirip bide öyle deneyeceğim bakalım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt