Total War: THREE KINGDOMS

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

asi55

Oyun Oynamak Güzel
oyunun başgancıdındaki resimde hata veriyor ve kapanıyor çözümü ne acaba

asi55

Oyun Oynamak Güzel
oyun kısayolundan açtıgımızda ilk ekrana gelen reklamlı resim yokmu işte orada hata veriyor çalışmayı durdurdu hatası

Monster55

2013 den bu yana :) Доброе утро
Aynı Hatayı bende yaşıyorum yardım edilirse çok makbul geçer.

asi55

Oyun Oynamak Güzel
3 agustosta yama çıkar onunlar yeni crackta çıkar denmişti ama yalan mı oldu

Doc10K

Seviye 2
Dün çıktı yeni DLC.Kırılmasını bekliyorum yakın zamanda gelecek diye düşünüyorum.Eight Princes dlc adı.

asi55

Oyun Oynamak Güzel
çıkmadı herhalde , çıksaydı konurdu diye düşünüyorum

Library_367158

çıkmadı herhalde , çıksaydı konurdu diye düşünüyorum
Hiçbir oyunun veya uptade'in çıkar çıkmaz ya da kısa sürede kırılmasını boşuna beklemeyin.Olursa sürpriz olur.Mesela en iyi ihtimal Cpy gelip şow yapabilir ama onun da ne zaman geleceği, gelip gelmeyeceği bile belli değil.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt