TOTAL WAR: THREE KINGDOMS – V1.1.0 + 2 DLCS [FitGirl] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Doc10K

Seviye 2
Arkadaşlar oyuna yeni bir dlc gelecek(Total War Three Kingdoms Eight Princes)adlı çıkış tarihi ise 8 Ağustos olarak gördüm oyunu açamayan kişiler bu dlc ile birlikte oyunu açma şansı olabilir o yüzden 8 Ağustos tarihine kadar bekleyelim.

ackurt1987

Torrent-Oyun.com
bir de oyunla alakalı bir eleştiri yapmak istiyorum şehirlerin asayişini sağlamak çok zor asayiş sağlamak için şehrin içinde güçlü ordu tutmak gerekiyor oda para ve erzak demek devlet ve eğitim binalarından sadece bir çeşit binanın asayiş düzenleme özelliği var eksi puan yazar

mvkrmz

Torrent-Oyun.com
Youtube'dan birinden izlerken fark ettim de beinm oyunumda orduların resimleri yok izlediğim kişi de ise ordularında her ordu için farklı bi adamın resmi var bilgisi olan var mı ?
aynı sorun bende de var. sefer haritasında birim kaplamaları yok. codex sürümünü indirip yükledim onda da aynı sorun var. herkeste mi böyle.

Oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum. Oyunu çalıştırmaya kalkınca hiç tepki vermiyor.
Not: Oyunu yönetici olarak çalıştırdım ve win defender kapalı

Oyun çalışıyor sizin bilgisayarlarınızda gerekli programlar olmayabilir veya işlemci vb desteklemiyordur.

asi55

Oyun Oynamak Güzel
gta 5 oynayabildigilm bilgisayarda bu oyun çalışmıyorsa bence oyunda sorun vardır

Oyun çalışıyor sizin bilgisayarlarınızda gerekli programlar olmayabilir veya işlemci vb desteklemiyordur.
Bilgisayarımda hiçbir problem yok hiçbir oyunda sıkıntı yaşamıyorum sadece bunda var ve birçok insanda var sıkıntı yaşadığını söyleyen hatta orjinal alanda bile sıkıntı olduğunu okudum. İşlemcim de zaten i7 7700k ekran kartı gtx 1080 herhangi bir sıkıntı yaşamamam gerek bu sistemle bence.

Bilgisayarımda hiçbir problem yok hiçbir oyunda sıkıntı yaşamıyorum sadece bunda var ve birçok insanda var sıkıntı yaşadığını söyleyen hatta orjinal alanda bile sıkıntı olduğunu okudum. İşlemcim de zaten i7 7700k ekran kartı gtx 1080 herhangi bir sıkıntı yaşamamam gerek bu sistemle bence.
Dostum ben burdan indirdim sorun yok oynanıyor demekki bazı şeyler desteklemiyor yada istenilen dosyalar sizin bilgisayarlarınızda yok oyun sorunlu olsa kimsede açılmaz. :)

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt