TOTAL WAR: THREE KINGDOMS – V1.1.0 + 2 DLCS [FitGirl] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Total War: THREE KINGDOMS [FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.5 GB

:pccikistarihi: 23.05.2019

:pcnot: Torrent içeriği kısmından rusça dili kaldırırsanız boyut 12.2 GB'a düşer.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Total War: THREE KINGDOMS, antik Çin boyunca yaşanan destansı çatışmaları yeniden ele alan, birden fazla ödül kazanmış ilk strateji serisidir. İmparatorluk kurma, devlet yönetimi ve çarpıcı gerçek zamanlı muharebelerle düşman topraklarını fethetme gibi özellikleri sürükleyici bir sıra tabanlı sefer oyunuyla birleştiren Total War: THREE KINGDOMS, kahramanlar ve efsaneler çağında seriyi yeniden tanımlıyor.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.00Ghz
Ekran Kartı: GTX 650 Ti 1GB|HD 7850 1GB|Intel UHD Graphics 620
Bellek: 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 60 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel i5-6600 | Ryzen 5 2600X
Ekran Kartı: GTX 970 | R9 Fury X 4GB VRAM
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 60 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Çok teşekkürler Codex sürümü ile farkları nedir ve buradaki dlcler codex te mevcut mu dlcler hangileri onlarıda paylaşma şansınız varsa çok sevinirim ona göre bu sürümü veya diğerini indireceğim

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Çok teşekkürler Codex sürümü ile farkları nedir ve buradaki dlcler codex te mevcut mu dlcler hangileri onlarıda paylaşma şansınız varsa çok sevinirim ona göre bu sürümü veya diğerini indireceğim
codex surumu ile farkı yok codex surumu bu zaten sadece sıkıstırılmıs oyun cıkmıs butun dlc ler var kan dlcsi sarı sarıklı ısyancıları falan

tesekkurler ana oyun içinde demi indiriyorum
ana oyun zaten bu kardeş dlc ler icinde indir oyna

Henkel24

Torrent-Oyun.com
Oyunu indirdim ama oyunda dil ayarları vs yok bildiğim kadarıyla oyunda TÜrkçe dil desteği var nasıl Türkçe yapıcam ?

joe_black

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar selamlar oyun türkçe diyor ama ben oyuna girdim ingilizce nasıl düzeltebilrim yardımcı olurmusunuz

aOnn1453

Torrent-Oyun.com
Nasıl Türkçe yapıyoruz ben codex indirdim üstüne bundan dil dosyasını indirdim ama hem dosya nereye atılır bilmiyorum hem de ayarlarda dil seçenekleri yok

Nasıl Türkçe yapıyoruz ben codex indirdim üstüne bundan dil dosyasını indirdim ama hem dosya nereye atılır bilmiyorum hem de ayarlarda dil seçenekleri yok

turkce dıl dosyasını nasıl ındırdın kı russıan ve englısh var ? ben goremedım bende codex ındırdım dıl yok dıyorlar dıl dosyası arıyorm

Türkçe dil dosyası için arkadaş CODEX konusunda link vermişti oraya bakın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt