Total War Three Kingdoms Giriş Ekranında/Menüde Oyundan Atma Sorunu (Çözüldü)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Aer

Seviye 1
Merhabalar,
Oyunu yükledikten sonra ilk denememde ana menüde oyundan attı. İkinci denememde oyuna gırdım azıcık oynadım, ancak bir daha asla giremedim. Ya giriş ekranında oyundan atıyor ya da ana menüde 2,3 saniye sonra oyundan atıyor. 2019 çıkışlı bir oyun ama bu sorunun çözümünü hiç bir yerde bulamadım. Admin sorunun Amd işlemciyle alakalı oldugunu acıklamış . Belki bi çözüm bulunmuştur diye yeni konu açmak istedim çünkü bu sorunla karşılaşan çok gördüm.

Aer

Seviye 1

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Zaten bu sürümü indirmiştim :(( Teşekkür ederim araştırdığınız için. Orjinal sürümü almaktan başka çözümü yok anlaşılan.
Sitede daha eski sürümler de olduğu için onlardan biridir diye tahmin ettim (onlar 2019'lu).
Dostum istersen aşağıdaki CS.Rin sitesini bi' incele.Belki bir çözüm yolu bulunup paylaşılmıştır.

Bu arada fiyatı çok tuzlu değilse orijinal alman en iyisi.

Aer

Seviye 1
Sitede daha eski sürümler de olduğu için onlardan biridir diye tahmin ettim (onlar 2019'lu).
Dostum istersen aşağıdaki CS.Rin sitesini bi' incele.Belki bir çözüm yolu bulunup paylaşılmıştır.

Bu arada fiyatı çok tuzlu değilse orijinal alman en iyisi.
Biraz bakınayım CS.rin sitesine.

Artık oyunlar 500,600 TL oldugu için neyin tuzlu neyin normal olduğunu kestiremiyo insan :)

Oyunu satın alsam, dlc leri torrent-oyun dan indirip beraber oynamaya çalışsam ne olur acaba :p

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Biraz bakınayım CS.rin sitesine.

Artık oyunlar 500,600 TL oldugu için neyin tuzlu neyin normal olduğunu kestiremiyo insan :)

Oyunu satın alsam, dlc leri torrent-oyun dan indirip beraber oynamaya çalışsam ne olur acaba :p
Mümkün değil maalesef. :)

Yalnız @kerem.uygur.12 nikli arkadaşın DLC açmayla ilgili bir konusu vardı, belki o, bu konuda yardımcı olabilir.Gerçi hatırladığım kadarıyla açtığı knu Uplay'le ilgiliydi ama Steam vs. için de bir yolu vardır diye tahmin ediyorum.

Aer

Seviye 1
Sitede bulduğum bir çözüm İŞE YARADI.

Kayıt defteri düzenleyicisinde
HKCU:\SOFTWARE\The Creative Assembly\THREE_KINGDOMS\Preferences şu dizinde first_time dosyasını oyuna her girişte silip oyunu yönetici olarak çalıştırınca oyuna girebildiklerini okudum. Denedim ve işe yaradı cidden 2,3 kere test de ettim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sitede bulduğum bir çözüm İŞE YARADI.

Kayıt defteri düzenleyicisinde
HKCU:\SOFTWARE\The Creative Assembly\THREE_KINGDOMS\Preferences şu dizinde first_time dosyasını oyuna her girişte silip oyunu yönetici olarak çalıştırınca oyuna girebildiklerini okudum. Denedim ve işe yaradı cidden 2,3 kere test de ettim.
O zaman bu çözüm yolunu ana konuda da paylaşalım da başka arkadaşlar da yararlansın.Bilgilendirme için teşekkürler, iyi oyunlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt