Torrent-Oyun | Total War: THREE KINGDOMS - A World Betrayed [EMPRESS] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
o linki istersen oyunun ındırme linklerini verdiğin kısma ekle sekiz prens dlc sindekı eksik dosyalar bunlar
Tabi dostum ekleyeyim, sadece 8 prens DLC'sinde sorun çıktığında mı kullanılması gerekiyor?

Edit: Ekledim fakat nota eklememi istediğin başka bir şey varsa söylersin.

Son düzenleme:

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Tabi dostum ekleyeyim, sadece 8 prens DLC'sinde sorun çıktığında mı kullanılması gerekiyor?

oyun sorunlu zaten bu dosyalar eksık

evet oyundaki eksık dosyalar aslında oyunu indiren herkesin indirmesi şart cunku sekiz prens dlcsinin teknoloji agacı sorunu ve ondan kaynaklı oyundan atmaları düzeltiyor. ( not : eğer oyun hıc acılmıyor veya acılısta kapanıyor ise bu dosyalar o sorunu çözmuyor sadece sekiz prens dlc özelindeki hataları giderıyor )

oyun yukledim kurdum tam acildi diyorum kapatnıyor konu ile alakalı yardım edebilecek var mı ?
rica etsem birisi bana da bu konuda yardımcı olabilir mi hem fgirl hem diger dosya ıkısınıde ındırdım ıkısınde de aynı sorunu yaasıyorum SEGA yazısı geliyor ve sonrasında masaustune atıyor oyuın sorunu arastırıyorum bulamıyorum gereksınımlerımdenkaynaklı oldugunu dusunmuyorum
RTX 2060 SUPER 8 GB 256 BİT
32 GB RAM
RYZEN 7 3700 X
BİRİSİ BANA YARDIMCI OLABILI RMI NEDEN EKRAN ACILIRKEN KAPANIYOR FARKLI CRACKLERDE DENEDIM AYNISINI YASADIM

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
rica etsem birisi bana da bu konuda yardımcı olabilir mi hem fgirl hem diger dosya ıkısınıde ındırdım ıkısınde de aynı sorunu yaasıyorum SEGA yazısı geliyor ve sonrasında masaustune atıyor oyuın sorunu arastırıyorum bulamıyorum gereksınımlerımdenkaynaklı oldugunu dusunmuyorum
RTX 2060 SUPER 8 GB 256 BİT
32 GB RAM
RYZEN 7 3700 X
BİRİSİ BANA YARDIMCI OLABILI RMI NEDEN EKRAN ACILIRKEN KAPANIYOR FARKLI CRACKLERDE DENEDIM AYNISINI YASADIM
Diğer yorumlarda da belirtildiği gibi crack her sistemde sorunsuz çalışmıyormuş maalesef.Bir ihtimal bunun sebebi işletim sistemi olabilir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt