Torrent-Oyun | Total War: THREE KINGDOMS - A World Betrayed [EMPRESS] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
kardeş bi çözüm bulabildin mi sen kaç gündür uğraşıyorum güncellencek filan diyolar ama ortada henüz bişe yok
bu oyun ilk cıktıgı zaman da boyle hatalar verıyordu. ozaman da crack bekleyın dendı ama hiçbir zaman ne guncelleme ıle duzeldı nede crack fıx vs. cıktı... ısı ozu boşa beklemeyın. bazı pc de acıyor bazılarında acmıyor tam sebebı de bılınmıyor acıkcası

EleGante

Torrent-Oyun.com
kardeş bi çözüm bulabildin mi sen kaç gündür uğraşıyorum güncellencek filan diyolar ama ortada henüz bişe yok
Kanka bahsettiğim şey ise 28 Gb olan versiyonda türkce bulunmaması idi. Ben fitgirl Olan torrent indirdinm ondaki dosyaları 28 olana ekledim o da türkçe oldu. Oyun çalısıyor ( Sadece ben arkadaşa gönderemiyorum o dosyaları )

kardeşim bende bir çözüm bulamadım yeni amd için crack arıyorum bulursan haber verirsen sevinirim
Kral kaç gündür arıyorum birşey bulamadım launcher diye bir dosyayı silip tekrar oluşturulması çözüm oluyomuş genellikle ama bende launcher dosyası bile gözükmüyor

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Oyunun Son sürümü kırılırsa furius wild DLC si olan 1.6.1 sürümü tr dosyaları hazır darkleon1 arkadaşımız gönderdi sağolsun dosyaları bende mevcut tr yamaları kendi orginal oyunundan gönderiyor.

Oyunun Son sürümü kırılırsa furius wild DLC si olan 1.6.1 sürümü tr dosyaları hazır darkleon1 arkadaşımız gönderdi sağolsun dosyaları bende mevcut tr yamaları kendi orginal oyunundan gönderiyor.
Ne zaman kırılır acaba çünkü şuan ki sürümde problem var amd kullananlarda yakın zamanda kırılırsa güzel olur

TheDaRKNesSs

oyunu indirip sıkıntısız oynayan arkadaşlar şu 2 dosyayı upload edebilirmi ?
data_ep.pack
movies_ep.pack
çalışmayanlarda bunlar eksık oldugundan çalışmadıgı soyleniyor bi deniyelim.

TheDaRKNesSs

bende o dosyalar yok gerçekten iyi yakalamışsınız
oyunun çalışıyorsa sadece sekiz prens dlc sinde sorunun varsa dosyaların linkini verıyım ındır oyunun data sının ıcıne at sorun duzelıyor ama eger oyun baslangıcda oyundan atıyorsa düzelmiyor ben denedim.

oyunun çalışıyorsa sadece sekiz prens dlc sinde sorunun varsa dosyaların linkini verıyım ındır oyunun data sının ıcıne at sorun duzelıyor ama eger oyun baslangıcda oyundan atıyorsa düzelmiyor ben denedim.
bende açıyor başlangıç ekranı gelmiyor siyah ekranda donuyor. o kadar donuyor ki pc kapatmam gerekıyor. pc donmuyor ama görev yoneticisii seçemiyorum. oyun sayfasına geri dönüyor

Tahkrim

Seviye 1
Kral bu dediğini denedin mi oluyor mu olursa sana zahmet bana yardımcı olurmusun
oyunu indirip sıkıntısız oynayan arkadaşlar şu 2 dosyayı upload edebilirmi ?
data_ep.pack
movies_ep.pack
çalışmayanlarda bunlar eksık oldugundan çalışmadıgı soyleniyor bi deniyelim.

TheDaRKNesSs

Kral bu dediğini denedin mi oluyor mu olursa sana zahmet bana yardımcı olurmusun
Eksik bu 2 dosya eğer oyunun çalışıyor ama sekiz prens DLC sinin teknoloji ağacı ve bi kaç hatasını duzeltiyor ama hiç açılmıyor girişte kapanıyor sa bu 2 dosyayi atsanda duzelmiyor

Tahkrim

Seviye 1
Eksik bu 2 dosya eğer oyunun çalışıyor ama sekiz prens DLC sinin teknoloji ağacı ve bi kaç hatasını duzeltiyor ama hiç açılmıyor girişte kapanıyor sa bu 2 dosyayi atsanda duzelmiyor
Dostum oyunun dlc dosyalarında nvdia kullanlar için hata var o kadar araştırdım bir çözüm bulamadım yeni dlc ile kırılırsa onu beklicem yoksa yapcak bişe yok

Merhaba admin 8 prens dlc sin de reform kısmı yüklenmiyor ve gözükmüyor dolayısı ile ilk bölümü ilerleyişi zamanı geçemiyorsun bunun bir çözümü var mı rica etsem ?

TheDaRKNesSs

TheDaRKNesSs

sende saol napalım sitenin bütün yükünü şehmuz'a bindirmişler el atalım dedik oda şimdi gelir mesajımı siler link verdım diye :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
sende saol napalım sitenin bütün yükünü şehmuz'a bindirmişler el atalım dedik oda şimdi gelir mesajımı siler link verdım diye :)
Estağfurullah dostum, ne silmesi.O kadar yardımcı oluyorsun niye sileyim.Hem verdiğin link oyun linki değil, torrent sitesi linki değil.Patch, crack gibi şeyler zippyshare gibi yerlere yükleyip veya bulup eklerseniz silinmez.RDR 2 konusunda tonla var.Bu gibi durumlar maalesef bazen yanlış anlaşılabiliyor.Neyse, yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim dostum.

TheDaRKNesSs

Estağfurullah dostum, ne silmesi.O kadar yardımcı oluyorsun niye sileyim.Hem verdiğin link oyun linki değil, torrent sitesi linki değil.Patch, crack gibi şeyler zippyshare gibi yerlere yükleyip veya bulup eklerseniz silinmez.RDR 2 konusunda tonla var.Bu gibi durumlar maalesef bazen yanlış anlaşılabiliyor.Neyse, yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim dostum.
o linki istersen oyunun ındırme linklerini verdiğin kısma ekle sekiz prens dlc sindekı eksik dosyalar bunlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt