Total War Saga: TROY [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
saga.png

Total War Saga: TROY [CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut:25.75 GB

:pccikistarihi: -

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot: Fitgirl Repack son tercihiniz olsun.

:xboxdil: TÜRKÇE (Freedom Repack'te yoktur)

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bu efsanevi çağda kahramanlar dünyaya ayak basar. Fakat, dünyayı sarsacak bir ihtilaf çıkarmak için tek bir fevri eylem yeterlidir. Gözü pek Troya prensi Paris, güzeller güzeli Helen’i Sparta’daki sarayından kaçırır. Uzaklara yelken açtıklarında, Helen’in kocası Kral Menelaos, hanımına lanet okur. Vefasız hanımını, ne pahasına olursa olsun evine getirecektir!

Büyük surlu Miken’in hükmü geniş lordu Kral Agamemnon, kardeşinin çağrılarını duyar. Dört bir yandan, aralarında çevik ayaklı Aşil ve tatlı dilli Odysseus’un da olduğu Akhealı kahramanlar çağırır. Yunan ordusu, Troya’ya doğru kaçınılmaz savaş ve katliam yapmak üzere yol alır. Zira o muhteşem şehrin önündeki muharebe alanında efsaneler doğacaktır...

:sistem_gereksinimleri:

Minimum;

• CPU: Core i3 or better
  • RAM: 4 GB
  • VIDEO CARD: NVIDIA GTX 650 1GB | AMD Radeon HD 6570 1GB | Intel HD 5300
  • PIXEL SHADER: 5.0
  • VERTEX SHADER: 5.0
  • DEDICATED VIDEO RAM: 1024 MB
Önerilen

• CPU: Intel® Core™ i5-4670K
  • RAM: 8 GB
  • VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 960 | AMD Radeon R9 290X
  • PIXEL SHADER: 5.1
  • VERTEX SHADER: 5.1
  • DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

:pcoyunfragmani:

Güncelleme:

R.G Freedom Repack eklenmiştir arkadaşlar, yalnız bunda Türkçe dil yoktur, bilginize.

Güncelleme 2

FitGirl Repack ve DODI eklenmiştir, FitGirl'de Türkçe dil kendiliğinden yüklü olacaktır.İndirme esnasında opsiyonel (optional) olarak sunulan hiçbir dili indirmenize gerek yoktur, tiklerini kaldırarak boyutunu daha da düşürebilirsiniz.DODI'de ise TR olabilmesi için ss'te gösterilen dosyayı indirmeniz yeterlidir.İyi oyunlar.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

münşi

Torrent-Oyun.com
Mafia Definitive Edition bekliyorum. Download başlatıp uyuycam. Hadi admin :))

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Cpy hepsini kırda bu oyundan ne istedin :) adamlar epicte bedava dağıttılar çıktığı gün. Bıraksaydın adamlar biraz satış yapsaydı ;)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Evet var. :)) Edit: Konuda da belirtilmiştir.

Screenshot_3.png

Cpy hepsini kırda bu oyundan ne istedin :) adamlar epicte bedava dağıttılar çıktığı gün. Bıraksaydın adamlar biraz satış yapsaydı ;)
Bir gün herkes bedava oynayacak lafını yanlış anlamış galiba. ;D (ince)

Bu oyunu bilmem de genel olarak oyun piyasasının canlanması ve yok olmaması için bu kadar bekletip geri çekilmiş olabilir bence.Hala da single oyunlara yatırım yapmaktan geri durun firmalar var.Örneğin Avengers, single'a odaklanmak yerine loot odaklı bir servis oyunu olmayı tercih etti.Her ne kadar başarısız da olsalar bunu kabullenmek yerine düzeltebileceklerine inanıyorlar.Yani uslanmıyorlar bir türlü.

Son eklediğiniz RePack sürümünü indirdim fakat bunda Türkçe dil desteği yok. Dosyasını falan bulma şansımız var mı yoksa CPY sürümünü mü indirmeliyim?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Son eklediğiniz RePack sürümünü indirdim fakat bunda Türkçe dil desteği yok. Dosyasını falan bulma şansımız var mı yoksa CPY sürümünü mü indirmeliyim?
Konu sahibi olmadığım için repack'siz sürüm hakkında bir bilgim yok maalesef.Konu sahibine danışınız.

muho1806

Torrent-Oyun.com
8.45 Gb olanı indirdim türkçe alt yazısı yok ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Transient Ghost

Ekip Lideri
8.45 Gb olanı indirdim türkçe alt yazısı yok ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Kusura bakmayın tamamen benim hatam, o repack'te Türkçe yokmuş.Konuyu güncelleyip 2 farklı repack daha ekledim.Yalnız bunlarda Türkçe dil mevcuttur.Yine de isterseniz normal sürümü indirebilirsiniz.İyi forumlar.

Güncelleme 2

FitGirl Repack ve DODI eklenmiştir, FitGirl'de Türkçe dil kendiliğinden yüklü olacaktır.İndirme esnasında opsiyonel (optional) olarak sunulan hiçbir dili indirmenize gerek yoktur, tiklerini kaldırarak boyutunu daha da düşürebilirsiniz.DODI'de ise TR olabilmesi için ss'te gösterilen dosyayı indirmeniz yeterlidir.İyi oyunlar.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt