Torrent-Oyun | Total War Rome: Remastered (v 2.0.0 + Enhanced Graphics Pack) [CODEX] (+Repak'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Gambit

One man's fun is another's hell
ini dosyasını arattığımda dil - language ile ilgili hiç bir şey çıkmıyor crack yapıyorum steam - steamapps dosyasının içine oyunu atıp crack yapıyorum ancak rusça ve dil ile ilgili hiç bir şey bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
Crack dosyasından çıkan OnlineFix klasöründe ''language'' kısmının karşısına ''english'' yazın düzeliyor.

Bu arada steam yükleyince oyun açılıyor .

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ini dosyasını arattığımda dil - language ile ilgili hiç bir şey çıkmıyor crack yapıyorum steam - steamapps dosyasının içine oyunu atıp crack yapıyorum ancak rusça ve dil ile ilgili hiç bir şey bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
Oyunu crack'ledikten sonra arkadaşın da dediği gibi OnlineFix.ini dosyasından değiştirilebiliyor olması lazım.

1619897613637.png

Şu video da ki yöntemle de değiştirebilirsiniz. Oyun yüklerken CODEX yada EMPRESS yazan boyutu yüksek olanları tercih ederseniz başınız ağrımaz dil ile.

EDİT: Fitgirl versiyonu nu 26 GB olarak indirdim kurulum normal bir HDD ye SSD den 1-2 saat için de kuruldu donarsa korkmayın belli bir süre sonra devam ediyor. Oyun ingilizce kurarken kesinlikle anti virüs ü kapatın. Oyunu çalıştırırken açın virüs programını ben ilk seferi başlattığım zaman bi 5 dk bekledim sebebi anti virüs taramasıymış.

EDİT 2: Yeni total war ları oynayanlardan sanız bu oyuna bakayın bile yüklememle silmem bir oldu YZ sinden tut herşeyine kadar eski bir oyun. Ticaret antlaşması yaptığım adam 2-3 tur sonra sınırı geçip şehrimi kuşatıyor o derece, Medieval ın aynısı.

Son düzenleme:

Lexiyon

Torrent-Oyun.com
Oyunu indirecek arkadaşlar nostalji olsun diye indirmiyorsa hiç denemesin arkadaşın dediği gibi çok eski bir oyun, eski total war oyuncusu olmama rağmen ben de keyif alamadım three kingdoms warhammer 2 gibi oyunlardan sonra. Kan efekti olsa yine biraz kurtarırdı o da yok. Oyunun tek güzel yanı müzikleri. Ayrıca steam hesabınızla korsan oyun oynamanızı tavsiye etmem yükleyecekseniz codex i indirin steamsiz açılıyor oyun, 4k destekleyen monitörünüz yoksa da grafik paketini indirmeyin sadece alan harcamış olursunuz.

fakca38

Seviye 1
Codex versiyonunda diger dlc leri açamıyorum.simgeyi tıklayınca ana oyun açılıyor sürekli! Çözüm varmı?

Dili başarılı bir şekilde ingilizce yapmayı başardım. Tek bir sorun var oyun ile ilgili steam rip indirdim (67 gb) ancak karakter sesleri malesef oyunda yok bunları açmanın bir yolu var mıdır ?

işte ilk mesajı yazıp onayladıktan sonra bir süre gözükmedi. sonra tekrar yazdım

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt