Torrent-Oyun | Total War Rome: Remastered (v 2.0.0 + Enhanced Graphics Pack) [CODEX] (+Repak'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ROM-REM Kapak 6.png

Total War Rome: Remastered
(v 2.0.0 + Enhanced Graphics Pack) [CODEX]

(+Repak'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Remastered (v 2.0.0 + Enhanced Graphics Pack)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -31,1 GB (+30,7 GB - Enhanced Graphics Pack)

:pccikistarihi: 29.04.2021

:psnot:64 bit işletim sistemi ve en az Windows 10 gerektirir!
:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/885970/Total_War_ROME_REMASTERED/
https://store.steampowered.com/app/1419050/Total_War_ROME_REMASTERED__Enhanced_Graphics_Pack/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:
ROME title2.png

ROME REMASTERED, Alexander ve Barbarian Invasion DLC'lerinin yanı sıra orijinal ROME: Total War Collection'ın * bir kopyasını, eğer henüz sahip değilseniz içerir.

Geliştirilmiş Görseller
ROME REMASTERED, klasik Roma görsellerini 4K optimizasyon **, ultra geniş ekran ve yerel UHD çözünürlük ** desteği ile güncel hale getiriyor. Bu görsel yükseltme, yeniden modellenmiş binalar ve nesneler ve toz bulutları ve ısı bulanıklığı gibi çevresel etkiler dahil olmak üzere çok sayıda özelliği kapsıyor. Yenilenen harekat haritaları aynı zamanda yeni yüksek çözünürlüklü modellere sahiptir ve birimler savaş alanında en iyi şekilde görünmeleri için yeniden modellenmiş ve yeniden yapılandırılmıştır.

Modern Özellikler
ROME REMASTERED, bir dizi modern özellik ve mevcut mekanikler için iyileştirmeler içerir. Oyun içi kamera, Harekat modunda harita döndürme ve daha geniş yakınlaştırma seviyesi dahil olmak üzere geliştirildi. Diplomasi ve güvenlik gibi oyun mekaniği için ısı haritaları ve yeni simge katmanları eklendi. Battle'da yeni taktik harita, birim ekranları ve menzil işaretçileri size Roma'nın savaş alanları üzerinde daha fazla komuta sağlar.

Gelişmiş Oyun Mekaniği
Oyuncular artık ordularını genişletebilir ve daha önce kilitlenmiş olan 16 ek fraksiyonu deneyimleyebilir ve toplamda 38 oynanabilir grup verir. Total War için bir ilk olarak, artık Windows, macOS ve Linux arasında çapraz platform çok oyunculu modda en sevdiğiniz fraksiyonu arkadaşlarınıza karşı savaşmak için alabilirsiniz. Mücadeleye yepyeni bir temsilci türü de eklendi; Tüccarlar, gelirinizi artırmak ve hizipinizin ekonomik gücünü savunmak için ticaret bağlantıları oluşturmak, kaynaklara erişmek ve rakipleri satın almak için dünyanın her yerine gönderilebilir.

Yarı Fiyat Teklifi
Roma'nın dönüşünü kutlamak için, Steam'deki orijinal oyuna zaten sahip olan sadık hayranlara bir teklifimiz var. ROME: Total War'a zaten sahipseniz, 31 Mayıs 16:00 PDT'ye kadar yarı fiyatına ROME REMASTERED satın alabilirsiniz.

* Lütfen unutmayın, ROME: Total War Collection yalnızca Windows'ta oynanabilir ve ROME REMASTERED'in piyasaya sürülmesine kadar oynanamayacaktır.

** Geliştirilmiş Grafik Paketi indirilerek 4K geliştirmelerin kilidi açıldı

https://store.steampowered.com/app/1419050/Total_War_ROME_REMASTERED__Enhanced_Graphics_Pack/

header.jpg

1619753040314.png

:sistem_gereksinimleri:

1619752972858.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

Önemli Not!.png

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
3. torrent oyunun setup'sız kurulmuş hali olup Enhanced Graphics Pack dahil sürümüdür (gereksiz dilleri indirmeyebilirsiniz).İlk torrent'te Enhanced Graphics Pack dahil olmadığı için isteğe bağlı sonradan yüklenebilir (2. torrent).

Yeni yayınlandıkları için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.

Screenshot_1.png

Screenshot_1.png

Screenshot_4.png

ROME title2.png

nVzeHb.gif

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Aziz Affedilmeyen

Torrent-Oyun.com
şimdi ikinciyi indirsem sadece oyunun tamam içinde olacak mı?
Birde Türkçe dil desteği varmı oyunda

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Hayır.

@Transient Ghost
Dostum Fitgirl sadece 1080p grafik upgradeli halini yayınlıyor muydu? ona göre onu bekleyeceğimde, boşuna 4k, 2k çözünürlükler yer kaplamasın.
Önceki repacklerde fitgirl yüksek çözünürlük kısımlarını seçmeli olarak sunuyordu bunda da öyle yapar diye düşünüyorum.

Hangini indirmeliyiz ? sorunsuz için.
4K çözünürlüğü kaldıracak bir sistemin varsa 3. Steam-Rip olanı indir yoksa ilkini indir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
şimdi ikinciyi indirsem sadece oyunun tamam içinde olacak mı?
Birde Türkçe dil desteği varmı oyunda
Sondakini Steam-Rip olanı indir.Oyunun orijinalinde Türkçe dil desteği yok.

Hayır.

@Transient Ghost
Dostum Fitgirl sadece 1080p grafik upgradeli halini yayınlıyor muydu? ona göre onu bekleyeceğimde, boşuna 4k, 2k çözünürlükler yer kaplamasın.
Muhtemelen öyle olacak.Çünkü hem diğer repack'leri çoğunlukla bu seçenekle sunuldu, hem de bu oyundaki Enhanced Graphics Pack oyundan ayrı olarak yayınlandı.DODI de bu şekilde yayınlayacaktır diye tahmin ediyorum.

tam aradağım kan oldu peki bunda tr dil paketi var mı
Oyunun orijinalinde Türkçe dil desteği yok.

Hangini indirmeliyiz ? sorunsuz için.
Sorunlu sürüm diye bir şey yoktur, hepsi aynı sürüm.Sondaki Steam-Rip olanı indirip kurmaksızın sadece crack uygulayarak oynayabilirsin.

Lexiyon

Torrent-Oyun.com
3.yü indirdim crack de yaptım ancak "steam is not launched" hatası alıyorum çözümü olan var mı?

Lexiyon

Torrent-Oyun.com
Antivirüs crack siliyor olabilir
Normalde uyarı veriyor o durumda. 3.yü indirip deneyen var mı? oyun açılmıyor ve online fix i yapan rus sitesine yönlendiriyor, bu oyun için olan sayfalarına baktım oynamak için steam açık olmalıymış sanırım. Öyleyse silip codex i indiricem mecbur

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

gammler

Seviye 1
Merhaba, indirdim 3. (67gb) olanı launcher ve oyun rusça çözümü nedir acaba gereksiz dil dosyalarını indirmedim teşekkürler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba, indirdim 3. (67gb) olanı launcher ve oyun rusça çözümü nedir acaba gereksiz dil dosyalarını indirmedim teşekkürler.
Oyunu indirdikten sonra crack de yapmanız gerekiyor.Crack'ten sonra eğer dil hala Rusça'ysa oyunun dosyaları arasında 'ini' uzantılı dosyalardan birinde 'language' satırını bulup karşısındaki dili değiştirebilirsiniz.

'ini' uzantılı dosyaları bulma yöntemi:

ini arama.png

Gambit

One man's fun is another's hell
Normalde uyarı veriyor o durumda. 3.yü indirip deneyen var mı? oyun açılmıyor ve online fix i yapan rus sitesine yönlendiriyor, bu oyun için olan sayfalarına baktım oynamak için steam açık olmalıymış sanırım. Öyleyse silip codex i indiricem mecbur

Dediğin doğru oyun açılmıyor boşuna bekledik .

Gambit

One man's fun is another's hell
Nasıl yapıldığını biliyorsan söyle bizde faydalanalım o zaman .

gammler

Seviye 1
Oyunu indirdikten sonra crack de yapmanız gerekiyor.Crack'ten sonra eğer dil hala Rusça'ysa oyunun dosyaları arasında 'ini' uzantılı dosyalardan birinde 'language' satırını bulup karşısındaki dili değiştirebilirsiniz.

'ini' uzantılı dosyaları bulma yöntemi:

Ekli dosyayı görüntüle 245444

ini dosyasını arattığımda dil - language ile ilgili hiç bir şey çıkmıyor crack yapıyorum steam - steamapps dosyasının içine oyunu atıp crack yapıyorum ancak rusça ve dil ile ilgili hiç bir şey bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt