Total War: Attila [FitGirl] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bende zamanında böyle okuyarak çok yardım aldım. Şimdide aldığım yardım gibi bende vereyim En basit şekilde arkadaşların verdiği bilgileri derleyerek nasıl kusursuz kurulum yapılır anlatıyorum

1) torrenti kurun normal. crack sırasında online crack ı seçtim ben denedim çalışıyor.

2)oyundaki türkçe dil dosyaları arkalardaki mesajlarda paylaşılmış http://dosya.co/1ji9bwnh28sc/Türkçe+Yama.rar.htm

3)Türkçe yamayı data klasorü içine atıp eng .pack i masa üstüne kes yapıstır deyin(türkçe karakter sorunu düzelecektir.)

4) OYUNU steam kütüphanenize ekleyip masaüstü kısa yolundan çalıştırın.
Orjinal gibi online ve offline

oyunun tadını çıkartın. Birşey değil :)
Abi Allah razi olsun ya cok isime yaradi tesekkurler

Setuptan yüklerken her şeyi yapıyorum c ye oyunu kuruyorum kurulum yapılırken 404 hatası veriyor bilen biri yardımcı olabilir mi

Ben sorunsuz kurdum ama çoklu seferde hiç oyun gözükmüyor kimse oynamıyor mu yoksa ben mi çalıştıramadım :D

mavzer

Torrent-Oyun.com
oyunu kurarken 404 hatası alıyorsanız next dedıdgımız bolumde download vısual direct x vs bütün işaretleri kaldırın bu kadar basitmiş çözüm

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunu kurarken 404 hatası alıyorsanız next dedıdgımız bolumde download vısual direct x vs bütün işaretleri kaldırın bu kadar basitmiş çözüm
Her oyun yüklediğinizde onları tekrar tekrar indirmenize gerek yok.Zaten Windows güncelleştirmeleriyle birlikte onlar da güncelleniyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt