Torrentten dizi indirme

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

waffle0

Torrent-Oyun.com
Öncelikle herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim. Ben torrenti sadece oyun indirmek için kullanıyorum, bu yüzden diğer işlevleriyle pek alakam yok. Fakat dizi indirmek istiyorum ve insanlar bunu yaparken bilgisayarlarına bir ton virüs bulaştırdıklarını söylüyorlar. Mesela ben The Boys'u indirmek istiyorum, illa altyazılı olmasına gerek yok fakat herhangi bir altyazı olsa da fena olmaz(ing veya türkçe ):D Eğer bilgili arkadaşlar varsa bilgisayarıma sıkıntı çıkarmadan dizi indirebileceğimi (güzel çözünürlükte) anlatacak çok memnun olurum. Hangi siteden vs.

GREY

[Get Schwifty]
Öncelikle herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim. Ben torrenti sadece oyun indirmek için kullanıyorum, bu yüzden diğer işlevleriyle pek alakam yok. Fakat dizi indirmek istiyorum ve insanlar bunu yaparken bilgisayarlarına bir ton virüs bulaştırdıklarını söylüyorlar. Mesela ben The Boys'u indirmek istiyorum, illa altyazılı olmasına gerek yok fakat herhangi bir altyazı olsa da fena olmaz(ing veya türkçe ):D Eğer bilgili arkadaşlar varsa bilgisayarıma sıkıntı çıkarmadan dizi indirebileceğimi (güzel çözünürlükte) anlatacak çok memnun olurum. Hangi siteden vs.
onu söyleyen adam yalan söylüyor hocam yıllardır dizi film indiririm 2tb dizi film arşivim var bir kere virüs bulaştırmadım keza .mp4 .mkv gibi video uzantıların altına (gerçek uzantılardan bahsediyorum yani taklit eden değil) kod yazamazsın. Yani kardeşim istediğin dizi ve filmi indir sorun olmaz.

Jikan_16

Torrent-Oyun.com
Rarbg'den dizinin torrentini indirip turkcealtyazı'dan da altyazı ekleyerek de halledebilirsin.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Eğer tvden izlemek için dizi vs indiriyorsanız gerek yok eskiden bende film dizi vs indirip flash bellek ile tvde izlerdim çok uğraştırırdı bundan 2 sene önce xiaominin android tv box'ını aldım plazmaya bağladım bütün filmleri oradan izliyorum farklı film uygulamaları vs. de yükledim apk şeklinde aynı şekilde maç uygulamaları falanda yükledim izliyorum bayağı işe yarıyor, indirmesi ayrı dert flash belleğe atması ayrı dert vs. sürekli benim gibi birşeyler izliyorsan önerimdir.

Eğer tvden izlemek için dizi vs indiriyorsanız gerek yok eskiden bende film dizi vs indirip flash bellek ile tvde izlerdim çok uğraştırırdı bundan 2 sene önce xiaominin android tv box'ını aldım plazmaya bağladım bütün filmleri oradan izliyorum farklı film uygulamaları vs. de yükledim apk şeklinde aynı şekilde maç uygulamaları falanda yükledim izliyorum bayağı işe yarıyor, indirmesi ayrı dert flash belleğe atması ayrı dert vs. sürekli benim gibi birşeyler izliyorsan önerimdir.
Kardeş bunu yapması masraflı olmaz mı? Xiaomi TV Box pahalı değil mi ya?

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Kardeş bunu yapması masraflı olmaz mı? Xiaomi TV Box pahalı değil mi ya?
Ben 300 TL'ye almıştım şuan fiyatı 400'e yakın indirimlerle alınır 300'e bence parasına değiyor tvniz akıllı android değilse android tvye çeviriyorsunuz istediğiniz uygulamayı yükleyip istediğiniz şeyi izleyebiliyorsunuz çok rahat oluyor o yüzden değer bana göre sıfırdan TV değişip android tv vs almaktansa 400 liralık cihazla işi kurtarıyorsunuz ve android TV'den daha kullanışlı oluyor.

Film için değilde genelde bir tane virüs koruyucu olması zaten şart.Ben kaspersky kullanıyom ama windows defender kullananlar var.virüs ufak tefek oluyor tabi.mesela torrent-oyun com u açınca her tıklama da gets diye bir sayfa açılıyor.alıştım zaten onuda kaldırmak için uğraşmıyom.Bence film indir.Akşamdan pcyi açık bırak insin.
Ben 300 TL'ye almıştım şuan fiyatı 400'e yakın indirimlerle alınır 300'e bence parasına değiyor tvniz akıllı android değilse android tvye çeviriyorsunuz istediğiniz uygulamayı yükleyip istediğiniz şeyi izleyebiliyorsunuz çok rahat oluyor o yüzden değer bana göre sıfırdan TV değişip android tv vs almaktansa 400 liralık cihazla işi kurtarıyorsunuz ve android TV'den daha kullanışlı oluyor.
Akrabamdada var güle güle kullan.Ona söylediğimi sanada söylim.Teknolojinin bu kadar elimizin altında oldugu bir dönemde tv box a hiç gerek yok bence..Muhakak kalitedir ve güzeldir o kısmı tartışmıyom.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Akrabamdada var güle güle kullan.Ona söylediğimi sanada söylim.Teknolojinin bu kadar elimizin altında oldugu bir dönemde tv box a hiç gerek yok bence..Muhakak kalitedir ve güzeldir o kısmı tartışmıyom.
Ben sana katılmıyorum açıkcası pc başında koltukta film,dizi vs izlemek maç izlemek keyifli olmuyor tvde kocaman ekrandan izlemek daha güzel ve konfor olarak daha rahat dediğim gibi her seferinde film vs indirip flash belleğe atıp tvde izlemektense hiç uğraşmadan rahatlıkla bir kumandayla halletmek gayet güzel bence ayrıca tvdeki dizileri 1.gün sonra internete düşer düşmez reklamsız tvden izliyorum, eğer tv android veya internete bağlanabilen bir model değilse alınması gerekiyor.

Ben sana katılmıyorum açıkcası pc başında koltukta film,dizi vs izlemek maç izlemek keyifli olmuyor tvde kocaman ekrandan izlemek daha güzel ve konfor olarak daha rahat dediğim gibi her seferinde film vs indirip flash belleğe atıp tvde izlemektense hiç uğraşmadan rahatlıkla bir kumandayla halletmek gayet güzel bence ayrıca tvdeki dizileri 1.gün sonra internete düşer düşmez reklamsız tvden izliyorum, eğer tv android veya internete bağlanabilen bir model değilse alınması gerekiyor.
Bende tv izliyom sevgili dostum ama.10 metrelik hdm kabloyu aldım ekran kartından plazmaya uzattım.bende baya baya koltuktan izliyom.20-30 Metrelik hdmı lazım onuda kullanırdım.Zaten kenarlardan kablo döşemek için kablo kanal plastikleri var.artı kabloda zarar görmüyor zaten daha ne olsun..fifa 21 için plazma da oynama keyfide geri sayıma başladı tabi.x box 360 kolumdada ara 5 metrelik uzatma mevcut

HDMI ile çok daha kullanışlı oluyor, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi. Bi tane de xbox oyun kolu ile birlikte oyunlarımı da TV'den oynuyorum, dizi, film, maçlarımı da TV'den izliyorum. HDMI kablosunun uzun olmasına gerek bile yok. Kablosuz klavyem ve farem de var. Koltuktan her işimi görüyorum.

HDMI ile çok daha kullanışlı oluyor, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi. Bi tane de xbox oyun kolu ile birlikte oyunlarımı da TV'den oynuyorum, dizi, film, maçlarımı da TV'den izliyorum. HDMI kablosunun uzun olmasına gerek bile yok. Kablosuz klavyem ve farem de var. Koltuktan her işimi görüyorum.
Yazmayı unuttum hem monitörü hemde plazmayı aynı anda 2 ekran kullanabiliyom.En kullanışlı yönü bu bence

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt