Torrent-Oyun | Yetkili Alımlarımız Başlamıştır! | 08.07.2018

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R.A.B

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak.
Genel Yetkili
Takım Lideri

Yetkili Alımlarımız Başlamıştır!
08.07.2018

Başvuru yapacaklar için ihtiyacımız olan bölümler;

Yetki almak için 15 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Foruma kayıt tarihinizin üzerinden en az 6 ay geçmiş olması gerekmektedir!

Editörlük için en az 500 iletinizin olması gerekmektedir!

Türkçeyi düzgün kullanmanız ve imla kurallarına önem göstermeniz şarttır!

Torrent-Oyun bünyesinde daha önce hiçbir şekilde ceza/uyarı almamış olmanız şansınızı arttıracaktır.

Aynı kişiden gelen 1'den fazla başvuru olursa, kişinin hiçbir başvurusu değerlendirilmeyecektir.

Uygun görülen kişiler 1 haftalık deneme sürecinden geçecektir.

Yetkililer arası iletişim için bir facebook hesabına sahip olmanız şarttır!

Eğitim gören arkadaşlar; lütfen yeterli vakti ayırabilecek durumda iseniz başvuru yapın!

Sorumluluk ve görev bilincine sahip, saygıyı elden bırakmayacak kişiler arıyoruz.

Başvuru yapmak için aşağıdaki soruları yanıtlayarak Süper Editör veya Takım Liderine ulaştırmanız ve sonrasında profilinizde şu anda aktif edilmiş durumda olan Profil > Profili Düzenle > Grup Üyeliği'ne tıklayarak bize hangi rütbeye katılmak için özel mesajdan başvuru sorularının cevaplarını gönderdiyseniz, altta bulunan Diğer Grupların altında çıkan rütbelerin yanında bulunan "Üyelik Talep Et" seçeneğine tıklayıp başvurunuzu tamamlamış olacaksınız.

Başvuru yapabilmek için gerekli olan soruları görüntülemek için tıklayın.

Torrent-Oyun Yönetim Ekibi

Stark I T-O I

TÜRK Irkı Sağolsun ! ℂ⋆
Ynt: Torrent-Oyun | Yetkili Alımlarımız Başlamıştır! | 08.07.2018

Bir yetkili alımı konusuyla daha beraberiz hayırlı olsun :))

afterx

Torrent-Oyun.com

Genel Yetkili olmak için ne yapmak lazım? :D

Carl

15 Ağustos 2004∞

afterx' Alıntı:
Genel Yetkili olan arkadaşlar tam 2-3 yıldır burdalar ama. :D

afterx

Torrent-Oyun.com

Carl' Alıntı:
Genel Yetkili olan arkadaşlar tam 2-3 yıldır burdalar ama. :D
Benim 2 yıl doldu :D

Stark I T-O I

TÜRK Irkı Sağolsun ! ℂ⋆

afterx' Alıntı:
Emek vermek lazım kimse oraya direk genel yetkili,forum yöneticisi vs diye gelmedi hepsi baştan moderatör,editör ile başlayıp kendilerini kanıtladıktan sonra mevki atladılar :thumbup: Bunun seneyle onla bunla alakası yok.Foruma katkın ve çaban ile alakası var :thumbup:

LΛMIΛ

Hayat bizi 61 kenara

Sadomadoking' Alıntı:
Gereksiz insanları görünce tekrar alım başlattınız ;D Tekrar moderatörlük için başvuracaktım ama vazgeçtim son anda. Geçen ki yaptığınızı hatırlayınca gerek yok dedim kendi kendime :thumbup:
Yönetime sallamaya devam. :))

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Katılan ve başvuran arkadaşlara basarılar dilerim.

INCΞ

it's over
Süper Editör

Sadomadoking' Alıntı:
Gereksiz insanları görünce tekrar alım başlattınız ;D Tekrar moderatörlük için başvuracaktım ama vazgeçtim son anda. Geçen ki yaptığınızı hatırlayınca gerek yok dedim kendi kendime :thumbup:

Emin ol bizlerin de senin gibi kişilere, kişiliklere ihtiyacımız yok. Ayrıca senden izin almamızı gerektiğini de düşünmüyorum.

TO | Reeltw

TO | Reeltw

Katılan tüm arkadaşlara başarılar.

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi

Sadomadoking' Alıntı:
Sen kimden izin aldın da böyle konuşuyorsun benimle ? Asıl bu sitenin senin gibi kişiliksizlere ihtiyacı yok emin olabilirsin. Kafalarına göre haber vermeden moderatörlükten çıkaran ego kasan süper bir yönetim var bu site gelişmez böyle insanlarla. Öneri konusu açıyosun 1 dakika sonra kilitleniyor moderatör şikayet ediyorsun sanki dokunulmazlarmış gibi bişey olmaz diyorsunuz böyle mi kişiliksiniz siz ?

Kimseye zorla veya dayatarak birşey yaptığımız yok. Yetkili olacak arkadaşlar süperleriyle bağlantı halinde olacak. Kafasına buyruk iş yaparsanız haliyle yetkiniz alınır. Dingonun ahırı da değil burası, yapılan işler belli kimlerin ne yaptığı belli. Herkes burada gönüllü olarak çalışıyor. Aktif olmayacak arkadaşların yetkisi alınıyor, aktif olabilecek arkadaşlarla yola devam etmeye çalışıyoruz.

İlk başta konuşma tarzından dolayı zaten bi eksi olarak göze çarpıyorsun. Herkesin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz zaten habersiz yapılan bir durum yok ortada. Üst yönetime karşı bir düşmanlığınız varsa sizin bileceğiniz bir durum kimseye tolerans gösterecek halimiz yok. Madem şikayetiniz var gelip bana veya Meteturan 'a söyleyin halletmeye çalışırız zaten. Bu şekilde hiç bir yere varamazsınız, aksine kendinizi kötü duruma düşürürsünüz. Daha fazla tartışma iletisi görmek istemiyorum. Devamı halinde gerekli yaptırım uygulanacak. Bir sorunu olan varsa özelden bana ulaşabilir. Mantıklı bir yolla çözüme ulaşırız.

İyi forumlar dilerim...

MrMyers

EmreKaraaslan

Emekliler artınca ihtiyaç artmaya başladı sanırsam. Seçilecek arkadaşlar, umarım işinizi hakkıyla yaparsınız. Başarılar dilerim. ;)

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Kimseye zorla yetki vermiyorlar arkadaşlar isteyen oluyor kurallar biraz katı sadece mod vaya editör olunca aktiflik ön planda olacak birazda moderasyon yapacaksınız bu kadar basit.

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.

Ücret almadan yapılacak iş değil. Ömür gidiyor lan forumda.

afterx

Torrent-Oyun.com

fbozi41' Alıntı:
aynen hiç olmazsa Asgari ücret ;D

Carl

15 Ağustos 2004∞

fbozi41' Alıntı:
afterx' Alıntı:
aynen hiç olmazsa Asgari ücret ;D
Eğer ücret olursa insanlar ücret için yetkili olmak isteyecektir bu yüzden işini adam gibi yapan insan olmaz. Ben gerçekten editör olmak istiyorum ama yine bir şey olur olamam diye olmuyorum. Ben istekle yapmak istiyorum para önemli değil benim için. :-\

afterx

Torrent-Oyun.com

Carl' Alıntı:
Eğer ücret olursa insanlar ücret için yetkili olmak isteyecektir bu yüzden işini adam gibi yapan insan olmaz. Ben gerçekten editör olmak istiyorum ama yine bir şey olur olamam diye olmuyorum. Ben istekle yapmak istiyorum para önemli değil benim için. :-\
Bu kişiden kişiye göre değişir.Şahsi fikrim paralı olması iyi olurdu.En azından yetkili talebinde bulunanların artacağı kesin. :thumbup:

montenegro

montenegro

Carl' Alıntı:
ne alakası var ki ücret olursa işini düzgün yapmazlar diye? Düzgün yapmazlarsa yetkisini alırlar zaten

Senin boş vaktin olabilir hergun evdesindir parasız yapabilirsin başkası çalışıyordur başvurur onaylanır bakar ücret alıyor mesela diyorum örnek adam sevdiği işi yapmak için girer bu sefer çok yanlış yorumun dostum

Mr.Emre451

"Oyun bittiğinde Şah ve Piyon aynı kutuya konur"

Para mı? Para ne arar la pazarda

Carl

15 Ağustos 2004∞

montenegro' Alıntı:
ne alakası var ki ücret olursa işini düzgün yapmazlar diye? Düzgün yapmazlarsa yetkisini alırlar zaten

Senin boş vaktin olabilir hergun evdesindir parasız yapabilirsin başkası çalışıyordur başvurur onaylanır bakar ücret alıyor mesela diyorum örnek adam sevdiği işi yapmak için girer bu sefer çok yanlış yorumun dostum
Zaten bende bunu severek yapmak istiyorum ve benim de öyle boş vaktim yok. Öyle katılan herkesin zamanı boş mu oluyor ? Ücret olsa da olmasa da onu bizler değil yöneticiler bilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.