Torrent-Oyun | Yetkili Alımlarımız Başlamıştır! | 02.08.2017

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yetkili Alımlarımız Başlamıştır!
02.08.2017

Başvuru yapacaklar için ihtiyacımız olan bölümler;

Foruma kayıt tarihinizin üzerinden en az 6 ay geçmiş olması gerekmektedir!

Moderatörlük için en az 300, editörlük için ise en az 500 iletinizin olması gerekmektedir!

Türkçeyi düzgün kullanmanız ve imla kurallarına önem göstermeniz şarttır!

Torrent-Oyun bünyesinde daha önce hiçbir şekilde ceza/uyarı almamış olmanız şansınızı arttıracaktır.

Aynı kişiden gelen 1'den fazla başvuru olursa, kişinin hiçbir başvurusu değerlendirilmeyecektir.

Uygun görülen kişiler 1 haftalık deneme sürecinden geçecektir.

Yetkililer arası iletişim için bir facebook hesabına sahip olmanız şarttır!

Eğitim gören arkadaşlar; lütfen yeterli vakti ayırabilecek durumda iseniz başvuru yapın!

Sorumluluk ve görev bilincine sahip, saygıyı elden bırakmayacak kişiler arıyoruz.

Yaş sınırı 15'dır.

Bu nitelikleri taşımayan üyelerimiz lütfen başvuru yapmasın! Başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Gelen tüm başvurular Yönetici Yardımcısı ve Takım Lideri tarafından incelenecektir.

Başvurunuz kabul edildiği takdirde sizinle iletişim kurulacaktır, yetkililere özel mesaj atmayın.

Torrent-Oyun Yönetim Ekibi

Mert Özer

Hepsi Manyak!
Ynt: Torrent-Oyun | Yetkili Alımlarımız Başlamıştır! | 02.08.2017

Şartlar çok olmasa Mod olmak isterdim. :)

Lawrence61

''Red Dragon''

Başvuru yapacak olan kişiler gerçek isim ve soyismini neden yazmak zorunda ki ?

Bende Mod Olmak İsterdim Fakat Şartlar Çok Fazla

MrMyers

EmreKaraaslan

Seneye bakacağız :thumbup:

ΛPOP

Karaeski

Katılanlara başarılar. :thumbup:

Lawrence61' Alıntı:
Başvuru yapacak olan kişiler gerçek isim ve soyismini neden yazmak zorunda ki ?
Üstünüze şirket kurabilmemiz için gerekli. Sen tc kimlik numarası da ekle lütfen.

Lawrence61

''Red Dragon''

TheDivision' Alıntı:
Üstünüze şirket kurabilmemiz için gerekli. Sen tc kimlik numarası da ekle lütfen.
Ben başvuru yapmıyorum ki zaten sadece böyle bir sanal ortamda gereksiz bir şart ismimi paylaşmak zorunda değilim

BERKANY

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.
Kıdemli Yetkili

Lawrence61' Alıntı:
Ben başvuru yapmıyorum ki zaten sadece böyle bir sanal ortamda gereksiz bir şart ismimi paylaşmak zorunda değilim
Gerçek ismini bile bilmediğimiz adama güvenip yetki mi vermemizi bekliyorsun.Lütfen yaşadığın ütopyadan uyanır mısın ?.

Lawrence61

''Red Dragon''

BERKANY' Alıntı:
Gerçek ismini bile bilmediğimiz adama güvenip yetki mi vermemizi bekliyorsun.Lütfen yaşadığın ütopyadan uyanır mısın ?.
Gerçek ismini bildiğin kişi çok mu güvenilir oluyor orayı anlamadım ben gerçek ismimi yazsam ben çok güvenilir bir yönetici mi oluyorum yani ?

BERKANY

Kıdemli Yetkili

Lawrence61' Alıntı:
Gerçek ismini bildiğin kişi çok mu güvenilir oluyor orayı anlamadım ben gerçek ismimi yazsam ben çok güvenilir bir yönetici mi oluyorum yani ?
Türkçe derslerinde "bile" kavramını sizlere öğretmiyorlar sanırım."Bile" kavramı bir nevi en azından anlamı katmaktadır.Yani Bir ismini bile bilmediğimiz adama güvenip yetki mi verelim derken burada en azından bir güven söz konusuysa ismini bilelim demek istemiştim.Cümleyi yanlış okuyorsun yapabileceğim bir şey yok.Ana dilin biraz odaklan istersen. ;)

Lawrence61

''Red Dragon''

BERKANY' Alıntı:
Türkçe derslerinde "bile" kavramını sizlere öğretmiyorlar sanırım."Bile" kavramı bir nevi en azından anlamı katmaktadır.Yani Bir ismini bile bilmediğimiz adama güvenip yetki mi verelim derken burada en azından bir güven söz konusuysa ismini bilelim demek istemiştim.Cümleyi yanlış okuyorsun yapabileceğim bir şey yok.Ana dilin biraz odaklan istersen. ;)
Dostum sana çok güzel bir örnek veriyorum bak şimdi iyi oku şuan sitede alış veriş için yeni sistem geldiya bugün 25 30 Ticaret puanı almış birisinin kendini güvenilir diye tanıtıp belkide burayı bırakırken sonkez herkesi trolleyip o güvenle milleti dolandırmayacağı ne malum gerçek ismimi bilsen bile ne yapabilirsin ne farkeder sen mantığı ya anlamıyorsun yada kabullenmek istemiyorsun

BERKANY

Kıdemli Yetkili

Lawrence61' Alıntı:
Dostum sana çok güzel bir örnek veriyorum bak şimdi iyi oku şuan sitede alış veriş için yeni sistem geldiya bugün 25 30 Ticaret puanı almış birisinin kendini güvenilir diye tanıtıp belkide burayı bırakırken sonkez herkesi trolleyip o güvenle milleti dolandırmayacağı ne malum gerçek ismimi bilsen bile ne yapabilirsin ne farkeder sen mantığı ya anlamıyorsun yada kabullenmek istemiyorsun
Eğer sen adama verilen puana göre hareket ediyorsan o senin hatan zaten.Genel çerçeveye bakma özrü bizim halkımızda zaten var.Sen diyorsun ki adamın gerçek ismini bilsen ne bilmesen ne.Bende diyorum ki gerçek ismini bilelim en azından.Zaten gerçek ismini vermesi yetmiyor.Facebook hesabı,Geçmiş iletileri vb. bir çok istek de var konuda.Trol konusuna gelirsek istesem ben bile trol yapabilirim forumda.Ama sen bu kafayla kimseye güvenemezsin orasını söyleyelim.Aman o troller bu troller dersen zaten sen akrabalarına söyle fazla çocuk yapsınlar ki güvenebileceğin bir iki adamın olur. :thumbup:

MrMyers

EmreKaraaslan

Lawrence61' Alıntı:
Eki incele.
İsim verme zorunlu veya değil. Veren veriyor. TC kimlik vermiyorsun. Sanal bir ortamda senin isim ve soy isminle aynı birçok kullanıcı da var. Çok nadir durumlarda olmayabiliyor. Boşuna uzatıyorsun. Örneğin de yanlış. Senin üstüne suç falan yıkıldığı yok. Sonuçta sen yönetici ekibiyle iletişimde olacaksın ve hali hazırda bir facebook hesabın olacak. Orada da ismin ve soy ismin yazdığına göre senin sorun çok boş oluyor.

Ekli dosyalar

• 33.5 KB Görüntüleme: 220

Lawrence61

''Red Dragon''

BERKANY' Alıntı:
Eğer sen adama verilen puana göre hareket ediyorsan o senin hatan zaten.Genel çerçeveye bakma özrü bizim halkımızda zaten var.Sen diyorsun ki adamın gerçek ismini bilsen ne bilmesen ne.Bende diyorum ki gerçek ismini bilelim en azından.Zaten gerçek ismini vermesi yetmiyor.Facebook hesabı,Geçmiş iletileri vb. bir çok istek de var konuda.Trol konusuna gelirsek istesem ben bile trol yapabilirim forumda.Ama sen bu kafayla kimseye güvenemezsin orasını söyleyelim.Aman o troller bu troller dersen zaten sen akrabalarına söyle fazla çocuk yapsınlar ki güvenebileceğin bir iki adamın olur. :thumbup:
Ya güzel kardeşim sizin bu dik başlılığınız varya bu herhalde Türk milletine özgü bir şey illaki kendi söylediğinizi doğru kılmak için yanlış olanıda savunuyorsunuz beni ilgilendirmez ki Facebook Twitteri bu bana güven vermez ki adam bugün 25 TL lik satış yapar yarın güven topladıkça 100 200 500 1000 belkide nerden biliyorsun diyorum işte sana her insan senin gibi tedbirli düşünmezki bence sen yaşadığın ütopyada uyanmalısın ayrıca iletişim kurarken karşıdaki kişiye SEN dili ile yaklaşmak yanlış bir davranış Etkili İletişim Becerileri kitabını okumanı tavsiye ediyorum

BERKANY

Kıdemli Yetkili

Lawrence61' Alıntı:
Ya güzel kardeşim sizin bu dik başlılığınız varya bu herhalde Türk milletine özgü bir şey illaki kendi söylediğinizi doğru kılmak için yanlış olanıda savunuyorsunuz beni ilgilendirmez ki Facebook Twitteri bu bana güven vermez ki adam bugün 25 TL lik satış yapar yarın güven topladıkça 100 200 500 1000 belkide nerden biliyorsun diyorum işte sana her insan senin gibi tedbirli düşünmezki bence sen yaşadığın ütopyada uyanmalısın ayrıca iletişim kurarken karşıdaki kişiye SEN dili ile yaklaşmak yanlış bir davranış Etkili İletişim Becerileri kitabını okumanı tavsiye ediyorum
Senin kafa hala satışta.Biz yetkili alıyoruz satış yapmıyoruz.Forumda yapılan satışlar sizin sorumluluğunuzda.Karşınızdaki adama güvenip güvenmeme meseleniz.Sen az sonra gidip bir üyeden bir ürün alırken adamın telefon numarası adını soyadını alıyor musun ? Alıyorsan gelip burda boş kafa ütüleme.Haa almıyorsan bu adama güvenip nasıl iş yapıyorsun. ;) Gidip biraz alım-satım konusu ve kurallarıyla ilgilen.Ticaret kısmı sizler için açıldı yetkililer hiçbir şekilde sorumlu değil.Güvenip güvenmemek tamamıyla sana kalmış bir durum.İletişim kısmına gelirsek burası bir forum resmi kurum değil.Ben bir üyeyim diğer insanlarda bir üye.Biz forumda insanlarla Senli konuşuyoruz,Bundan rahatsız oluyorsan güle güle :thumbup:

Lawrence61

''Red Dragon''

BERKANY' Alıntı:
Senin kafa hala satışta.Biz yetkili alıyoruz satış yapmıyoruz.Forumda yapılan satışlar sizin sorumluluğunuzda.Karşınızdaki adama güvenip güvenmeme meseleniz.Sen az sonra gidip bir üyeden bir ürün alırken adamın telefon numarası adını soyadını alıyor musun ? Alıyorsan gelip burda boş kafa ütüleme.Haa almıyorsan bu adama güvenip nasıl iş yapıyorsun. ;) Gidip biraz alım-satım konusu ve kurallarıyla ilgilen.Ticaret kısmı sizler için açıldı yetkililer hiçbir şekilde sorumlu değil.Güvenip güvenmemek tamamıyla sana kalmış bir durum.İletişim kısmına gelirsek burası bir forum resmi kurum değil.Ben bir üyeyim diğer insanlarda bir üye.Biz forumda insanlarla Senli konuşuyoruz,Bundan rahatsız oluyorsan güle güle :thumbup:
Sen ne saygısız bir görevlisin ben yorumumu paylaştım konuyu uzattıkça uzatıyorsun birde yetinmeyip argo vari laflar edip duruyorsun sen önce karşıdaki kişi ile konuşmayı öğrenmelisin ben sana satış üzerinden örnek verdim sen anlyamamışsan bu benim suçum değil dikkatli oku yazılanları kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok ukala davranıyorsun mümkünse ben herhangi bir konuda yorum atarsam cevap yazmamanı istiyorum senin gibi kişiler cevap vermesin daha güzel olur.

INCΞ

it's over
Süper Editör

Lawrence61' Alıntı:
Sen ne saygısız bir görevlisin ben yorumumu paylaştım konuyu uzattıkça uzatıyorsun birde yetinmeyip argo vari laflar edip duruyorsun sen önce karşıdaki kişi ile konuşmayı öğrenmelisin ben sana satış üzerinden örnek verdim sen anlyamamışsan bu benim suçum değil dikkatli oku yazılanları kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok ukala davranıyorsun mümkünse ben herhangi bir konuda yorum atarsam cevap yazmamanı istiyorum senin gibi kişiler cevap vermesin daha güzel olur.
Dostum burası bir site ve karşındaki bir yönetici. Hangi konuya nerede ne zaman cevap vereceğini kendisi belirler. Eğer sen istersen konuları başka forumlarda açabilirsin. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz. Yukarıda şartlar belli ister ver ister vermez ister katıl ister katılma kimsenin emin ol umurunda olmaz. Eğer herhangi bir şikayetin var ise gidip ''Şikayet Bölümü var buradan şikayetini bildirirsin üstlerimiz hakkımızda gerekli işlemleri yapar. İyi Forumlar.

MrMyers

EmreKaraaslan

Lawrence61' Alıntı:

Daha iyi görebilmen için ekten değil buradan yazdım. Doğru örnek vermezseniz tartıştığınız konuda etkili olamazsınız. Daha önceki iletimi dikkate almamıştınız fakat bu daha büyük. Umarım daha iyi görürsünüz. İsim ve soy isim dışında

bu bilgi de istendiğine göre haksız oluyorsunuz.

CLARK

Baykuştan pervamız yok biz şahinler sürüsüyüz.

Tartışmaya son verin , ilk ve son uyarımdır , Ağır ceza alırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.