Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
:D
Şaka yapıyorsundur inşallah.Değilse 2 kat gülerin valla. :)

Bu arada haklısın, Beşiktaş haricinde yorum yaptığım zaman gerçekleri söylemiş olsam bile fanatik arkadaşlar güceniyorlar.Söz vermiyorum ama bundan sonra doğruları söylememeye özen göstereceğim.Özellikle fener'le ilgili olanları.Maksat tadımız kaçmasın. :))
Ben kimseye durduk yere bir şey söylemem dostum. Bir kaç defa daha görmüştüm böyle yorumunu demiştim arada bende yapıyorum bir şey olmaz. Ama baktım özellikle Beşiktaş ile maç yapmadığımız halde Fenerbahçe'nin maçında verilen karara aşırı derecede isyan ediyorsun bende artık bir taraftar olarak kulübümü savunmalıyım.

SELEN

If you think you can then you can.
Bazen sırf dünya yıldızı, eksi takımlarındaki kariyerleri parlak diye oyuncuları transfer ediyoruz. Bazıları gerçekten isminin, tecrübesinin hakkını verdi ama bu bir risk bence. Hala gençlere fırsat verme taraftarıyım.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben kimseye durduk yere bir şey söylemem dostum. Bir kaç defa daha görmüştüm böyle yorumunu demiştim arada bende yapıyorum bir şey olmaz. Ama baktım özellikle Beşiktaş ile maç yapmadığımız halde Fenerbahçe'nin maçında verilen karara aşırı derecede isyan ediyorsun bende artık bir taraftar olarak kulübümü savunmalıyım.
Savun dostum, savun.Kimse sana niye takımını savunuyorsun demiyor ki.Savun ama doğru yaptığında savun, yanlışı savunma bize.Senden önceki yorumun sahibi fenerbahçe taraftarı arkadaş da kabul ediyor Persie'nin kötü bir transfer olduğunu.Hadi onu geçtim fener muhabirleri hatta ve hatta döneminin fener başkanı Aziz Yıldırım bile kabul ediyor.Ama sen beni fanatiklikle suçlayıp takımımı savunacağım diye asıl fanatikliği sen yapıyorsun haberin yok.Yine de anlayışla karşılıyorum, belli o dönemi unutmuşsun ya da izlememişsin.Sosyal medyada dönen istatistiğe bakıp 2 maçta bir gol attı sanıyorsun galiba.Fener o sezon 70 Milyon harcayıp isim transferler yaparken battı batacak, kayyum atanacak denen Beşiktaş o sezon statsız bir şekilde stat stat gezerek şampiyon oldu.Statsız olup stat stat gezmenin ne kadar zor olduğunu anlatmama gerek var mı bilmiyorum (inşallah yoktur).Persie'nin karakterini bir kenara bırakırsak alındığı zaman sakatlığı gizlenmiş bir oyuncu.Detayına girmeyeceğim, şimdi hangi maçta ne kadar katkı sağladığına girersek sen dersin ki ''bize gs maçını kazandırdı o bize yetti'' falan filan.Onu da aşağıdaki videolardan öğrenebilirsin.Bu arada bunları bir şeyi ispatlama niyetiyle değil bilgilendirme amaçlı yazıyorum.Hala yanlışı savunma niyetindeysen daha da bir şey diyemem.Ha Falcao ile karşılaştırlamaz orası doğru, çünkü oynadıkları (pardon kenardan izledikleri) maç sayıları aynı değil.Bir zahmet Persie daha fazla katkı yapmış olsun.Bir de senden ricam aşağıdaki videolardan en az birini izle ve kalp kırılmasın istiyorsan uzatma, lütfen.Dipnot olarak şunu da belirtiyim Beşiktaş da zamanında Guti, Simao, Almeida, Quaresma, Fernandes gibi isim transfer yapıp zarara uğradı.Bu da yanlıştır.Persie karşılık olarak da Negredo ve Love'ı örnek verebiliriz.Ama Demba Ba ve Gomez gibi aksi örnekleri de var, onu da göz ardı etmemeliyiz (fanatiklik yaptım değil mi? :) ).Doğrular gün gibi ortada, yapacak bir şey yok.Söyleyecek çok şey var da zamanım değerli.

Van Persie: Türkiye Cennet, fenerbahçe cehennem!
Van Persie'yi savunan taraftar (temsili): Van Persie kral!

Unutulmaması Gereken Geçmiş:
Başlıklara takılma, içeriğe bak lütfen.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Abi ben hâlâ inanamıyorum ya, futbol tarihinin en büyük 10 numaraları arasında gösterilen bir futbolcu. Çin mevzusu olmasa belki de 2 sene sonra anca gelirdi Fenerbahçe'ye.
Acun abisi girdiyse araya %70 gelir. Bilmem kaçıncı transferimiz hayırlı olsun :D arteta reisin acun kadar emeği var bu arada.

Abi ben hâlâ inanamıyorum ya, futbol tarihinin en büyük 10 numaraları arasında gösterilen bir futbolcu. Çin mevzusu olmasa belki de 2 sene sonra anca gelirdi Fenerbahçe'ye.
İşin içinde Fenerbahçe varsa her şeye inanılır bu hayatta. Ben hala kaleciden rövaşata yemediğimize şükrediyorum mesela :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt