Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Beşiktaş'tan Larin hariç kırmızı kart yemesi gereken 2. oyuncu kimdi ki?

EDİT: Bu arada maç düzgün yönetilse en az 4-1 en fazla 6-1 biterdi maç.Hakem farkı önledi.
Josef'in müdahalesi temiz ya da iyi niyetli bir müdahale değil, sonra gelip ona vuran Lemos kırmızı kart almalıydı. Aynı pozisyonda GS-FB derbisinde kırmızı kart çıkmıştı, son dakikada ise Altay elle dokunuyor. TEK adam olmasa bile kırmızı çıkmalıydı. Ortada şikelik bir durum yok, penaltı kararı doğru bana görede. Hakem iki tarafıda tokatladı yeri gelince, bir gerçek varsa Beşiktaş ezici bir üstünlük kurdu.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Forum genelinde iyi bir sohbetimiz var bozmak istemem , ben futbol yorumcusu değilim maçı da izlemedim ama tuttuğum takıma laf edilmesinden de hoşlanmam. 1-2 fanatik arkadaş olsa eminim mevzu çıkardı tabi kışkırtıcı ilk mesajınızdan sonra alttan almayı düşündüyseniz bilemiyorum.

Maçın özetini izledim ;
Hakem değilim orada kararı verecek adamda hakem maalesef ki ve ardında da VAR gibi bir sistem var. Ben gördüğümü söylerim; (1) Mert hakanın itmesine sarı kart verilmeliydi bence. (2) Sol bek sanırım, fenerli forvetin tepesine tekme indiriyor net faul. (3) penaltı yerinde bir karar. (4) ozana yapılan müdahale PL de penaltıdır, bana göre de penaltıdır dediğim gibi ben HAKEM Değilim burada yaptığımız sohbettir. (5) Altay sanırım el ile değmiş ama bilmiyorum VAR da baksalarmış. (6) Pelkas formadan çekmiş daha önce görmedim böyle bir saçmalık ama kırmızı diye tahmin ediyorum. (7) Altayla karşı karşıya kalan birine kale yanın da korner çizgisinde yapılan müdahale de bence sorun yok. Artık ofsayt verilmedi gibi saçmalıkları aştık sanırım biraz hızlı geçilen sahneler oldu ama incelemedim. ( sarı sonrası kırmızı yiyen beşiktaşlı da gayet normaldi
''Altay sanırım el ile değmiş VAR'dan baksalarmış'' kısmından sonra okuyamadım kusura bakma.
Bu arada ben de forumdaki hiçbir arkadaşla sorun yaşama niyetinde değilim.Bu yüzden burda sonladıralım bu adaletsizliğe rağmen haklı olan tarafın kazandığı maç sohbetini.Kalp kırmaya gerek yok.Bir de maçlar sadece özet ile izlenildiğinde yeterince anlaşılmaz.Yayıncı kuruluş adeta rakip kanalmışçasına (ki öyledir gerçekten) özetleri diğer kanallara verdiği için mümkün olduğunca kırparak verir pozisyonları.Senin ne olacak dediğin faul pozisyonu bile maç içerisindeki adamın morali ve sinirini bozmaya bi' hayli yeter de artar bile.

Valla beşiktaşlı da değilim fenerbahçeli de değilim.
Maçtan önce larin aboubakar mensah bunlardan korkun tek yeter dedim arkadaşlarıma.
Beklediğim gibi çıktı.
Fener zaten standart fener kadro değişsin hoca değişsin başkan değişsin yaramıyor kronik belli zamandan sonra patır patır dökülüyorlar.
Beşiktaş 3 kişi ezdi diğer kişilere değinmiyorum.
Larin aboubakar mensah bu 3 adam yetti.
Larin kırmızı yememiş olsaydı 4-3 olucaktı o olmuştu şuan:D:D
Fener temelli geberik dede dolu takım.
5-6 yemediklerine dua etsinler.
Sosa novak caner hızlı oyun topçusu değildir.
Adamların ayağına top gelince takım yavaşlıyor.
Ya da süratli futbolcu gelince tutmaya çalışıp koşuyor tıkanıyor.
Maçtan kopuyor.
Hakemlikte olay yoktu 2 tarafa da verdiği vermediği fauller , hatalı fauller oldu.
Mert hakan da fazla büyütüldü küçük takımın büyük topçusu.
Hatta al ilk 11 i direk yolla (gustavo hariç) küçük takımlara oynayan star oyuncular bunlar.
Ya da küçük takımlarda oynayabilecek kapasitede oyuncular.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Josef'in müdahalesi temiz ya da iyi niyetli bir müdahale değil, sonra gelip ona vuran Lemos kırmızı kart almalıydı. Aynı pozisyonda GS-FB derbisinde kırmızı kart çıkmıştı, son dakikada ise Altay elle dokunuyor. TEK adam olmasa bile kırmızı çıkmalıydı. Ortada şikelik bir durum yok, penaltı kararı doğru bana görede. Hakem iki tarafıda tokatladı yeri gelince, bir gerçek varsa Beşiktaş ezici bir üstünlük kurdu.
Josef'in gelişi sert olsa da orda bir topa müdahale etme amacı ve müdahale etme durumu var.Bence bunun rengi sarıdır ama sana göre değildir veya daha önce buna farklı çıkmıştır o beni ilgilendirmez.Belki de seni buna yönlendiren o maçtaki hakemin verdiği karardır.Öyle pozisyonlar maalesef belli bir standartta olmadığı için hep tartışma konusudur.Bana göre topa müdahale varsa ve oyuncuyu ciddi derecede sakatlamıyorsa en fazla sarıdır.Lemos'un kafa atması da tıpkı Tosic'in Van Persie'ye dokunuşu kadardır.Bu kadar kırmızı kartın es geçildiği bir maçtan sonra hakemin etkisi (eyyamı daha doğrusu) yok demek yanlıştır bence.Bu maç hakeme rağmen kazanılmıştır.Hakem sadece farkı önlemiştir, bu kadar net.

Josef açık kırmızıdır. Altay ve pelkas da yiyebilirdi ama vermedi bence de maç gayet adil. Sonuç olarak Fenerin 3 atmasını ilginç karşıladım ben, takımda adam yokken nasıl? beşiktaş 2 fenere 1 kendine atmış herhalde dedim. daha çok 2-4 lük bir maçtı.

Edit: BEŞİKTAŞ İLERİ FORVETLERİ İYİ OYNAMIŞ sonra gocunmayın diye yazdım :)

Son düzenleme:

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
(Ofansif değilim. Zamanında gereksiz yere sırf taım tuttuğum çok harass yedim bundan o yüzden "Hedef sen değilsin Tayfun, hedefim bu zalım sistem":D)
Zamanında Van Persie'ye kafasını dokunduran Tosic'e vermesini bilirler.

Valla beşiktaşlı da değilim fenerbahçeli de değilim.
Maçtan önce larin aboubakar mensah bunlardan korkun tek yeter dedim arkadaşlarıma.
Beklediğim gibi çıktı.
Fener zaten standart fener kadro değişsin hoca değişsin başkan değişsin yaramıyor kronik belli zamandan sonra patır patır dökülüyorlar.
Beşiktaş 3 kişi ezdi diğer kişilere değinmiyorum.
Larin aboubakar mensah bu 3 adam yetti.
Larin kırmızı yememiş olsaydı 4-3 olucaktı o olmuştu şuan:D:D
Fener temelli geberik dede dolu takım.
5-6 yemediklerine dua etsinler.
Sosa novak caner hızlı oyun topçusu değildir.
Adamların ayağına top gelince takım yavaşlıyor.
Ya da süratli futbolcu gelince tutmaya çalışıp koşuyor tıkanıyor.
Maçtan kopuyor.
Hakemlikte olay yoktu 2 tarafa da verdiği vermediği fauller , hatalı fauller oldu.
Mert hakan da fazla büyütüldü küçük takımın büyük topçusu.
Hatta al ilk 11 i direk yolla (gustavo hariç) küçük takımlara oynayan star oyuncular bunlar.
Ya da küçük takımlarda oynuyabilecek kapasitede oyuncular.
Aga Fenerin 5-6 yıldır kadroları çok kaliteli aslında. Ama adamlarda bir boşvermişlik var. Kağıt üzerindeki kalite yok. Ruh yok. Bunu çözmeleri lazım. Anlamadığımsa bu kadar oyuncu gelip geçti , teknik ekip değişti. Ama hala rayına oturtamadılar.

Josef açık kırmızıdır. Altay ve pelkas da yiyebilirdi ama vermedi bence de maç gayet adil. Sonuç olarak Fenerin 3 atmasını ilginç karşıladım ben, takımda adam yokken nasıl? beşiktaş 2 fenere 1 kendine atmış herhalde dedim. daha çok 2-4 lük bir maçtı.
Hakem dediğim gibi her derbi hakemi gibi her iki tarafı memnun edeyim derken gereksiz kararlar verdi. Bu bu maçta Fener lehineydi. ona yapacak pek bir şey yok. Zaten son 3-4 yıldır BJK-FB maçları hep böyleydi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
(Ofansif değilim. Zamanında gereksiz yere sırf taım tuttuğum çok harass yedim bundan o yüzden "Hedef sen değilsin Tayfun, hedefim bu zalım sistem":D)

Aga Fenerin 5-6 yıldır kadroları çok kaliteli aslında. Ama adamlarda bir boşvermişlik var. Kağıt üzerindeki kalite yok. Ruh yok. Bunu çözmeleri lazım. Anlamadığımsa bu kadar oyuncu gelip geçti , teknik ekip değişti. Ama hala rayına oturtamadılar.

Hakem dediğim gibi her derbi hakemi gibi her iki tarafı memnun edeyim derken gereksiz kararlar verdi. Bu bu maçta Fener lehineydi. ona yapacak pek bir şey yok. Zaten son 3-4 yıldır BJK-FB maçları hep böyleydi.
Sözde limit yokken yarın yokmuşçasına harcama yapmakla iyi oynanmıyor.Pahalı veya isim olan oyuncu değil, karakterli olan oyuncuyu transfer eden kazanıyor.Bak Beşiktaş'ın Almeida'lı, Fernandes'li, Siamo'lu, Guti'li, Quaresma'lı dönemine.Bu kadar isim kadroyla şampiyonluk geldi mi? Hayır.Aynı şekilde 70 milyon harcanan Nani'li, Van Persie'li, Kjaer'li, Bruno Alves'li, Ozan'lı, Souza'lı, Şener'li, Volkan Şen'li, Fernando'lu, Emenike'li kadrosu da şampiyon olamadı.Hatta o dönem battı batacak denen statsız Beşiktaş, stat stat geze geze şampiyon oldu.Geçen sene de aynı hataya gs de düştü.Seri'li, Belhanda'lı, Babel'li, Jagne'li, Nzonzi'li ve daha aklıma gelmeyen birkaç isim oyuncuyla ligi 6. tamamladı.Yine Beşiktaş'ın kötü kadrosuna rağmen 3. olduğu seneydi.Hiçbir zaman bu tarihler ders olmuyor bizim takımlara.Bunun da sebebi transferle şampiyonluk yaşanılacağını düşünen taraftar topluluğudur.

Daha hiç bir şey bitmiş değil zaten, derbi kazanmakla/kaybetmemekle şampiyon olunsaydı fener tartışmasız şampiyondur değil mi? GS yi BJK yi bilmem ama önümüzde hadi 2 tanesini zor say 8 maç boyunca 3 puan alma şansı çok yüksek olan maçlar var.

Sözde limit yokken yarın yokmuşçasına harcama yapmakla iyi oynanmıyor.Pahalı veya isim olan oyuncu değil, karakterli olan oyuncuyu transfer eden kazanıyor.Bak Beşiktaş'ın Almeida'lı, Fernandes'li, Siamo'lu, Guti'li, Quaresma'lı dönemine.Bu kadar isim kadroyla şampiyonluk geldi mi? Hayır.Aynı şekilde 70 milyon harcanan Nani'li, Van Persie'li, Kjaer'li, Bruno Alves'li, Ozan'lı, Souza'lı, Şener'li, Volkan Şen'li, Fernando'lu, Emenike'li kadrosu da şampiyon olamadı.Hatta o dönem battı batacak denen statsız Beşiktaş, stat stat geze geze şampiyon oldu.Geçen sene de aynı hataya gs de düştü.Seri'li, Belhanda'lı, Babel'li, Jagne'li, Nzonzi'li ve daha aklıma gelmeyen birkaç isim oyuncuyla ligi 6. tamamladı.Yine Beşiktaş'ın kötü kadrosuna rağmen 3. olduğu seneydi.Hiçbir zaman bu tarihler ders olmuyor bizim takımlara.Bunun da sebebi transferle şampiyonluk yaşanılacağını düşünen taraftar topluluğudur.
Galatasaray'ın geçen seneki durumunu bu örnekler arasına almana şaşırmadım dersem yalan olur

Fener ne zaman alexler malexler vardı o zaman fenerbahçeydi.
Galatasaray da ne zaman sneijderler elmanderler drogbalar varken galatasaraydı.
Beşiktaş'ta mario gomez falan varken beşiktaştı.
Şimdi nerdee.
Kayserispor maçı mesela bomboş 2 puan kaybı.
RİZE maçı direkten dönen topu kaleci yerde iken üstüne vuran forvet.
Nerden nereye az sövmedim o maç.
Falcao babannesi var bizim yaa o kurtarır maç oynarsa.:D:D
Galatasaraylıyım arada makarasını yaparım çekinmem koskoca takımlar nerden nereye geldi işte.
Çok boş paralar harcandı transferlerde diagne falcao 2 lisi belhanda feghouli 2 lisi sömürüyor adeta.
Oynamıyorlar arada oynuyorlar kapalı kutu.
Yönetimde transfer yapamıyor bizim nasıl kadroyla maç kazanmaya çalışıyoruz umalımda transfer sezonu yaparlar bişiler.
Beşiktaş Fener maçlarında zevk almak istiyorum artık hasret kaldık.

ligimiz lig değilki avrupada başarı bekleyelim?

Galatasaray 96-2000 arası nasılki avrupada başarı yakaladı,buna paralel olarakda milli takım dünya kupasında 3.lük elde ederek çıtayı yükseltti.Hala o dönemlerden kalma ekmeği yiyoruz avrupa kuralarında ve sıralamalarda.

işte o dönemlerde Türkiye ligine flaş transferler oldu,alexi jardeli bu dönem geldi ve ligin popülerliliği arttı.Fener zicolu dönemde çok büyük şansı tepti,o dönem o kadro dağıtılmasa ve takviye edilse başarı çıtasını avrupadada yükseltecekdi,ama olmadı.

şimdi ise avrupada adeta "averaj takımları" olduk..işin gerçeği bu çünkü kendi ligimizin kalitesi yerlerde,altyapıya yatırımlar hemen hemen yok gibi ve tff nin aldığı skandal kararlarda ligin adeta içinden geçilmesine sebeb oldu.Şİmdi hangi takım şampiyon olsa ne kadar başarılı sayılacak? başakşehir şampiyon olduda ne oldu? avrupada 1-2 maç kazanmak artık başarı değil,seviye atlamak için üst klansmanlara oynamak lazım ama biz sadece ülke puanı düşmesin diye çırpınıp duruyoruz.

futbolda devrimsel refomlar yapılmadığı sürece bu devran böyle devam eder.VAR geldi hiçbirşey değişmedi,daha beter oldu çünkü birileri bu sistemi sabote ediyor ve olan türk futboluna oluyor.

pandemi sürecinde ise işler tamamen tepetaklak oldu,dünya genelinde yeni sezon bana göre oynanmamalıydı.Sırf futbol ekonomisinden para kazanmak için oyuncuların hayatları ile oynamak bana göre bir insani suçtur.Bakın örnek yılmaz vural,adam 2.kez korona oldu ve ölüm döşeğinde,şimdi ne günahı vardı bu adamın?

RUBENム

war. war never changes.
Dinamo Kiev filelerini havalandıran Cristiano Ronaldo, profesyonel kariyerinin 750. golünü attı.

Makina mübarek. Son bi' Manu formasıyla görsek keşke.

RUBENム

war. war never changes.
Terim'in kariyerindeki 1000. golü Mbaye Diagne kaydetti.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Kötünün iyisi kazandı!

Bayern Münich ve Leipzig maçını izlemenizi tavsiye ederim.Bayern'in 17 yaşındaki oyuncusu Musiala, oyuna girer girmez mağlup durumdayken ceza sahası dışındaki ilk vuruşuyla skoru 1-1 yaptı.Durum şuan 2-2 (devre arası).Gs maçının 2. yarısı her iki takım için de büyük hayal kırıklığıydı bana göre.

EDIT

Zevkli maç 3-3 bitti.

1607197116511.png

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt