Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Başkan ismim sergen bende beşiktaşlıyım lung ersin ve utkudan kötü bunu söyliyeyim
Valla dostum öyle çok izleme şansım olmadı ama gs maçında gayet iyi oynadı.Her zaman iyi oynayacak diye bir kaide yok tabi.Fabri ile Marcelo'yu alsalar defans sorunu çözülecek de çok cimrilik yapıyor ya bizim yönetim.Transfer döneminin sonuna kadar sabır sabır dedim ama golcü transferini yapacağız diyip yapmamaları artık beni de bıktırdı.

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Forum Yetkilisi
Dostlarım merhaba, bana kalori hesaplamayı bilen, günlük almamız gerekilen kaloriyi hesaplamayı vb bilen bir arkadaş lazım, hazır sitelerden değil, formül ile bana mesaj atabilir mi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Öncelikle herkesten özürlü diliyorum, kendimi tutamayacağım bu sefer...

Kor'ona yüzünden(!) ZORLU'ya gidemeyen FENERLİ yöneticiler, hakemi kullanıp şike yapmalarına rağmen BEŞİKTAŞ altında ezildiler resmen!!!
Bir kez daha gördük ki şikesiz derbi kazanılmıyor! Yalnız bu sefer BEŞİKTAŞ şikeyi de yenmesini bildi.Maç adam gibi yönetilseydi BEŞİKTAŞ fark atıyordu resmen!

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Öncelikle herkesten özürlü diliyorum, kendimi tutamayacağım bu sefer...

Kor'ona yüzünden(!) ZORLU'ya gidemeyen ŞİKEBAHÇELİ yöneticiler, hakemi kullanıp şike yapmalarına rağmen BEŞİKTAŞ altında ezildiler resmen!!!
Bir kez daha gördük ki şikesiz derbi kazanılmıyor! Yalnız bu sefer BEŞİKTAŞ şikeyi de yenmesini bildi.Maç adam gibi yönetilseydi BEŞİKTAŞ fark atıyordu resmen!
Biraz ağır olmamış hocam sence? Şike, şikebahçe falan.

Forumda FB'li arkadaşların da olduğunu unutmayalım. Alt tarafı bir oyun için birbirimizi kırmaya değmez.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Biraz ağır olmamış hocam sence? Şike, şikebahçe falan.

Forumda FB'li arkadaşların da olduğunu unutmayalım. Alt tarafı bir oyun için birbirimizi kırmaya değmez.
Aynen dostum ŞİKE çok ağır bir şey! Beşiktaş maçı bileğinin hakkıyla şikeyi bile yenerek maçı almasına rağmen, bu kadar ağır taraf tutulmasını (bas baya şike) benim bünyem kaldıramadı! Bünyesi kaldıran varsa helal olsun onlara, eyyamcılığı desteklemeye devam etsinler.

Fenerli arkadaşlardan özür diliyorum, sözüm onlara değil kesinlikle, onların elinde olan bir şey değil ne de olsa.Şikebahçe kelimesini siliyorum ancak şike kelimesi argo kelime olmadığı için kalacak.Tekrardan kusura bakmayın, kendimi tutamadım bu sefer.

Bu arada oyun diyerek geçiştiremem çünkü bu benim hayatta zevk aldığım bir şey.Birinin bu zevke çokmak sokmasını, şaibe sokmasını kesinlikle kabul edemem.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Ben yanlış maçı mı izledim yoksa... Hakem iki tarafada hatalı kararlar verdi. Neyin şikesi neyin Zorlu'su anlamadım. Bir haftadır zaten alttan alttan hakemi baskı altına aldı yöneticileriniz, algı operasyonu derler ya hani kralını yaptılar. Neye göre Fenerbahçe'nin kayrıldığını düşünüyorsunuz anlam veremedim. Biraz zeytin yağı gibi üste çıkma çabası olmuş yorumunuz sanki. Neyse Ruben'in de deiği gibi kırıcı konuşmaya değmez futbol da bir oyun sonuçta. İyi akşamlar. @Transient Ghost

RUBENム

war. war never changes.
Şuan oynanan Arsenal - Wolves maçında çok ciddi bir sakatlık pozisyonu yaşandı. Wolves'in forveti Jimenez ile David Luiz kafa kafaya çarpıştı. Pozisyonu izlemenizi önermiyorum şahsen.

Jimenez'in son durumu hakkında şuan bir bilgi mevcut değil. Kendisinin hastaneye götürüldüğü hakkında bir bilgi var.

Formula 1'de de çok ciddi bir kaza olmuş bugün. F1 pilotu Romain Grosjean'e geçmiş olsun diyelim.

Sporun içerisinde bu tarz talihsiz olaylar görmek üzücü maalesef.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben yanlış maçı mı izledim yoksa... Hakem iki tarafada hatalı kararlar verdi. Neyin şikesi neyin Zorlu'su anlamadım. Bir haftadır zaten alttan alttan hakemi baskı altına aldı yöneticileriniz, algı operasyonu derler ya hani kralını yaptılar. Neye göre Fenerbahçe'nin kayrıldığını düşünüyorsunuz anlam veremedim. Biraz zeytin yağı gibi üste çıkma çabası olmuş yorumunuz sanki. Neyse Ruben'in de deiği gibi kırıcı konuşmaya değmez futbol da bir oyun sonuçta. İyi akşamlar. @Transient Ghost
Hocam sevdiğim saydığım bir büyüğümsün, fazla sert konuşmak istemiyorum açıkçası.Zaten maçın gerginliği hala üstümde.Hakem fener aleyhine 2 hatalı karar verdiyse Beşiktaş'ın aleyhine 10 tane vermiştir ki bunların %90'ı skora ve oyuncuların moraline etki edecek derecede hatalardı.Şahsen pozisyonları tek tek açıklayıp pozisyonları taraf tutan birine karşı izah ederek vaktimi boşa harcamak istemiyorum.Açın TRT Spor veya başka bir kanalı ordan izleyin, neyin ne olduğunu.Dediğim gibi fener'e karşı da hata yapılmıştır ona lafım yok ama en çok Beşiktaş aleyhine hata yapıldı bu maçta.Bunu da anca taraf tutmayan biri görebilir, kusura bakmayın.

Ohh Beşiktaşlılardan daha çok sevindiğim bir maç oldu bu, eğri oturalım doğru konuşalım hakem iki tarafada çok yanlış kararlar verdi. Fenerbahçe on belki dokuz kişi kalmalıydı, Beşiktaş dokuz kişi kalmalıydı en basiti.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ohh Beşiktaşlılardan daha çok sevindiğim bir maç oldu bu, eğri oturalım doğru konuşalım hakem iki tarafada çok yanlış kararlar verdi. Fenerbahçe on belki dokuz kişi kalmalıydı, Beşiktaş dokuz kişi kalmalıydı en basiti.
Beşiktaş'tan Larin hariç kırmızı kart yemesi gereken 2. oyuncu kimdi ki?

EDİT: Bu arada maç düzgün yönetilse en az 4-1 en fazla 6-1 biterdi maç.Hakem farkı önledi.

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ
Hakem Tuğay Kağan Numanoğlu'na Rağmen 4-3 90+8'de Altay'a Kırmızı Ver(e)medi Penaltımızı Es Geçti Basit Bir Kırmızı Kart Verdi Ama Biz Kazandık!

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Kaleci topa elle müdahale ediyor kart yemiyor. Roiser'e Ozan tombalağı artistlik yapıyor (Bence Ozan Fenere döndüğünden beri hala balon kaldı. 7 numara neyine?)(İkisine de kırmızı kart dedim ben). Bir fenerli de Josef'i düşürüyor, kendini yalandan yere atıyor. Ama her iki taraf için de olaylı maç +6 veriyon bitir de bitsin daha ne uzatıyon. Zaten hakemlerde derbi zamanında birine bir şey yapayım derken diğerini bozuyor. Ama heyecanlıydı. O defansla nasıl kazandık anlamıyorum. Orta sahaya helal olsun. İyi orta saha kazandı.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yok yok arkadaşlar Beşiktaş yönetimi hakem üzerinden baskı kurmuş da o yüzden fener yenilmiş.

Bu kadar eyyam olan maça bile savunma yapılmaz be arkadaş.TRT Spor'u izliyorum şuan, TRT Spor verilen özet bile kırpılarak verilmiş, yazık ya valla yazık.Moderatör de açıklama yapmak zorunda kalıyor, çünkü biliyor daha fazlası olduğunu.

1606682240264.png

Spor sohbetine katılmamak için bir sebep daha, babamın oğlu değil ki savunayım herkes istediğini söyleyebilir ama birbirimize hakaret etmek konuyu ''Spor Sohbeti'' başlığından alır ve FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ maçı sonrası serbest tartışmaya çeker. Bu konu pek çalışmıyor ama tartışmak isteyenler yeni konu açabilirler, bilmek gerek ki hiç bir şey de değişmeyecek.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Spor sohbetine katılmamak için bir sebep daha, amcamın oğlu değil ki savunayım herkes istediğini söyleyebilir ama birbirimize hakaret etmek konuyu ''Spor Sohbeti'' başlığından alır ve FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ maçı sonrası serbest tartışmaya çeker. Bu konu pek çalışmıyor ama tartışmak isteyenler yeni konu açabilirler, bilmek gerek ki hiç bir şey de değişmeyecek.
Ben burdaki kimsenin şahsına hakaret etmedim.Sadece görünürde herkesin malumu olan bir haksızlığı dile getirdim.

Ben burdaki kimsenin şahsına hakaret etmedim.Sadece görünürde herkesin malumu olan bir haksızlığı dile getirdim.
Forum genelinde iyi bir sohbetimiz var bozmak istemem , ben futbol yorumcusu değilim maçı da izlemedim ama tuttuğum takıma laf edilmesinden de hoşlanmam. 1-2 fanatik arkadaş olsa eminim mevzu çıkardı tabi kışkırtıcı ilk mesajınızdan sonra alttan almayı düşündüyseniz bilemiyorum.

Maçın özetini izledim ;
Hakem değilim orada kararı verecek adamda hakem maalesef ki ve ardında da VAR gibi bir sistem var. Ben gördüğümü söylerim; (1) Mert hakanın itmesine sarı kart verilmeliydi bence. (2) Sol bek sanırım, fenerli forvetin tepesine tekme indiriyor net faul. (3) penaltı yerinde bir karar. (4) ozana yapılan müdahale PL de penaltıdır, bana göre de penaltıdır dediğim gibi ben HAKEM Değilim burada yaptığımız sohbettir. (5) Altay sanırım el ile değmiş ama bilmiyorum VAR da baksalarmış. (6) Pelkas formadan çekmiş daha önce görmedim böyle bir saçmalık ama kırmızı diye tahmin ediyorum. (7) Altayla karşı karşıya kalan birine kale yanın da korner çizgisinde yapılan müdahale de bence sorun yok. Artık ofsayt verilmedi gibi saçmalıkları aştık sanırım biraz hızlı geçilen sahneler oldu ama incelemedim. ( sarı sonrası kırmızı yiyen beşiktaşlı da gayet normaldi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt