Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bıktım artık şaibeli maçlar izlemekten!
Bunun böyle olmasını sağlayayanların Allah bin belasını versin, başka da bir şey demiyorum.
Türkiye ligi izleyen var mı hala ? sal hocam futbol dediğin zaten şike şaibe premier lig izle şike yokmuş gibi hissettiriiyor. Ben fenerbahçeliyim bıraktım uzun süre önce sadece şu aa fener lider mi iyi iyi :D en son ziraat kupasını izlemiştim izlemez olaydım

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kırmızı ağır olmuş biraz. Kalecinin de biraz dengesiz çıktığını söylemem lazım. İlk yarıda da benzer bir çıkış yapmış özetten gördüğüm kadarıyla. Montero'nun da o pozisyonda bir şekilde o adama geçilmemesi gerekirdi. Kırmızı kart bana göre yanlış ama pozisyonda hakem kadar Ersin ve Montero da kabahatli.

Beşiktaş'ın 2 tane adam akıllı kaleci alması lazım. Yoksa Ersin daha çok başını yakar Beşiktaş'ın.

Rosier'i beğendim bu arada.
Yanlış anlaşılmasın şeref yoksunu, her maç rakip lehine kararlar veren hakemleri eleştirdiğim kadar Beşiktaş'ı da eleştiriyorum.Bu maçta yine çok basit hatalarla basit goller yediler ama hakemin de rakibin sert hareketlerine, ağır ağır oynayıp kendilerini sürekli yere atmasına göz yummamalıydı.Kart çıkabilecek birkaç pozisyonu es geçti mesela.Şuan hatırlayamadım ama neden bu poziyon için VAR'a gitmedi dediğim bir pozisyon vardı.Bu hakem bozuntusu bildiğin Cüneyt Çakır'ın devamı gibi bir şey.Kendini otoriter zannediyor.Yan hakemin verdiği karara uymamak nedir ya? Onun kararına uymayacaksan o niye bayrak kaldırıyor orda.Hadi tacı korneri falan boş ver de sen devamlı rakibe verilecek kartları hatta faulleri görmezden gelip karşı rakibe de tam aksine daha fazlasını yaparsan bir penaltıdan, kırmızı karttan daha etkili olmaz mı? Yani demek istediğim bu şekilde rakibi kilitleyip kırmızı kart yemiş kadar demoralize ediyorsun zaten.Ersin'in yaptığı büyük bir hata ama her iki oyuncunun da ayağı havadaydı o pozisyonda.Tutup da Ersin'e kırmızı çıkarmak art niyetli olduğunu gösterir.Bu kadar net.Aynı pozisyonda diğerlerine ne verirdi acaba? Sarı? Yok yok çarpışma!

Beşiktaş'ın da maçta yaptığı en büyük yanlış Aboubakar'a sürekli uzun top atmak.Maçın başından sonuna kadar aynı şeyi denediler ama hala anlamadılar rakibin hava hakimiyetinde iyi olduğunu.Sergen Hoca da tutturmuş Larin'i kanat oynatacağım diye.Adam ordan ne top sürebiliyor ne de orta açabiliyor.Zaten kırmızıdan sonra uyumsuz Montero ve halsiz Mensah da girince iyice çuvalladılar.Sergen Hoca taktik değiştireceğine laf olsun diye oyuncu değiştiriyor.Şuan en iyi transferimiz Rosier.Gezzal da 2 maçtır iyi oynuyordu ama bu maçta biraz tutuktu.Oğuzhan iyi oynuyorken çıkarması yanlıştı bence.Yeni TFF geçen seneden basının da yardımıyla bir algı oluşturdu, fener'e düşmanız gibisiden ama durum ortada.Sözde limiti en düşük takım fenerbahçe'ydi değil mi? Durun daha neler neler göreceğiz.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
:D gerçekten kaç transfer yaptığımızı sayamaz oldum
TFF'nin de matematiği yetememiş olacak ki ceza vermeyi unuttu.
Ülkenin neresinde adalet var ki biz de tutmuş futboldan adalet bekliyoruz! Futbol aşıkları olarak suç bizde maalesef.Topluca isyan edelim bakalım ne yapıyorlar.Bugün başkasının başına geldi diye ses çıkarmayanlar yarın kendisinin başına gelince anca aklı başına geliyor.Yani bizde bu kafa varken dağlara taşlara vurmaya devam ederiz.Konu ne olursa olsun önemli olan haksızlığı her zaman görmek, dile getirmek.Sadece senin başına geldİğinde değil (genel olarak).

Kırmızı kart çok ağır bir karar. Daha kötü pozisyonlara sarı kartı zor veriyorlar. VAR'dan da bir uyarı almadı sanırım. Zaten Ersin'in pozisyonunu izleyine aklımda direk şu alttaki pozisyon geldi.
İkisinin ayağı havada hatta aynı konumda olmasa eyvallah diyeceğim de nasıl anladı hangisinin faul yaptığını ben onu anlamadım.Kendini yere atıp ağlayan mı kazanıyor bu mücadeleyi? Sergen Hoca'ya söyleyelim de önümüzdeki haftalarda taktik yerine bunu çalıştırsın.Ne de olsa tutuyor!

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Jevtovic ne gol atmış öyle.
Aynen çok iyi bir vuruştu.İzlerken hiç gol atabileceklerine ihtimal vermediğim bir zamanda top kaleye girince inanamadım.Yalnız ilk yarıda da söyledim, fener dk 70'e kadar gol atamazsa Konya en kötü beraberliği alır.Çok pres yaptığı için iyi oynuyor görünüyor fakat en fazla 70'e kadar bunu devam ettirebilirler.Konya'nın sürpriz golü de o dk'larda gelince fenerbahçe daha fazla dayanamadı.Aslında fener'in kazanabileceği maçlar belli.Hava toplarında kötü olan takım (özellikle savunma tarafında) çoğunlukla fener'e kaybediyor.Konya'nın da bu yönü güçlü olduğu için golü yemedi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Kaçıranlar için bugünkü maçın özeti.
Lütfen rahatsız olmayın arkadaşlar, ben fazlasıyla rahatsız oldum.1-2 gün sonra unutulur zaten!
> Hakemin verdiği faul kararlarının sürekli yanlı olması!
> Taylan'ın rakiplerine sürekli sert girip kart yememesi! (ikinci yarı yedikten sonra şaşırması)
> Penaltı pozisyonu için itiraz eden hakkını arayan Hakan'a sarı verilip devamında penaltı olduğu anlaşıldığı halde penaltı yaptıran Marcao'ya sarı kart verilmemesi!
> Penaltıdan sonra yine benzer şekilde faul yapılmasına rağmen VAR'a dahi gidilmemesi (yayıncı kuruluş tekrarını bile göstermedi)!

> Abartısız söylüyorum lüzumsuz pozisyonları 3-5 kez gösterip gerekli pozisyonları 1 kez dahi göstermeyen taralı yayıncı kuruluş!
> İlk yarıda penaltı yaptıran Marcao'ya sarı kart vermeyi unutan(!) hakem, 2. yarı Caner'in Babel'e yaptığı faul'ü avantaja bıraktıktan sonra sarı kartla cezalandırmayı unutmuyor!
> İlk yarı haklı olarak penaltı için itiraz edene sarı kart, 2. yarı Arda'nın yoğun itirazına ise sadece ''sakin ol'' uyarısı!
> Maçın sonlarına doğru Arda'nın Gradel'e vurduğu dirsek kırmızı kartlıkken, tam tersine Gradel aleyhine faul çalınıyor! (Daha sonra Arda oyundan çıkarılıyor)

> Yine maçın sonlarına doğru Luyindama'nın ceza sahası önünde hava topunda rakibini düşürmesine bırak sarı kart verilmesini düdük dahi çalınmıyor oluşu!
> Son dk.'da laf olsun diye oyunu geç başlatan kaleci Okan'a çıkan sarı kart!

ÖZET bitmiştir!

> Rıza Hoca'nın maç öncesi yorgunuz bahanesinin arkasına saklanması ve oyuncu değişiklikleri de sorgulanır ama bu işin normal olan tarafı.Anormal tarafı çözülmedikçe Türkiye'de futbol hakem kararlarından başka bir şey konuşulmayacaktır.Nasıl ki Beşiktaş maçında rakibin kendisini sürekli yere atıp oyunu soğutması ve Sumudica'nın kışıkırtıcı haretleri konuşuluyorsa burda da maça etki eden büyük hatalar var.Rahatsız olduysanız kusura bakmayın arkadaşlar, keşke bu postu attırmasalardı!

M. City kaçırmasa Liverpool devriliyordu abi bu liverpool şansı ne böyle ya salah maça çıkmadan hatim mi indiriyor bizim kadıköy büyücülerini mi çağırttı neyaptıysa şansları hep yaver gidiyor KDB penaltı kaçırdı kaleci kurtarsa ha okay diyeceğimde çerveye bile deymedi, adamlar oynuyor tamam da bir sürü sakatları var artık yenilmek zorundalar pickford bildiğin liverpool u 2 yıl geriye gönderdi

Transient Ghost

Ekip Lideri

RUBENム

war. war never changes.
Bu sene Bundesliga'nın lig kalitesi La Liga'yı geçti bence.Normalde yabancı maçların özetlerini pek izlemem ama ne hikmetse Youtube'ta arada bir Bundesliga'dan bir maçın özetine denk gelip bu neymiş diye açıyorum.Açmamla beraber futbola da doyuyorum resmen.
Kalite olarak son yıllarda bir yükselişi var Bundesliga'nın. Sahada oynanan oyuna baktığımızda Avrupa'da en iyi 2 ligden birisi. La Liga'da ise tam tersine bir düşüş söz konusu.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Kalite olarak son yıllarda bir yükselişi var Bundesliga'nın. Sahada oynanan oyuna baktığımızda Avrupa'da en iyi 2 ligden birisi. La Liga'da ise tam tersine bir düşüş söz konusu.
Bunun farkı Corona vesilesiyle biraz daha ortaya çıktı gibi geliyor bana.Hem yanlış hatırlamıyorsam Bundesliga en erken başlayan liglerden biriydi.İspanya gibi ülkelerin de Corona'ya alınacak önlemlere pek kulak asmadığını duymuştum bir ara.Bir de Corona sebebiyle oyunculara yaptırılan indirim de lig kalitesinin biraz daha düştüğünü gösteren bir durumda (Barça'da genel olarak %30 indirim istenmişti).La Liga'nın artık Ronaldo'suz hatta Messi'siz o eski günleri yakalaması baya zor olacaktır bence.

RUBENム

war. war never changes.
Liverpool'da Joe Gomez de milli takım kampında sakatlandı. İşin garibi VVD'yi sakatlayan Everton kalecisi Pickford tarafından sakatlanmış olması. İşte şimdi gerçek Evertonlı oldu Pickford.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vida PCR+ çıkmış. Geçmiş olsun.

Gomez de gitti Liverpool bu sene dağalacak bi Bayern Liverpool maçı görmeden dağılması üzdü ama olsun bu sene illa bir takım bayern i ya devirir yada zevkli bir maç izletir illa

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt