Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Premier Lig bu hafta fena :) neredeyse her hafta fena maçlar var bu sezonun fikstürü özel olarak hazırlanmış gibi sanki

RUBENム

war. war never changes.
Sivas'a helal olsun, 5 tane yemiş ama üstüne 3 tane de atmış.Ben baya bi' fark yemiş zannettim.
İspanyol takımına deplasmanda 3 atmışlar en nihayetinde. Kafa tutabiliyorlar.

Taraftarı olduğum takım 3 golü bırak 1 golü zor attı daha geçen sezon Avrupa'da. Hocamız her Avrupa hezimetinden sonra "Makas çok açıldı" falan diyordu. Şimdi bu tarz büyük takımlara karşı kök söktüren takımlar gördükçe sinirleniyor ve üzülüyorum. Hala 7 yıl önceki Juventus maçına, 21 yıl önceki UEFA kupamıza sevinip duralım. Yazarken yine sinirlendim bak.

Sivasspor'u kutluyorum. Gruptaki diğer takımlara bakınca gruptan çıkacaklar gibi duruyor. Sivasspor - Karabağ maçları ayrı bir kardeşlik havasında geçecek bu arada.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Ah ah, şu gözünü ssss..... hakemleri yok mu, insanı futbol zevkinden soğutuyor yeminle.3 tane maç izledim 3'nün de hakem hataları birbirinden büyük.Hangi maçlar olduğunu söylemeyeceğim, taraftarları alınıyor sonra.

quty

Seviye 1
Kane-Son ikilisi :eek: ya mükemmelsiniz siz. Şuan aktif futbolcular arasındakş en iyi ikili. Formda bir Bale ile en iyi 3lü'ye kadar yolu var.

RUBENム

war. war never changes.
Sahadaki oyuna bakarsak Başakşehir üstün durumda ama gol bulamadılar. PSG'de ise Neymar sakatlanıp oyundan çıktı.

Başakşehir bu oyununu sürdürebilirse beraberliği koparabilir ama zor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Sahadaki oyuna bakarsak Başakşehir üstün durumda ama gol bulamadılar. PSG'de ise Neymar sakatlanıp oyundan çıktı.

Başakşehir bu oyununu sürdürebilirse beraberliği koparabilir ama zor.
Sürpriz bir gol bulursa beraberlik alabilir diye düşünüyorum.O sürpriz gol de muhtemelen uzaktan şut, duran top veya hızlı bir kontra atakla gelebilir anca.

ilk yarı şaşırtıcı bir şekilde başakşehir çok iyiydi ama ikinci yarı PSG açılır

RUBENム

war. war never changes.
Paulo Dybala: Tanıdığım en kötü hoca Andrea Pirlo.

Şaka bi' yana hocalık konusunda tecrübesi olmayan Pirlo'yu alıp Juventus'un başına geçirmek büyük cesaret. Transfer konusunda da epey sınıfta kaldılar. Conte'li Inter, Zlatan'lı Milan, yıllardır ilk ikiyi zorlayan Napoli varken çok büyük hatalar yapıldı Juventus cephesinde. Bu sene şampiyonluk serisi bozulacak gibi duruyor. Pirlo'nun bu gidişle takımdan yollanacağını düşünüyorum. Ligde Verona'ya bile diş geçiremediler bu hafta.

Barcelona'da başkanın istifasından sonra Messi'yi hırslanmış bir şekilde gördüm diğer maçlara göre. Önceki maçlarda mutsuzluğu çok bariz belli oluyordu yüzünden. 17'lik Pedri inanılmaz bir yetenek. Madara etti bugün Juventus'u. Ama hala kötü durumda Barcelona. Özellikle Griezmann, Dembele gibi isimlerle bu iş yürümez. Bu isimlerin yollanması lazım ama zor görünüyor şimdilik.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Paulo Dybala: Tanıdığım en kötü hoca Andrea Pirlo.

Şaka bi' yana hocalık konusunda tecrübesi olmayan Pirlo'yu alıp Juventus'un başına geçirmek büyük cesaret. Transfer konusunda da epey sınıfta kaldılar. Conte'li Inter, Zlatan'lı Milan, yıllardır ilk ikiyi zorlayan Napoli varken çok büyük hatalar yapıldı Juventus cephesinde. Bu sene şampiyonluk serisi bozulacak gibi duruyor. Pirlo'nun bu gidişle takımdan yollanacağını düşünüyorum. Ligde Verona'ya bile diş geçiremediler bu hafta.

Barcelona'da başkanın istifasından sonra Messi'yi hırslanmış bir şekilde gördüm diğer maçlara göre. Önceki maçlarda mutsuzluğu çok bariz belli oluyordu yüzünden. 17'lik Pedri inanılmaz bir yetenek. Madara etti bugün Juventus'u. Ama hala kötü durumda Barcelona. Özellikle Griezmann, Dembele gibi isimlerle bu iş yürümez. Bu isimlerin yollanması lazım ama zor görünüyor şimdilik.
Dembele'yi çok bilmem de Griezmann gerçekten Barcelona sistemine çok zıt bir oyuncu.Nasıl böyle bir hata yapmışlar, anlamadım gerçekten.Bu arada Real Madrid de çok kötü durumda.Resmen Ronaldo gittikten sora sistem mistem kalmadı.Ayrıca ellerinde Benzema'dan başka forvet de yok galiba.Ki o bile tam olarak forvet sayılmaz bence.Barcelona da aynısı bizim başımıza gelir diye mi Messi'iyi gönderemedi diye düşündürdü açıkçası.

Transient Ghost

Ekip Lideri

Rearings

Torrent-Oyun.com
manchester united zaten eski günlerinde değil fark yerse şaşırmazdım

RUBENム

war. war never changes.
İlk yarı çok iyi kontra ataklar yapıp skoru aldılar.İkinci yarıda ManU pek bir varlık gösteremeyince kazanmasını bildiler. ManU'nun küçümsemiş olması da etki etti ama başarı başarıdır, küçümsenmemeli.Bu arada kolay kolay bu kelimeyi kullanmam ama Pogba bildiğin 105 Milyon'luk çöp, kimse kusura bakmasın.
Pogba'nın parasıyla 2 tane KDB, 4 tane İlkay Gündoğan, 4 tane Salah, 3 tane Sadio Mane alınabilir. Ama ManU'da futbolun 1 numaralı yöneticisi Ed Woodward denilen insan parayla gövde gösterisi yapmayı seven birisi. Sir emekli olduğundan beri neredeyse 1 Milyar € para harcadı adam transfere. Elle tutulur bir başarı da kazanamadılar. OGS'yi şutlayıp yerine Nagelsmann, Tuchel, Erik Ten Hag gibi bir hoca getirip sistem oturtmaları gerekiyor.

Başakşehir tarafında ise gururlandıran bir galibiyet oldu ülkemiz adına. Zor ama Old Trafford'da alınacak bir galibiyet grupta işleri acayip bir noktaya getirebilir.

Şampiyonlar liginde baya iyiyiz.
İki defa yenildi evet ama farkla değil..
Bir Galatasaraylı olarak gurur duyuyorum...
Okan hoca iyi motive ediyor. Bu gruptan cıkarsak gerisi gelir. Yeterki dagılmayalım. :)

RUBENム

war. war never changes.
Yusuf Yazıcı'dan yine hat-trick geldi. 6 gol ile Avrupa Ligi'nde gol krallığında lider durumda.

Ibra'nın Milan'ına karşı San Siro'da hattrick yapmak büyük iş.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bıktım artık şaibeli maçlar izlemekten!
Bunun böyle olmasını sağlayayanların Allah bin belasını versin, başka da bir şey demiyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bunun böyle olmasını sağlayayanların Allah bin belasını versin, başka da bir şey demiyorum.

RUBENム

war. war never changes.
Kırmızı ağır olmuş biraz. Kalecinin de biraz dengesiz çıktığını söylemem lazım. İlk yarıda da benzer bir çıkış yapmış özetten gördüğüm kadarıyla. Montero'nun da o pozisyonda bir şekilde o adama geçilmemesi gerekirdi. Kırmızı kart bana göre yanlış ama pozisyonda hakem kadar Ersin ve Montero da kabahatli.

Beşiktaş'ın 2 tane adam akıllı kaleci alması lazım. Yoksa Ersin daha çok başını yakar Beşiktaş'ın.

Rosier'i beğendim bu arada.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt