Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı (Sonsuza Kadar Kilit)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam arkadaşlar boşverin. Ben bu konuya artık yazmayacağım, hatta konuya girip yorumları okumayacağım bile. Konunun adı spor ama millet Fenerbahçe'ye laf sokayım stresimi atayım derdiyle kullanıyor konuyu. @Transient Ghost kardeşimi de severim iyi niyetinden hiç şüphem yok ama her ne kadar kabul etmese de o da bu konuyu ağlama duvarı olarak kullanıyor ama farkında değil muhtemelen.
@llMalHeroll sende bu konudan uzak dur hatta tavsiyem tüm bu forumdaki renktaşlarım bu konuyu okumasınlar bile. Bu konu yokmuş gibi yaparsak hayat daha güzel olacak :) diğer konularda muhabbetimizi sürdürürüz. Varsın bu sitede futbol muhabbeti dönmesin boşverin :))
Şuan ki dönen muhabbette sorun yok ama bu son olacak benim için.
Dediğin doğru gerek yok .Aslında PL ye çekmeye çalıştım muhabbeti de ilgilenen yada tartışan yoktu sanırım tek başıma konuştum :D Bizim milletin boş kavga çıkarma aracıdır futbol.

@Transient Ghost herkes her takımı sevecek diye bir kanun yok , hakaret tarzı bir kelime kullandıysam yada o şekilde anlaşıldıysa kusura bakma ben yazarken hakaret olarak algılamadım ,bu konuda dönen muhabbet burada kalır benim için. O yüzden benim adıma alınır falan diye düşünmenize gerek yok.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
2.05 penaltı olamaz bu arada ona bakarsan Ekuban'ın bu pozisyondan önce gökhanın bileğine bastığı bir müdahale var. Orada ikinci sarıdan atılması gerekir. Ancak atılmadı. Ben hiçbir takımı fanatik olarak tutmuyorum ama çoğu maçı izlerim. Trabzon bana göre iyi oynamadı geçen haftalara göre. Fenerbahçe ise savunmasını çok iyi yaptı. Özellikle o sol bekte bulunan altın çocuk canerden kat kat iyi. Samatta'yı şu hali ile halı sahaya çağırmam. Sonda kaçırdığı pozisyon... Bana göre maçın hakkı beraberlikti ama biri kazanacak deseydik Fenerbahçe derdim. Bence önceki oyunlarına göre daha iyi oynadı. Daha takım gibiydiler. Ekuban-Bakasetas-Djanini'yi güzel kilitlediler. Maç boyu Nwakaeme'yi 3 kişi kapattı neredeyse.
Çok şükür tarafsız bir yoruma denk geldim.Penaltı konularında üsteleyemem, Ekuban'ın ayağa basma poziyonu başka bir pozisyon diye biliyorum ama dediğin gibi aynı pozisyonun içinde olsun.Daha ilk yorumumda da dediğim gibi Trabzon maçı kazanacak bir futbol oynamadığı için galibiyet haklı görüyorum.Fenerbahçe de iyi bir futbol oynamadı ama en azından kalecisi ve defansıyla Trabzon'u pek oynatmadı (TS de oynamadı açıkçası).Bu kadar çok güzelleme yapmama rağmen rağmen laf sokmuş oluyorsun, daha bir şey diyemem.

Tartışmayı büyütecek bir kaç yazımı editle sildim sadece yaptığın “2 penaltı vardı verilse maç farklı olurdu” yorumuna cevap verdim. Alıntıyı da tek mesajına yaptım tek tek alıntılanmakla uğraşmama gerek yoktu bence. Bak dostum ben maçı tamamen izledim , sen izlememiş olabilirsin özetten” 2 penaltı vardı verilse sonu farklı olurdu “ diyemezsin ( diyebilirsin ama tarafsız yazmış olmazsın bu yüzden arkadaşta tarafsız yazmadığını buradan anlamıştır ) . Bir konu hakkında konuşacaksan önce bilmelisin değil mi? En azından beyaz futbolu vs izleyip gelebilirdin. Verilmeyen bir faul bu pozisyonların yaşanmamasına sebep olurdu, trabzonlu bir forvet sanırım gökhanın bileğini eziyor net 2. Sarıdan kırmızı ( galiba göster vs demişsin Gökhan’ın pozisyonunu penaltı olarak görüyorsan ben sana ne gösterirsem göstereyim göreceğin şey açık bence ki bileğe basma diyorum sana ayağa değil isterse hava da bassın sarı karttır bu , yani ben sana pozisyon anlatmıyorum direk olanı söylüyorum ) bu durum da aziz den kurtulup 1-1 e giden trabzonlu oyuncu ya faul verdiği tartışmalı pozisyonda yaşanmamış olacaktı tabi tartışmalı penaltı pozisyonu da ( farkındaysan gökhanın pozisyonu nu ağızıma bile almıyorum azıcık futbol bilen biri bile hadi lan ordan der buna ha kim penaltı der ROK gibi Fener e garezi varmışcasına aleyhinde konuşanlar der) yaşanmamış olacaktı. Valencia nın yaptığı müdahale ben değil sen penaltı desende bir şey değişmeyecek ( ki trabzonlu oyuncuya bakarsan hakeme oynadığını görürsün ) en çok hakemlerden zarar gören takım Fener hala hakemler tutuyor denilmesi de komik. Yorumunu mesajı yazdığım sırada okumamıştım çünkü tartışma çıkmasın istiyordum ama editlediğimi gördüğüne göre okuduğumuda anlamış olman lazım yoksa nasıl penaltı pozisyonlarından bahsedeyim? Trabzonu TFF de Trabzonluunun korumasına gerek yok Fener düşmanı herkes Trabzon lobisi olmaya dünden razı zaten. Sarı kartlar uğurcanın değil dostum forvetler den birinin .

FB - GS maçında ofsayt çizgisi Mesut vurduğu zaman çekilmemiş açık şekil de gözüküyor diyor ve allahtan korkmaya davet ediyorum.
Maçı baştan sona olmasa da %90'ını izledim dostum, şu olmasaydı bu olmasaydı maçları izlersek o zaman deriz ki şu oyuncu topu direğe vurmasaydı maç farklı biterdi vs. Benim özet üzerinden yaptığım yorumlar hem maçın kaderini etkileyecek pozisyonlar olması sebebiyle hem de elimde kanıt olduğundan dolayıydı.Ben hiçbir zaman izlemediğim bir maç hakkında yorum yapmadım.Geçen haftalarda da hem Gs hem Fb'nin maçlarında birçok tartışmalı poziyonlar yaşandı ama ben bazılarını izlemediğimden bazılarını ise tartışma olmasın diye dile getirmedim.Bu konu da 'zevk alıdınız mı'dan başladı.Yani gayet masumken siz arkadaşlar olayı yersiz yere büyüttünüz bence.Güzelce bizce penaltı değiller deseydiniz kör müsünüz falan mı diyeceğim sandınız? Emin ol peki diyip kapatırdım.

Tamam arkadaşlar boşverin. Ben bu konuya artık yazmayacağım, hatta konuya girip yorumları okumayacağım bile. Konunun adı spor ama millet Fenerbahçe'ye laf sokayım stresimi atayım derdiyle kullanıyor konuyu. @Transient Ghost kardeşimi de severim iyi niyetinden hiç şüphem yok ama her ne kadar kabul etmese de o da bu konuyu ağlama duvarı olarak kullanıyor ama farkında değil muhtemelen.
@llMalHeroll sende bu konudan uzak dur hatta tavsiyem tüm bu forumdaki renktaşlarım bu konuyu okumasınlar bile. Bu konu yokmuş gibi yaparsak hayat daha güzel olacak :) diğer konularda muhabbetimizi sürdürürüz. Varsın bu sitede futbol muhabbeti dönmesin boşverin :))
Hocam kusura bakma ama ağlama duvarı haline getirenlere suç bulmuyorsun da bir tek bende mi buluyorsun?

Neyse konuyu kilitleyeyim de kimse haksızlığı buraya gelip dile getiremesin, pardon ağlamasın.

Zaten sorun da haksızlıklara göz yumduğumuz için yaşamıyor muyuz bu adaletsizliği?!

Bu arada konuyu tekrar aktif eden Kairos nikli arkadaşa çok tartışma döner aktif etme demiştim. @MuratTamer

Hak savunduğum için herkesten özür dilerim.

Türk Futbolu (Temsili değil)

uc-maymun-gormeyen-duymayan-bilmiyorum-sticker-siyah-1000x1000.png

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt