Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı (Sonsuza Kadar Kilit)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Abi wtf ya bu nasıl bir kuyruk acısıdır daha aptalca bir gömme çalışması yapılamazdı sanırım. Beşiktaştan hiç böyle saçma şeyler göremedim tebrik etmek istiyorum bu gs nasıl bir taraftar kesimine sahip anlamıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 243328
Yapan çocuktur muhtemelen. Ciddiye bile alınmaz böyle bir karşılaştırma. Şunuda şuraya bırakayım renktaşlarım biraz daha gaza gelsin;

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Not: Kimse kusura bakmasın, haksızlığa gelemiyorum.

Beşiktaş-Göztepe maçında ofsayt diye iptal edilen gol:

WhatsApp_Image_2021-01-29_at_20.55.27.jpeg

Bu akşamki Gaziantep-Gs maçın verilen gol:

WhatsApp_Image_2021-01-29_at_20.25.13.jpeg

Sonuç: Beşiktaş kollanıyor(!). :D

Kendisini tebrik etmek için takım arkadaşının yanına giden Pepe, karşılaştığı tepkiyle neye uğradığını şaşırdı.

Sen kimsin de pepe ye trip atıyorsun cidden komikmiş kime olsa garip zaten de hani sen kimsin yani.
Not: Kimse kusura bakmasın, haksızlığa gelemiyorum.

Beşiktaş-Göztepe maçında ofsayt diye iptal edilen gol:

Ekli dosyayı görüntüle 243635

Bu akşamki Gaziantep-Gs maçın verilen gol:

Ekli dosyayı görüntüle 243634

Sonuç: Beşiktaş kollanıyor(!). :D
Dostum direk yanlış/doğru olarak algılamada basit bir yorum olarak düşün. İzlediğim PL maçlarında beşiktaşın pozisyonu ofsayt hatta daha beterleri bile verildi pek tabi verilmeyenler de oldu biraz da şans diyebiliriz. Galatasarayın kinde ise biraz daha zor gözüküyor, PL maçlarında 2 side ofsayt olurdu büyük ihtimal ama gözden kaçtığıda PL de bile oluyor. Kolun bacağın geçmesine çok dikkat ediyorlar bariz geçmediği zaman zor gözüküyor.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sen kimsin de pepe ye trip atıyorsun cidden komikmiş kime olsa garip zaten de hani sen kimsin yani.

Dostum direk yanlış/doğru olarak algılamada basit bir yorum olarak düşün. İzlediğim PL maçlarında beşiktaşın pozisyonu ofsayt hatta daha beterleri bile verildi pek tabi verilmeyenler de oldu biraz da şans diyebiliriz. Galatasarayın kinde ise biraz daha zor gözüküyor, PL maçlarında 2 side ofsayt olurdu büyük ihtimal ama gözden kaçtığıda PL de bile oluyor. Kolun bacağın geçmesine çok dikkat ediyorlar bariz geçmediği zaman zor gözüküyor.
Dostum benim sitemim bizim ligde çifte standart uygulanıyor olması ve Göztepe maçından sonra Beşiktaş lider diye, kollanıyor algısı yaratılıyor olması.

Premier Ligi baz alırsak bizim lig PL'nin yanında tüy siklet gibi kalır.Öyle pozisyonlara faul veriliyor ki maç neredeyse oynanmayacak hale geliyor (anadolu takımları da bunu kullanıyor maalesef).Bir de aynı maçta bir tarafa verilen faul karşı tarafa verilmedi mi insan ister istemez ''maç mı izliyoruz yoksa tiyatro mu?'' diye söylenmeye başlıyor.

Ben mevzuyu anlayamadım ya :) niye böyle bir tepki göstermiş pepeye?
Ben de çözemedim valla. :)

EDIT

Çarşı'dan çifte standarta tepki...

AdsYz_84.png

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Öncelikle maçı 90 dakika izlemedim. Bu kadar konuşulduğu için açıp özetini izledim. Özette gördüğüm kadarıyla 3 golümüz doğru kararlar ile verilmemiş, rakibe de çok doğru bir kararla penaltı verilmiş. Onyekuru'nun pozisyonu da VAR çizgisine göre gol olarak değerlendirilmiş. Ben de gol olduğunu düşünüyorum. TV'de gördüğüm çoğu yorumcu da gol diye yorumlamış. Aboubakar'ın pozisyonunu izlemedim. Bir benzeri olan Pelkas'ın aynı stadyumda atılmış golünü izledim. Gol verilmemiş ama gol olduğunu düşünüyorum. Çok ince pozisyonlar. Kamera açıları yanıltıcı olabiliyor bazen.

Gelelim diğer konuya. Rakip takımların taraftar gruplarında GS'nin aşırı kollandığı şeklinde algı yapılıyor. Kollanan takım ligde 4., liderin 5 puan gerisinde, kadrosu vasat, yönetimi yok hükmünde, teknik direktörü höh dese 5 maç ceza alıyor. Buna rağmen Galatasaray kollanıyor. Kollandığı için geçen derbiyi 1 devre 10 kişi oynadı değil mi Galatasaray? Keza aynısı Antalya maçı için geçerli. Erzurum maçında Falcao'ya verilen kırmızı falan var. Bunlara rağmen hala Galatasaray kollanıyor deniliyor. Kim kolluyor orası da meçhul.

Hayatımın merkezinde futbol yok. Dolayısıyla fanatik, kolumu kessem kanım sarı kırmızı akar diyen tiplerden de değilim. Lakin bu kadar mesnetsiz iddialar gördükçe kendime cevap hakkı doğuyor. Twitter taraftarcılığı yapmayın, gördüğünüzü söyleyin. Hatay'ın verilmeyen golünde "gol" diyen Beşiktaşlı, Başakşehir maçında hakem hatalıydı diyen Fenerbahçeli görmedim mesela. Fanatik olmayın. O zaman ülke olarak futbolda bir ilerleme kaydedebiliriz belki.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Öncelikle maçı 90 dakika izlemedim. Bu kadar konuşulduğu için açıp özetini izledim. Özette gördüğüm kadarıyla 3 golümüz doğru kararlar ile verilmemiş, rakibe de çok doğru bir kararla penaltı verilmiş. Onyekuru'nun pozisyonu da VAR çizgisine göre gol olarak değerlendirilmiş. Ben de gol olduğunu düşünüyorum. TV'de gördüğüm çoğu yorumcu da gol diye yorumlamış. Aboubakar'ın pozisyonunu izlemedim. Bir benzeri olan Pelkas'ın aynı stadyumda atılmış golünü izledim. Gol verilmemiş ama gol olduğunu düşünüyorum. Çok ince pozisyonlar. Kamera açıları yanıltıcı olabiliyor bazen.

Gelelim diğer konuya. Rakip takımların taraftar gruplarında GS'nin aşırı kollandığı şeklinde algı yapılıyor. Kollanan takım ligde 4., liderin 5 puan gerisinde, kadrosu vasat, yönetimi yok hükmünde, teknik direktörü höh dese 5 maç ceza alıyor. Buna rağmen Galatasaray kollanıyor. Kollandığı için geçen derbiyi 1 devre 10 kişi oynadı değil mi Galatasaray? Keza aynısı Antalya maçı için geçerli. Erzurum maçında Falcao'ya verilen kırmızı falan var. Bunlara rağmen hala Galatasaray kollanıyor deniliyor. Kim kolluyor orası da meçhul.

Hayatımın merkezinde futbol yok. Dolayısıyla fanatik, kolumu kessem kanım sarı kırmızı akar diyen tiplerden de değilim. Lakin bu kadar mesnetsiz iddialar gördükçe kendime cevap hakkı doğuyor. Twitter taraftarcılığı yapmayın, gördüğünüzü söyleyin. Hatay'ın verilmeyen golünde "gol" diyen Beşiktaşlı, Başakşehir maçında hakem hatalıydı diyen Fenerbahçeli görmedim mesela. Fanatik olmayın. O zaman ülke olarak futbolda bir ilerleme kaydedebiliriz belki.
Twitter taraftarlığı yapmayın derken beni kastediyorsan hayatımda 1 kez bile 20 dk'dan fazla Twitter'da zaman geçirmedim.Futbol takip ettiğim belki tek yer Beşiktaş haber sitesi Duhuliye.com'dur.Ki orda da ilk defa böyle Beşiktaş'ı savunucu bir haberle kaşılaştım.Normal şartlarda ''her zaman olan bir şey ilk defa görmüyorum ya'' der geçerdim ama haberde söylenene göre sosyal medyada Beşiktaş kollanıyor algısı yapıldığını duyunca (Twiiter ve basın tarafından) ister istemez böyle tepki vermek istedim ki bu tepkim direkt gs taraftarlarına değil, genel olarak bu algıda olan herkese (Beşiktaş kollanıyormuş ya hani).Beşiktaş'ın kazandığı maçlarda bile hakkı yeniliyor ama sonuç Beşiktaş lehine olunca konuşulma gereği duyulmuyor maalesef (fb maçı en bariz örneği).

Bu arada ben burda sadece bunu dile getiriyorum, kimseye çatmıyorum veya olduğum yerde kudurmuyorum.Amigoluk yaptığımı düşünüyorsanız o zaman her haksızlık olduğunda susalım ki birileri haksız yere başarısız olup küçülmeye gitsin, diğeri de CL'ye gidip ülke puanını vs. düşürsün (başarılı olan hakkıyla gruptan da çıkar vs.).Ondan sonra Beşiktaş neden mali olarak bu halde?

Edit: Hatay maçındaki bahsettiğin pozisyonu hatırlamıyorum.Hatırlatırsan sevinirim.

Beşiktaş kollanıyor algısına sebep pozisyon:
Konuuşulan: Ersin'in Halil'e göğsüyle gelip çarptığı pozisyon.
Konuşulmayan, görmezden gelinen: Göztepe'linin oyuncunun N'sakala'ya yaptığı faul.

bunlar_neden_konusulmuyor_h39064_49fc6.jpeg

144390730_3864737613583590_4006332283240039776_o.jpg

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Twitter taraftarlığı yapmayın derken beni kastediyorsan hayatımda 1 kez bile 20 dk'dan fazla Twitter'da zaman geçirmedim.Futbol takip ettiğim belki tek yer Beşiktaş haber sitesi Duhuliye.com'dur.Ki orda da ilk defa böyle Beşiktaş'ı savunucu bir haberle kaşılaştım.Normal şartlarda ''her zaman olan bir şey ilk defa görmüyorum ya'' der geçerdim ama haberde söylenene göre sosyal medyada Beşiktaş kollanıyor algısı yapıldığını duyunca (Twiiter ve basın tarafından) ister istemez böyle tepki vermek istedim ki bu tepkim direkt gs taraftarlarına değil, genel olarak bu algıda olan herkese (Beşiktaş kollanıyormuş ya hani).Beşiktaş'ın kazandığı maçlarda bile hakkı yeniliyor ama sonuç Beşiktaş lehine olunca konuşulma gereği duyulmuyor maalesef (fb maçı en bariz örneği).

Bu arada ben burda sadece bunu dile getiriyorum, kimseye çatmıyorum veya olduğum yerde kudurmuyorum.Amigoluk yaptığımı düşünüyorsanız o zaman her haksızlık olduğunda susalım ki birileri haksız yere başarısız olup küçülmeye gitsin, diğeri de CL'ye gidip ülke puanını vs. düşürsün (başarılı olan hakkıyla gruptan da çıkar vs.).Ondan sonra Beşiktaş neden mali olarak bu halde?

Edit: Hatay maçındaki bahsettiğin pozisyonu hatırlamıyorum.Hatırlatırsan sevinirim.

Beşiktaş kollanıyor algısına sebep pozisyon:
Konuuşulan: Ersin'in Halil'e göğsüyle gelip çarptığı pozisyon.
Konuşulmayan, görmezden gelinen: Göztepe'linin oyuncunun N'sakala'ya yaptığı faul.

Ekli dosyayı görüntüle 243640

Ekli dosyayı görüntüle 243641
Twitter taraftarcılığı sözüm Çarşı'nın tweetine ithafendi. Forum ortamında bu tarz hareketleri etik bulmuyorum. Şimdi ben gidip uA'nın tweetlerini buraya koysam doğru olur mu? Saygı ve sevgi çerçevesinde yorumlar yapmalıyız futbol konusunda. Hatalar her takımın lehine, aleyhine oluyor sonuçta. Kim korunuyor, kim kollanmıyor bunlar forum ortamında tartışılacak şeyler değil benim açımdan.

Hatay maçındaki bahsettiğin pozisyonu hatırlamıyorum.Hatırlatırsan sevinirim.
Hatay'ın attığı sayılmayan golü kastediyorum. Stoperden geliyordu top. Gerçi pozisyonların önemi yok. Yukarıda da söylediğim gibi her takımın lehine, aleyhine olabilecek şeyler bunlar. Futbol hatalar oyunudur diye boşa söylemiyorlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Twitter taraftarcılığı sözüm Çarşı'nın tweetine ithafendi. Forum ortamında bu tarz hareketleri etik bulmuyorum. Şimdi ben gidip uA'nın tweetlerini buraya koysam doğru olur mu? Saygı ve sevgi çerçevesinde yorumlar yapmalıyız futbol konusunda. Hatalar her takımın lehine, aleyhine oluyor sonuçta. Kim korunuyor, kim kollanmıyor bunlar forum ortamında tartışılacak şeyler değil benim açımdan.

Hatay'ın attığı sayılmayan golü kastediyorum. Stoperden geliyordu top. Gerçi pozisyonların önemi yok. Yukarıda da söylediğim gibi her takımın lehine, aleyhine olabilecek şeyler bunlar. Futbol hatalar oyunudur diye boşa söylemiyorlar.
Çarşı'nın post'u bahsettiğim siteden alıntı bir ss (Duhuliye).Onlar da ss olarak paylaşmıştı ki ben o ss'i Çarşı paylaştı veya Çarşı'nın yorumu var diye paylaşmadım, sadece içindeki karşılaştırmalı görsel için paylaşmıştım.İçindeki yorumu sonradan fark ettim.Her ne kadar haklı bulsam da ben de forumda bu tarz rakip taraftarın kırabilecek iletilerin olmaması gerektiğini düşünüyorum, bunun için kusura bakmayın, ss'teki Fatih Terim ile ilgili olan kısmı edit'ledim.

Elbette hatalar olacak, futbolcular nasıl hata yapıyorsa onlar da yapar, ona sözüm yok.Tekrar ediyorum benim sitemim 'sosyal medya ve tv'de rakip basın taraftarları tarafından oluşturulan algı ve birebir benzer sayılabilecek pozisyonlardan farklı kararların çıkması.Farklı kararların çıkmasını bir kenara bırakalım Beşiktaş'ın kazandığı maçlarda bile lehine aşırı hatalar yapılmasına rağmen oluşturulan Beşiktaş kollanıyor algısı.Neyse uzatmanın bir anlamı yok, nasıl geldiyse öyle gidiyor, biz de sadece içimizi dökmekle yetinelim. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oynayan Beşiktaş, şansız gollerle kaybeden de Beşiktaş. :D
(Bir türlü gol olmayan pozisyonlar da cabası.)
Olsun, daha oynanacak çok maç var.Tebrikler Trabzonspor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt