Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı (Sonsuza Kadar Kilit)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Liverpool şansı diye bir kitap yazılmalı bence, bu neydir arkadaş COADY ye hata yaptırdı adamlar ya!

RUBENム

war. war never changes.
''Hakem maça çıkarsa biz çıkmayacağız, son sözümüz budur'' demişler.
Başakşehir'i sergilediği duruştan ötürü kutlamak lazım. Bakalım "No to Racism" kafasındaki UEFA'nın alacağı kararlar neler olacak. Hakem de hala "Romanian Language" diye kıvırıyor.

4. hakemi VAR'a yollamışlar. Maçın 00:00'da yeniden başlamasını önermişler. Büyük ihtimal maç devam edecek ama bu olaylar uzun süre konuşulur.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Başakşehir'i sergilediği duruştan ötürü kutlamak lazım. Bakalım "No to Racism" kafasındaki UEFA'nın alacağı kararlar neler olacak. Hakem de hala "Romanian Language" diye kıvırıyor.

4. hakemi VAR'a yollamışlar. Maçın 00:00'da yeniden başlamasını önermişler. Büyük ihtimal maç devam edecek ama bu olaylar uzun süre konuşulur.
İnşallah Beşiktaş'ın Lyon karşısında yaşadığı haksızlığa uğramazlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Vida'nın forvetlere taş çıkartacak muhteşem golü.

Kartalım yine göklerde.
1608488386404.png

RUBENム

war. war never changes.
Gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı. Bari maçı bitir be adam.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı. Bari maçı bitir be adam.
2. Van Persie vakası.Ne olmasını bekliyordunuz ki?
Hangi oyuncuyu bu ligde oynatmak için 7 Milyon Euro maaş verilir mesela? Taraftar olarak bunu sorgulamadığımız sürece bu senaryoyu her zaman göreceğiz.

RUBENム

war. war never changes.
Şahsen uçup kaçacağı yönünde bir beklentim yoktu (Gol makinesini mizah amaçlı yazdım yukarıda yanlış anlaşılmasın). 2017'deki Monaco - BJK maçında bile "Falcao bitmiş artık" demiştim izlerken. Ama bu kadar da kötü olacağını tahmin etmiyordum.

Transfer olduğu dönemde Gomis'e 1M€ zammı çok gören yönetimin Falcao'nun maliyetine gireceğine inanmıyordum FFP varken. Elimizde zaten 13M€ bayıldığımız Diagne ve yedek Mitroglou vardı. Sonradan sızan yanak yanağa Falcao fotoğrafları, Diagne'nin her fırsatta satılacağının söylenmesi vs. derken taraftarlar da Falcao ile yatıp kalkmaya başlamıştı. Taraftarlardan çok asıl kabahatli burada yönetim. Yani çıkıp "Biz ilgilenmiyoruz" falan diyebilirlerdi.

Yönetim ve biz taraftarlar Falcao'dan çok iyi dersler çıkardık, çıkartmaya devam edeceğiz. Bu durum diğer takımlar için de geçerli. Artık 30 yaş üzerinde, yıldız sıfatlı transferlerin adı geçince akla ilk Falcao gelmeli bundan sonra.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şahsen uçup kaçacağı yönünde bir beklentim yoktu (Gol makinesini mizah amaçlı yazdım yukarıda yanlış anlaşılmasın). 2017'deki Monaco - BJK maçında bile "Falcao bitmiş artık" demiştim izlerken. Ama bu kadar da kötü olacağını tahmin etmiyordum.

Transfer olduğu dönemde Gomis'e 1M€ zammı çok gören yönetimin Falcao'nun maliyetine gireceğine inanmıyordum FFP varken. Elimizde zaten 13M€ bayıldığımız Diagne ve yedek Mitroglou vardı. Sonradan sızan yanak yanağa Falcao fotoğrafları, Diagne'nin her fırsatta satılacağının söylenmesi vs. derken taraftarlar da Falcao ile yatıp kalkmaya başlamıştı. Taraftarlardan çok asıl kabahatli burada yönetim. Yani çıkıp "Biz ilgilenmiyoruz" falan diyebilirlerdi.

Yönetim ve biz taraftarlar Falcao'dan çok iyi dersler çıkardık, çıkartmaya devam edeceğiz. Bu durum diğer takımlar için de geçerli. Artık 30 yaş üzerinde, yıldız sıfatlı transferlerin adı geçince akla ilk Falcao gelmeli bundan sonra.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Yine 30 yaş üstü transfer yapılır bunu kaçarı yok.Ki sorun 30 yaş üstü olması değil, aldığı ücret ve hali hazırdaki durumu.Monaco ondan kurtulmaya çalışıyorken sen ayağına kadar gidip zorla almaya çalışırsan adam da der ki ''madem o kadar çok istedin (taraftarı da gaza getirdin), o zaman ben bu fiyatı istiyorum, transfer etme de görelim ne olacağını'' der.Bu tür kariyerli futbolculara iyiyse bana göre taş çatlasa 3 Milyon verilir ki büyük konuşmamayayım ama Ahmet Nur Çebi'den dolayı Beşiktaş'ın o kadar büyük paralar vereceğini zannetmiyorum şu şartlarda.Şartlar herkes için geçerli ama ne hikmetse bol keseden maaş ve bonservisler ödenmeye devam ediyor.Yanlış anlaşılmasın Gs özelinde söylemiyorum bunları.Taraftar beğenmedikçe ve transfer transfer dedikçe maalesef bu paralar ödenmeye devam edecek.Sonrası kayyum mu olur yoksa kapanma mı olur orasını zaman gösterecek.

Araya çizgi çekmişsin ama videodaki adam Falcao'yu andırıyor sanki. ;D

2. Van Persie vakası.Ne olmasını bekliyordunuz ki?
Hangi oyuncuyu bu ligde oynatmak için 7 Milyon Euro maaş verilir mesela? Taraftar olarak bunu sorgulamadığımız sürece bu senaryoyu her zaman göreceğiz.
2. Van Persie vakası mı? hahahaha bak lütfen rica ediyorum Beşiktaş harici bir takım yorumlama.Çünkü yorumlarken aşırı derecede fanatikçe yorumluyorsun. Aç bak RVP'nin istatistiklerine ne yapmış. 2. RVP vakası

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
2. Van Persie vakası mı? hahahaha bak lütfen rica ediyorum Beşiktaş harici bir takım yorumlama.Çünkü yorumlarken aşırı derecede fanatikçe yorumluyorsun. Aç bak RVP'nin istatistiklerine ne yapmış. 2. RVP vakası
:D
Şaka yapıyorsundur inşallah.Değilse 2 kat gülerin valla. :)

Bu arada haklısın, Beşiktaş haricinde yorum yaptığım zaman gerçekleri söylemiş olsam bile fanatik arkadaşlar güceniyorlar.Söz vermiyorum ama bundan sonra doğruları söylememeye özen göstereceğim.Özellikle fener'le ilgili olanları.Maksat tadımız kaçmasın. :))

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Van persie'de sakat gelip Tr'yi emeklilik oncesi son bir ikramiye olarak goren oyunculardandı. Ama Falcao ile bir tutulamaz. Falcao'ya nazaran cok daha fazla katki saglamisti Fenerbahce'mize. Birazda Pereira onu soguttu ilk sezonunda. İlk geldiginde sakatligi bahane etmiyordu cikip topunu oynuyordu ama Pereira surtusmesinden sonra bir degismisti adam. Ama ne olursa olsun degil Persie degil Falcao rahmetli Maradona gelse bu 5 milyon 7 milyon euro maaslar verilmez verilmemeli. Cunku yok. Olsa paralari kuluplerin hadi dersin tamam denesinler ama olmayani harciyorlar. Hepsi borc bataginda. Bu seye benziyor adamin evinde yiyecek olarak sadece kuru ekmegi var ve parasida yok. Ama evinin onunde krediyle borcla aldigi ferrarisi var. Ferrari nin de benzini bitik gondermis galeri. Binemiyorda. Ve bu adam bu hatayi surekli yapiyor. Falcao'lar Persie'ler Pepe'ler bir taraflariyla guluyolardir bizim kuluplere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt