Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Carl

15 Ağustos 2004∞
Editör

Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

Merhaba sevgili Torrent-Oyun Ailesi. Bu sefer ki konumuz da ise spor konularını ve en güncel spor gelişmelerini burada konuşacağız. Bu konuda Spor Dünya'sında olan veya olmuş bütün olayları yazabilir ve bu olaylar hakkında kendi düşüncelerimizi belirterek sohbet edebiliriz. Olay ise şöyle; anlık olan veya olmuş bir konuyu buraya yazarak bunları duymayan arkadaşlar duyar ve bu olaylar hakkında ki düşüncelerini yazabilir.

Peki sorularını veya yazdıklarını kimler yanıtlayacak?

Herkes.

KURALLAR VE ŞARTLAR

• Herkes düşüncesini saygı çerçevesi içerinde yazacak.
  • Kimse bir başkasının düşüncesini tartışma çıkaracak bir şekilde eleştirmemeli
  • Herkes bir başkasının düşüncesini veya yazdığını eleştirebilir ama saygı çerçevesi içerisinde
  • Her tarihten bir olay yazılabilir
  • Konu amacından çıkmamalı!

Konu ilerleyen zamanlarda güncellenecek. Arkadaşlar şimdilik yeni konumuz burası.

Moderatör tarafında düzenlendi:

~ßluèMooN~

Bora Özdemir | BlueMoonTR
Ynt: Torrent-Oyun | Spor Sohbet Alanı

Olmadı genel yardım bölümünü kapatalım, Genel Yardımlaşma Konusu açalım, herkes sorunlarını o konu üzerinden tartışsın.

Carl

15 Ağustos 2004∞
Editör

~ßluèMooN~' Alıntı:
Olmadı genel yardım bölümünü kapatalım, Genel Yardımlaşma Konusu açalım, herkes sorunlarını o konu üzerinden tartışsın.
Burası geyik ve muhabbet genel yardımlaşma ne alaka? İstersen P.M'den yaz.

KΛIROS

Mustafa Kemal Atatürk

Emekleri için teşekkür edilip yolların ayrılması gereken bir kaç oyuncu var Galatasaray'da. :) Umarım bunları görürürüz.

LΛMIΛ

Hayat bizi 61 kenara

Demek ki Karabük'e beş atmakla yıldız olunmuyormuş.
Kupa takımı GS. :)
Zam istiyormuş bu arada Gomis, verin parasını atsın adam. ;D

Artık bazı kişileri satıp o paralarla daha güzel forvetleri alma zamanı gelmiş sanırım ;D

Pericoloso

Be Happy
Moderatör

Ayew bir sonraki maça yetişemeyecek sanırım. :-\

Trabzonsporlu arkadaşları şöyle kenara alalım onlara torpil var.. :)

ZeuS

Torrent-Oyun.com
Moderatör

Pericoloso' Alıntı:
Ayew bir sonraki maça yetişemeyecek sanırım. :-\

Umarım yetişir. İlk maç en azından beraber kalsak rövanşta sahamızda kazanırız diye düşünüyorum.

ZeuS

Torrent-Oyun.com
Moderatör
Slimani İstanbul'a geliyormuş. Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacakmış.

Sehmus Talay

İnanç, size yoldaşlık yapan birer dosttur!
Başta @Carl olmak üzere beyaz yazan arkadaşlar, sizin yazılarınız beyaz temada okunmuyor, lütfen dikkat edelim [aynı şekilde siyah temada siyah yazanlar].
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sanırım 1 saat önce bir maç izledim fakat futbol maçından çok bir boks maçına benziyordu.Gs'liler kusura bakmasın ama Gs geçen seneki alışkanlığını devam ettiriyor.Sağolsun hakemler de buna müsaade ediyor [Birinin gözüne parmak sokuluyor, bir diğerinin ise burnu kırılıyor.] Hade bunları normal diye geçiştirelim de maçın başından sonuna kadar rakip oynamasın diye sözde taktik faullerle maç denen şeyin aslında maç olmadığını göstermeye çalışıyor gibiydiler.Ayrıca El Kabir'in ofsayt diye iptal edilen golünde ofsaytla ilgili şüphelerim VAR.Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.Ha bir de maç yorumcuları A Spor'daki yorumcular gibi konuşmaya başladılar, orası da ilginç.Rakip zaman zaman iyi oynasa da [özellikle ilk yarı] yaptığı basit ve kritik hatalarla 2. yarı Gs'nin tempoyu düşürmesiyle daha kötü oynamaya başladı [yedikleri gollerde hep defans hatasıydı zaten].Düşük tempoda ne maçın zevki kaldı ne de cevap verebilecek bir rakip.Rakip cevap veremiyorsa bile en azından pozisyona giren, gol atmaya çalışan bir Gs görmek isterdim açıkçası.
Alınganlık eden varsa buyursun konuşalım [üslubuyla].

Başta @Carl olmak üzere beyaz yazan arkadaşlar, sizin yazılarınız beyaz temada okunmuyor, lütfen dikkat edelim [aynı şekilde siyah temada siyah yazanlar].
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Çünkü beyaz renk kodları kullanılmış. Beyaz veya siyah renk kodları kullanılmadan yazılırsa sorun olmayacak. O zaman yazılar; beyaz temada siyah, siyah temada ise beyaz gözükür.

Sehmus Talay

Çünkü beyaz renk kodları kullanılmış. Beyaz veya siyah renk kodları kullanılmadan yazılırsa sorun olmayacak. O zaman yazılar; beyaz temada siyah, siyah temada ise beyaz gözükür.
Ben de onu diyorum, bu iki renk kullanılmamalı çünkü siyahta siyah, beyazda beyaz görünmüyor.Bu kadar alternatif varken zorlamayın demek istedim.Aslında hiç renk değişimi yapılmazsa zaten siyahta beyaz, beyazda siyah olur diye düşünüyorum, yanlış mıyım?

Ben de onu diyorum, bu iki renk kullanılmamalı çünkü siyahta siyah, beyazda beyaz görünmüyor.Bu kadar alternatif varken zorlamayın demek istedim.Aslında hiç renk değişimi yapılmazsa zaten siyahta beyaz, beyazda siyah olur diye düşünüyorum, yanlış mıyım?
Evet benim demek istediğim de o zaten. Siyah temada beyaz yazı yazılmak isteniyorsa beyaz renk seçilmesine gerek yok. Zaten varsayılan olarak beyaz yazıyor. Aynı şekilde beyaz temada da varsayılan siyah yazıyor. Mevcut varsayılan renkler üzerine tekrar kod kullanılırsa iki temada da görüntülenme sorunu oluyor doğal olarak.

Bu konular eski sistemden taşındı. Orada renk kodları siyah olarak ayarlanmıştı. Bu sisteme geçince doğal olarak o yazılar gözükmedi. O yüzden tüm konularda siyah renkler beyaz olarak değiştirildi. Bu konuda da o yüzden sıkıntı var sanırım. Kontrol etmedim ama büyük ihtimal şuan tüm oyun konularında bu sıkıntı var. Yani siyah tema için sorun yoktur ama beyaz temada gözükmüyordur yazılanlar.

Carl

15 Ağustos 2004∞
Editör

Sanırım 1 saat önce bir maç izledim fakat futbol maçından çok bir boks maçına benziyordu.Gs'liler kusura bakmasın ama Gs geçen seneki alışkanlığını devam ettiriyor.Sağolsun hakemler de buna müsaade ediyor [Birinin gözüne parmak sokuluyor, bir diğerinin ise burnu kırılıyor.] Hade bunları normal diye geçiştirelim de maçın başından sonuna kadar rakip oynamasın diye sözde taktik faullerle maç denen şeyin aslında maç olmadığını göstermeye çalışıyor gibiydiler.Ayrıca El Kabir'in ofsayt diye iptal edilen golünde ofsaytla ilgili şüphelerim VAR.Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.Ha bir de maç yorumcuları A Spor'daki yorumcular gibi konuşmaya başladılar, orası da ilginç.Rakip zaman zaman iyi oynasa da [özellikle ilk yarı] yaptığı basit ve kritik hatalarla 2. yarı Gs'nin tempoyu düşürmesiyle daha kötü oynamaya başladı [yedikleri gollerde hep defans hatasıydı zaten].Düşük tempoda ne maçın zevki kaldı ne de cevap verebilecek bir rakip.Rakip cevap veremiyorsa bile en azından pozisyona giren, gol atmaya çalışan bir Gs görmek isterdim açıkçası.
Alınganlık eden varsa buyursun konuşalım [üslubuyla].
Eski sistemden taşındığı için böyle bir sorun oldu doğal olarak yazıyı değiştireceğim en kısa zamanda. Konuya devam.. :)

Sehmus Talay

Formülü yazıyorum arkadaşlar not alın.

Sistemin adı: VAR Gerçek adı: ŞMO [ŞİKEYİ MEŞRULAŞTIRMA OPERASYONU]
Yer: Şükrü Saraçoğlu
Hakem: Halil Umut Meler

Şikenin en bariz yapılıp meşrulaştırılan pozisyonu:Son saniyedeki penaltı pozisyonu
[daha fazlası da var]

Sonuç: Şikeyle dolu bir sezona merhaba!

ZeuS

Torrent-Oyun.com
Moderatör
Formülü yazıyorum arkadaşlar not alın.

Sistemin adı: VAR Gerçek adı: ŞMO [ŞİKEYİ MEŞRULAŞTIRMA OPERASYONU]
Yer: Şükrü Saraçoğlu
Hakem: Halil Umut Meler

Şikenin en bariz yapılıp meşrulaştırılan pozisyonu:Son saniyedeki penaltı pozisyonu
[daha fazlası da var]

Sonuç: Şikeyle dolu bir sezona merhaba!
Bugün oynanan maçtaki son pozisyon penaltı değil çünkü top kalecinin elinden geliyor ve Skrtel hava topuna çıktığı için elleri açık şekilde çıkmak zorunda olduğundan top eline geliyor. Pozisyonları izlerken doğru analiz edin. VAR sistemi şu ana kadar gayet iyi çalışıyor ve bu sezon daha adaletli bir sezon oluyor.

aeygames

Torrent-Oyun.com
Bugün oynanan maçtaki son pozisyon penaltı değil çünkü top kalecinin elinden geliyor ve Skrtel hava topuna çıktığı için elleri açık şekilde çıkmak zorunda olduğundan top eline geliyor. Pozisyonları izlerken doğru analiz edin. VAR sistemi şu ana kadar gayet iyi çalışıyor ve bu sezon daha adaletli bir sezon oluyor.
Doğru söylüyorsun. O pozisyon çarpma. Çünkü el doğal konumunda.

Ben sadece VAR sisteminin çok yavaş uygulandığını düşünüyorum. Dünya kupasında bu kadar yavaş değildi. Ayrıca maçın hakemi VAR hakemleriyle konuşurken pozisyonun her açıdan tekrarını verseler daha iyi olur. Aynı Dünya kupasındaki gibi.

ZeuS

Torrent-Oyun.com
Moderatör
Doğru söylüyorsun. O pozisyon çarpma. Çünkü el doğal konumunda.

Ben sadece VAR sisteminin çok yavaş uygulandığını düşünüyorum. Dünya kupasında bu kadar yavaş değildi. Ayrıca maçın hakemi VAR hakemleriyle konuşurken pozisyonun her açıdan tekrarını verseler daha iyi olur. Aynı Dünya kupasındaki gibi.
Sana katılıyorum. Hem çok yavaş hem de yayıncı kuruluş pozisyon tekrarlarını vermiyor. Umarım diğer haftalarda çözülür.

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.