Torrent-Oyun | Torrent-Oyun CS:GO Pro Sunucusu Açıldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Morpheus

TAK0Z
Kıdemli Yetkili
ss.png

Alt yapısı oluşturulan CS:GO sunucumuz nihayet açıldı,tüm üyelerimizi sunucuya bekliyoruz.

Turnuva önümüzdeki günlerde başlayacaktır,hemen takımınızı oluşturup PM yoluyla server yöneticisi @Morpheus bildiriniz. ( 2 takım oluşturuldu.)

PRO.png

Sunucu IP : 185.185.232.117

(Sunucuya giriş yapmak için oyundayken konsolu açıp" connect 185.185.232.117 "yazıp girebilirsiniz.)

Sunucu Özellikleri ;
  • !knife
  • !ws
  • !ck
  • !mm
  • !eldiven
  • Yüksek Ping Banlayıcı
  • !nametag
  • Rütbe Sistemi
  • !market
  • !Rank
  • +1000 Harita
  • FASTDL sistemi aktiftir böylece büyük Cs:GO haritaları veya modelleri çok hızlı indirilir.
Sunucu Admin Listesi ;
Morpheus
Sunucuyu favorilere ekleyin ;

ss 1.png

ss 2.png

Sunucu Kuralları ;
  • Sunucumuzda küfür,argo,hakaret,siyaset vs. yasaktır.
  • Spam,flood yapmak yasaktır.
  • 3.parti program hile vs. kullanmak yasaktır.
  • Reklam yapmak yasaktır.
  • Trollemek yasaktır.
  • Bu kuralları ihlal eden kişiler süresiz olarak banlanır,sunucuda admin yoksa bile kural ihlalini ekran görüntüsü alıp yetkililere bildirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

alper2000

GAME OF THRONES
Beyler Takım kuralım takıma katılmak isteyenler özelden yazsın girelim şu turnuvaya :)

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Mesajımı atıyım akşam bakarım bayadır girmiyordum iyi olur :)

Faded

Rabbin seni terk etmedi, sana darılmadı da.
Beni CS'e döndürebilir bu. Hayırlı olsun bakalım.

ARANEA

Galatasaray’ı yaşıyorum.Galatasaray’la yaşıyorum..
CS GO da pro değilim ama geleceğim server'a.:))Turnuvaya katılmak zorunlu mu ?

chtylmz61

Only Trabzonspor
Şimdi girdim :D ben sevdim tavsie ederim :D Turnuvaya takıma almak isteyen ulaşabilir :D

LittleBoss

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
15-20 dakika girdim 3 sularında. 4 kişi vardı. Sunucu olarak fazla sıkıntı gözümüze çarpmadı da fazla ortada bilgi çıkıyor.

ggry

Seviye 1
public girmem hiç ama gün içinde bir bakarım
bana göre dm, 1v1, surf tarzı serverlar olmalı asıl ama pro server sevenleride var tabi

LittleBoss

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
Şu sunucuyu sadece siteden ziyade Steam'de vs. duyursanız en azından aktiflik olur kısa süre içerisinde. Birde mod olmadan bu işler yürümez. Mod'un hergün girmesi gerekiyor. Bunun için özel bir rütbe atamanız gerekiyor forumda. Her gün 1 saatini ayırması gerekiyor. Şu anda sunucudayım sunucu bomboş. 10 dakika kadar gelen olmazsa başka sunucuya geçecem zaten.

ZeuS

GameR
Süper Moderatör
Hayırlı olsun. Sunucuda olan var mı ?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt