Torrent-Oyun.Com | Oyundan Haber [03.02.2019]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

INCΞ

it's over
Torrent-Oyun.com Oyundan Haberler
Merhabalar Torrent-Oyun.com üyeleri. Bu hafta yaşanan önemli haberleri toplu olarak sizlere sunacağımız oyundan haberler konusu ile karşınızdayız.​

Dirt Rally 2.0'ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Codemasters tarafından geliştirilen yarış oyunu ''Dirt Rally 2.0'' yapımının sistem gereksinimleri belli oldu efendim. Gerçekçi atmosferiyle oyuncuları heyecanlandıran Dirt Rally 2.0, 26 Şubat 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.​

DİRT RALLY 2.0 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :

MİNİMUM:

- 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

- İşletim Sistemi: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10

- İşlemci: AMD FX4300 or Intel Core i3 2130

- Bellek: 8 GB RAM

- Ekran Kartı: AMD HD7750 or NVIDIA GTX650Ti

- DirectX: Sürüm 11

- Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

- Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

- Ses Kartı: DirectX® Compatible soundcard​

ÖNERİLEN:

- İşletim Sistemi: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10

- İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X or Intel Core i5 8600K

- Ekran Kartı: AMD RX Vega 56 or NVIDIA GTX 1070

- Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

- Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

- Ses Kartı: DirectX® Compatible soundcard

Mount & Blade II: Bannerlord için Özel Savaş Oyun Modu Duyuruldu!

TaleWords ekibinin geliştirdiği aksiyon rol yapma oyunu ''Mount & Blade II: Bannerlord'' için Custom Battle oyun modu tanıtıldı. Bu mod için şu açıklamalar yapılmış: "Mount & Blade oyunlarında ne kadar kurnaz olursanız olun, eninde sonunda elverişsiz koşullarda savaş alanına girmeye zorlanacaksınız. Bununla birlikte, Bannerlord'da, savaşlar basit bir sayı oyunu değildir. Doğru birimler ve taktikler ile, umutsuz görünen karşılaşmaları avantajınıza çevirebilirsiniz. Özel Savaş modu, oyuncuların tam da bunu yapmalarını sağlar - güvenli, kontrollü ve özelleştirilebilir bir ortamda! Özel Savaşlar, oyuncuların Bannerlord’un devasa ve destansı savaşlarını tecrübe etmelerine izin verir. Hangi asker türünün bu sinir bozucu Khuzait atlı okçularına karşı en etkili olduğunu test etmek isteyebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, kendi parametrelerinizi kullanarak özel bir savaş ya da kuşatma oluşturabilir ve eyleme geçebilirsiniz. Bannerlord’un savaş ve kuşatma sistemlerinin farklı yönlerini iyice test edebilmeniz için pratik olarak her yönü özelleştirilebilir hale getirmeye çalıştık. Oyunculara her ordunun büyüklüğü ve bileşimi üzerinde tam kontrol verilir. Saldırı veya savunma yapmayı ve savaşın hangi haritasında oynanacağını seçebilirsiniz. Savaşı hangi mevsimde oynamak istediğinizi bile seçebilirsiniz. Kuşatmada, kale seviyesini (basamak 1-3), duvarların gücünü, savaşta mevcut kuşatma motorlarını ve hem saldırganın hem de savunucunun kullanacağı taktikleri seçme yeteneğine sahipsin.''

Custom Battle'da bir yapay zekanın emri altında bir ordunun komutanı olarak oynayabileceksiniz. Her ordunun komutanları kendi kişiliğine ve taktiksel beceri sahip karakterlerden seçilecek, bu nedenle farklı liderlerle aynı savaşı iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Mount & Blade II: Bannerlord yapımının çıkış tarihi açıklanmadı. Yeni gelişmeler için takipte kalın!​

Civilization 6'ya Osmanlı Devleti Geldi!

Oyuncular tarafından oynanmaya devam eden strateji oyunu ''Civilization 6'' oyununa yeni uluslar eklenmeye devam ediyor. Oyuna son gelen güncelleme ile Osmanlı Devleti, Civilization 6'ya eklendi. Osmanlı padişahı Kanuni Sultan Süleyman ile birlikte, Janissary, Barbary Corsair birlikleri ve özel bina olarak Grand Bazaar da oyuna eklenmiş durumda. Oyunun görsellerine ve yeni videoya aşağıdan bakabilirsiniz.​

GÖRSELLER :

CİVİLİZATİON VI: GATHERİNG STORM - FİRST LOOK: OTTOMANS :

Dragon Ball Project Z'nin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Bandai Namco firmasının yayıncılığını üstlendiği aksiyon RPG oyunu ''Dragon Ball Project Z'' oyunun ilk tanıtım videosu yayınlandı. Yeni çıkacak oyun, Dragon Ball Z'deki olayları Goku'nun bakış açısından yeniden anlatacak dramatik bir yapım olacak. Ayrıca oyunda açık dünya ögeleri de olacak. Geçici olarak Dragon Ball Project Z olarak adlandırılan oyunun çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak Bandai Namco oyunun lansmanını 2019 olarak hedeflediğini belirtti. Oyunun ilk tanıtım videosuna aşağıdan bakabilirsiniz. İyi seyirler!​

TANITIM VİDEOSU :

Genesis Alpha One'in Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Radiaton Blue ekibinin geliştirdiği aksiyon ve macera oyunu ''Genesis Alpho One'' için çıkış fragmanı yayınlandı ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen oyun satışa sunuldu. İnsan neslinin tükenmesine engel olacağımız yapım, bilim kurgu ve hayatta kalma ögeleriyle dikkat çekiyor. Genesis Alpha One, Epic Games Store'da 109 TL gibi bir fiyat etiketine sahipken, Steam platformuna ise Temmuz 2020'de gelecek. Buraya tıklayarak oyunu satın alabilir, oyunun sistem gereksinimlerine, görsellerine ve çıkış fragmanına aşağıdan bakabilirsiniz.

GENESİS ALPHA ONE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :

MİNİMUM:

- İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit

- İşlemci: Intel Core i3-4130 / AMD FX-4350

- Bellek: 4 GB RAM

- Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7950 or Radeon R9 290

- Ses Kartı: Windows Compatible Sound Card

ÖNERİLEN:

- İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

- İşlemci: Core i5-4590 CPU @ 3.30GHz / AMD FX 8350

- Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (4 GB) / Radeon R9 390

- Ses Kartı: Windows Compatible Sound Card

GÖRSELLER :

ÇIKIŞ FRAGMANI :

Praey for the Gods'un Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Shadow of the Colossus'tan esinlenerek geliştirilen aksiyon ve macera oyunu ''Praey for the Gods'' yapımının sistem gereksinimleri belli oldu. Oyunda kontrol edeceğimiz karakterimizle birlikte, bitmeyen bir kışın gizemini çözmek için dünyanın öteki ucuna yolculuk yapacağız. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Praey for the Gods, 31 Ocak 2019 tarihinde Steam'de erken erişime girecek. 2019 yılında çıkması planlanan yapım 6 ay Steam'de erken erişimde kalacak. Oyunun sistem gereksinimlerine, görsellerine ve trailer videosuna aşağıdan bakabilirsiniz. İyi seyirler!​

PRAEY OF THE GODS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :

MİNİMUM :

- İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

- İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940

- Bellek: 6 GB RAM

- Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 670 or AMD GPU Radeon HD 7870

- Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

- İlave Notlar: DirectX 11 is necessary to run the game.

ÖNERİLEN :

- İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10

- İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

- Bellek: 6 GB RAM

- Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 or AMD GPU Radeon R9 290

- Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

- İlave Notlar: DirectX 11 is necessary to run the game.

GÖRSELLER :

TRAİLER VİDEOSU :

Ekli dosyayı görüntüle 231549

Sekiro: Shadows Die Twice'dan Yeni Bir Video Geldi!

Taipei Games Show 2019'da oyuncuların karşısına çıkan aksiyon ve macera oyunu ''Sekiro: Shadows Die Twice'' özel bir etkinlikle detaylandırıldı. Geliştirici ekip yeni bir oynanış videosu yayınlayarak, etkinlikte oyunu oynadılar. Oyuncuların merakla beklediği yapımda, daha hızlı ve aksiyon dolu bir oynanış olacağı için rol yapma unsuru unsuru yer almayacak. Sekiro: Shadows Die Twice, 22 Mart 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun görsellerine ve oynanış videosuna aşağıdan bakabilirsiniz. İyi seyirler!​

GÖRSELLER :

OYNANIŞ VİDEOSU :

Türk MMORPG Oyunu Adventure Land Çıkış Yaptı!

Kaan Soral tarafından geliştirilen bağımsız MMORPG oyunu ''Adventure Land'' Steam'de erken erişime açıldı efendim. 25 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapımda, istediğiniz her şeyi yapabiliyor, canavarları öldürebiliyor, ticaret yapabiliyor, tavernada kumar oynayabiliyor ve arkadaşlarınızla parti kurabiliyorsunuz. Adventure Land kod kullanımına izin veriyor. Böylece işleri hem eğlenceli hem de kolay hale getirebiliyorsunuz. Oyunda Mage, Warrior, Rogue, Ranger, Priest ve Merchant olarak altı sınıf yer alırken, bu sınıflarda herhangi bir skill ağacı veya özellik seçimi bulunmuyor. Adventure Land yapımının erken erişim süreci Ekim 2019 tarihine kadar devam edecek. Oyunun görsellerine ve videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.​

GÖRSELLER :

ADVENTURE LAND - THE CODE MMORPG - SHOWCASE

Assassin's Creed Chronicles China Kısa Süreliğine Ubisoft Store'da Ücretsiz Oldu!

2015 yılında çıkış yapan aksiyon ve macera oyunu ''Assassin's Creed Chronicles China'' kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunda 1526'da Çin'de Ming hanedanın parçalanması ile çin kardeşliğinin son suikastçısı ve Ezio Auditore tarafından eğitilen Shao Jun karakteriyle birlikte intikam almak ve ölen kardeşliği yeniden canlandırmak için verilen mücadeleye tanık oluyoruz. Buraya tıklayıp, Ubisoft Store'a giriş yaparak 52 TL değerindeki bu oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. İyi eğlenceler!​

Metro Exodus'tan Yeni Bir Oynanış Fragmanı Geldi!

Steam platformundan ani bir kararla kaldırılarak oyuncuların tepkisini çeken ve 1 yıl boyunca Epic Games Store'da satılacak olan ''Metro Exodus'' için 6 dakikalık yeni oynanış videosu geldi efendim. Grafikleri ve atmosferiyle heyecanla beklenen yapım, 14 Şubat 2020 tarihinde Steam'de yayınlanacak. Epic Games Store'da 309 TL gibi bir fiyat etiketi olan Metro Exodus, 15 Şubat 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!​

OYNANIŞ FRAGMANI :

Şubat Ayında Çıkacak Oyunlar!

Ocak ayını Resident Evil 2 Remake ve Kingdom Hearts 3 gibi yapımlarla tamamlarken, şubat ayında birbirinden güzel yapımlar siz değerli oyun severle buluşacak. Özellikle Metro Exodus, Far Cry: New Dawn, Crackdown 3 ve Anthem gibi önemli yapımlar çıkışını gerçekleştirecek. Şubat ayında çıkacak olan tüm oyunlara aşağıdan göz atabilirsiniz.​

İşte Şubat Ayında Çıkacak Olan Tüm Oyunlar :

- Ace Combat 7: Skies Unknown (PC) – 1 Şubat

- Song of Memories (PS4) – 1 Şubat

- Spinnortality (PC) – 1 Şubat

- Rainswept (PC) – 1 Şubat

- Wargroove (PC, Switch) – 1 Şubat

- 8-Bit Hordes (PS4, Xbox One) – 1 Şubat

- The Occupation (PC, PS4, Xbox One) – 5 Şubat

- Spike Volleyball (PC, PS4, Xbox One) – 5 Şubat

- The Path of Motus (Switch) – 5 Şubat

- Riot: Civil Unrest (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 5 Şubat

- 39 Days to Mars (Xbox One) – 6 Şubat

- Astroneer (PC, Xbox One) – 6 Şubat

- Ape Out (PC, Switch) – 7 Şubat

- God Eater 3 (PC, PS4) – 8 Şubat

- Bold New World (PC) – 8 Şubat

- Stunt Kite Party (Switch) – 8 Şubat

- Macrotis: A Mother’s Journey (PC) – 8 Şubat

- City of Brass (Switch) – 8 Şubat

- Odallus: The Dark Call (Switch) – 8 Şubat

- Oniken: Unstoppable Edition (Switch) – 8 Şubat

- BlazBlue: Central Fiction Special Edition (Switch) – 8 Şubat

- Conarium (PS4, Xbox One) – 12 Şubat

- Hyper Jam (PC, PS4, Xbox One) – 12 Şubat

- Trials Rising (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 12 Şubat

- Eastshade (PC) – 13 Şubat

- Degrees of Separation (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 14 Şubat

- Civilization 6: Gathering Storm (PC) – 14 Şubat

- Metro: Exodus (PC, PS4, Xbox One) – 15 Şubat

- Crackdown 3 (PC, Xbox One) – 15 Şubat

- Far Cry New Dawn (PC, PS4, Xbox One) – 15 Şubat

- Jump Force (PC, PS4, Xbox One) – 15 Şubat

- Devotion (PC) – 19 Şubat

- Yakuza Kiwami (PC) – 19 Şubat

- Anthem (PC, PS4, Xbox One) – 22 Şubat

- The Lego Movie 2 (PS4, Switch, Xbox One) – 26 Şubat

- 8-Bit Invaders (PS4, Xbox One) – 26 Şubat

- Dirt Rally 2.0 (PC, PS4, Xbox One) – 26 Şubat

- Nier: Automata – Game of the Yorha Edition (PC, PS4) – 26 Şubat

- Fimbul (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 28 Şubat

- Blast Zone Tournament (PC, PS4, Xbox One) – 28 Şubat

Korku Oyunu Kholat Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

IMGN.PRO ekibinin geliştirdiği macera korku oyunu ''Kholat'' Steam platformunda 4 Şubat'a kadar ücretsiz oldu efendim. Oyun ismini Dyatlov Geçidi Vakası'nın gerçekleştiği Kholat Syakhl dağından alıyor. Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen Kholat, 1959'da Rusya'da 9 dağcının Ural dağları'nda esrarengiz bir şekilde kaybolup ölmesini konu alıyor. Oyunda Kholat dağı'nda neler olduğunu araştırmaya ve olayı çözmeye çalışıyoruz. Buraya tıklayarak Türkçe dil desteğine sahip olan oyunu ücretsiz alarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimlerine, görsellerine ve trailer videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

KHOLAT SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :

MiNİMUM :

- İşletim Sistemi: Win 7 32 ya da daha üst bir versiyon

- İşlemci: Core i3-3250T 3.0GHz

- RAM: 4 GB

- Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB

- Ekran kartı: GeForce GTX 470(+1280MB)

- DirectX: DX 10

ÖNERİLEN :

-İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon

- İşlemci: Core i5-3550 3.3GHz

- RAM: 8 GB

- Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB

- Ekran kartı: GeForce GTX 660 Ti(+2048MB)

- DirectX: DX 11

GÖRSELLER :

TRAİLER VİDEOSU :

World War Z'nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

Saber Interactive tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı oyunu ''World War Z'' için yeni oynanış videosu yayınlandı. Havok oyun motoru ile geliştirilen yapımda, 4 kişi olarak Kudüs, Moskova ve New York gibi şehirlerde zombilerle mücadele edeceğiz. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen ve Epic Games Store'da yayınlanacak olan World War Z'nin çıkış tarihi henüz belli değil. Yayınlanan yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!​

OYNANIŞ VİDEOSU :

Crackdown 3'ten Yeni Oynanış Videoları Geldi!

Microsoft Studios'un yayıncılığını üstlendiği aksiyon oyunu ''Crackdown 3'' için tekli ve çoklu oyuncu modlarını gösteren yeni oynanış videoları paylaşıldı. Paylaşılan videolarda kapsamlı ve detaylı çoklu oyuncu modu olan Wrecking Zone modu, oyunun ilk 15 dakikası ve 4K multiplayer oynanış gösteriliyor. Crackdown 3, 15 Şubat 2019 tarihinde PC ve Xbox One için çıkış yapacak. Yayınlanan videolara aşağıdan bakabilirsiniz. İyi seyirler!​

WRECKİNG ZONE :

WRECKİNG ZONE MULTİPLAYER :

OYUNUN İLK 15 DAKİKASI :

4K MULTİPLAYER GAMEPLAY :

Mount & Blade II: Bannerlord'un Yeni Oynanış Görüntüleri
Yayınlandı!

Talewords tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu ''Mount & Blade II: Bannerlord'' için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Oyunun ses direktörü Uğurcan Orçun, oyunun yapımıyla ilgili bilgiler verirken geliştirici blogunda yeni görüntüler paylaşıldı. Uğurcan Orçun oyunun yapım aşamasıyla ilgili şu ifadelere yer verdi ; ''Oyunda hem erkek hem de kadınlar için seçilebilecek bir çok karakter sesi seçeneği olacak. Hatta atlar için bile farklı seslerimiz var! Ancak sadece karakter seslerini kapatmak mümkün olmayacak. Artık oyun motorumuza gömülü Fizik Materyalleri sistemimiz sayesinde silah darbeleri, fizik sesleri, ok saplanmaları ve tabii ki adım sesleri bir çok farklı tipte ses çıkarıyor. Uzaklık etkisini gerçek hayata benzetmek için hazırladığımız özel sistem sayesinde sesler, mesafeye göre sadece kısılmıyor, aynı zamanda filtrelenip yankılanıyor. Bunu eski bilgisayarlarda bile rahatlıkla çalışır hale getirmek kolay değildi, ama artık uzaktaki savaşlar gerçekten uzaktaymış gibi duyuluyor." Oyun için yayınlanan videoya aşağıdan bakabilirsiniz. İyi seyirler!​

OYNANIŞ GÖRÜNTÜLERİ :

Son düzenleme:

Onur.G

Dikenli Bir Tele Takılan Çiçeğim, Ah Ulan, Ah!
Süper Moderatör
emeğine sağlık usta :)

Zombi oyunları baymadı mı artık :D
Adam gibi çıkan güzel bi' zombi oyunu yok ki baysın [Dying Light'tan başka].
Ha kötüleri baymadı mı dersen o başka. :) Ama ben hala Dying Light'tan başka bir zombi oyunu daha çıkmasını isterim.Mesela Days Gone ayarında TPS bir oyun olabilir [pc'ye].

Adam gibi çıkan güzel bi' zombi oyunu yok ki baysın [Dying Light'tan başka].
Ha kötüleri baymadı mı dersen o başka. :) Ama ben hala Dying Light'tan başka bir zombi oyunu daha çıkmasını isterim.Mesela Days Gone ayarında TPS bir oyun olabilir [pc'ye].
en son re2 çıkmıştı, ama dediklerin de doğru :)

en son re2 çıkmıştı, ama dediklerin de doğru :)
He doğru onu unutmuşum. ;D
Ama yine de bir futbol oyun serisi ya da Battle Royal oyunlar kadar örneği olmadığı için beni baymadı açıkçası.World War Z ilk duyurulduğunda güzel olabilir diye umutlanmıştım ama sonradan izlediğim videolarını görünce, anladım ki bütün oynanış mekaniği co-op oynanışı olan ve duvara tırmanan zombiler üzerine kurulu olacakmış gibi geldi bana [fazlasını görmedim].Hikaye modu olacak mı ondan da tam emin değilim.

smartenes

Torrent-Oyun.com
Bence Bannerlord çıktığı gibi çok satıp sonra da büyük hayal kırıklığı yaratacak bir oyun olacak

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt