Torrent-Oyun Can You Run It [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Rx 570, 4x2 GB RAM, i5 3470 işlemci var. Mafia Definitive Edition hangi ayarlarda oynarım?
Youtube'da bir video gördüm sizin yorumunuzda vardı galiba sizin yani, bence ortalaması yüksek ayarlarda, medium high arasında 60 FPS alırsınız. En üst ayarlar 60 FPS olmayabilir ama 50 civarı alırsınız diye tahmin ediyorum en yüksek yaparsanız her şeyi.

Youtube'da bir video gördüm sizin yorumunuzda vardı galiba sizin yani, bence ortalaması yüksek ayarlarda, medium high arasında 60 FPS alırsınız. En üst ayarlar 60 FPS olmayabilir ama 50 civarı alırsınız diye tahmin ediyorum en yüksek yaparsanız her şeyi.
Eyw. 1080p de mi?

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Shadow u low yaparak oyna hem fps e tek etki eden ayar ve daha iyi oluyor gölgeler. Rahat 60 üstü alırsın.
Sağol.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Viralex

Torrent-Oyun.com
GTA 5 olur mu dostlar?

Benim sistem:
3 gb ram
windows 7 64 bit
intel pentium dual cpu 2.20 ghz
ati radeon hd 2600 pro

gta 5:
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

tatanqa333

Torrent-Oyun.com
gtx 770 ryzen 1200 8gb ram

RED DEAD REDEMPTİON 2
gears 5 60 gb
metro exodus 55gb
Assassin’s Creed Odyssey

yazdım oyunları kaldırırmı

badboy128

Konnichiwa
Asus GeForce GTX950 STRIX kartım.
MB Bannerlord için ayarları düşürdüm. Genelde akıcı oynanıyor ama sık sık donma sorunu oluyor. Drop gibi bir şey. Hangi ayar donma sorununa neden oluyor olabilir? Daha da düşürebileceğim veya kapatabileceğim spesifik bir ayar var mı bannerlord için?

RUBENム

war. war never changes.
Asus GeForce GTX950 STRIX kartım.
MB Bannerlord için ayarları düşürdüm. Genelde akıcı oynanıyor ama sık sık donma sorunu oluyor. Drop gibi bir şey. Hangi ayar donma sorununa neden oluyor olabilir? Daha da düşürebileceğim veya kapatabileceğim spesifik bir ayar var mı bannerlord için?
RAM miktarın nedir? Oyunu HDD'de mi kullanıyorsun? Droplar genelde RAM ve disk kaynaklı oluyor. Oyunun Early Access'te olduğunu da unutmamak lazım. Tam olarak optimize edilmemiştir muhtemelen.

badboy128

Konnichiwa
RAM miktarın nedir? Oyunu HDD'de mi kullanıyorsun? Droplar genelde RAM ve disk kaynaklı oluyor. Oyunun Early Access'te olduğunu da unutmamak lazım. Tam olarak optimize edilmemiştir muhtemelen.
ram 8 gb
evet hddye kurulu ve tek depolama birimim zaten hdd var
sırf düzgün oynamak için 1 sene bekledim ama hala optimizasyon tam değil
çünkü oyunu en düşük ayarlara ve çözünürlüğe almama rağmen ve öyle yapınca grafikler mb warbandden bile kötü görünüyo olmasına rağmen hala donma sorunları vardı
başka oyunlarda pek olmuyor mesela bu sorun

RUBENム

war. war never changes.
ram 8 gb
çünkü oyunu en düşük ayarlara ve çözünürlüğe almama rağmen ve öyle yapınca grafikler mb warbandden bile kötü görünüyo olmasına rağmen hala donma sorunları vardı
Donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorsan oyun içerisindeyken RAM,CPU,GPU kullanım değerlerini Afterburner ile kontrol edebilirsin. HDD'ye de Bad Sector testi yapmanı tavsiye ederim.

Oyundan kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorsan pek yapabileceğin bir şey yok zaten. Oyuna gelen güncellemeleri yapmaya özen göster.

ram 8 gb
Cp 2077 neyse Bannerlord da odur. RAM kaynaklı olabilir, SSD varsa büyük fark ettiriyor yoksa başka yapabilecek bir şeyin yok, ya oyun düzelecek ya sen parça değiştireceksin. Ayrıca texture ve çözünürlüğü düşürmenin sana getireceği iyi şeyler kötülerden azdır . Bu ayarlar hariç shadow düşürerek FPS kazana bilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt