Torrent-Oyun Can You Run It [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SixBro

Torrent-Oyun.com
GTX 1050Ti
4 GB ram
İntel Core i3-4130 CPU @ 3.40 Ghz

Cyberpunk 2077 hangi ayarda rahat oynayabilirim, max kaç fps alabilirim ?

Codex sürümü indirip kurdum,oyun güncellemeli 1.03 şekilde geliyor..

Öncelikle sistemimi söyleyeyim,sıkça "sistemim şu kaldırırmı" diyenler için referans olacakdır.

i7 4770k - 16 gb ram - rx550

Oyunu "720p" olarak oynuyorum zira 1080p oranına çıktığım an fps ler 10 lara düşüyor.
Ayarlarda biraz oynadım,low-medium arası bir ortalama ile 25-30 fps alıyorum.

low ayarlara mahkum kalmakda istemedim zira 720p low ayarlarda (1080p içinde bu böyle) oyundaki grafik kalitesi çok düştüğü gibi oyunun havasınada giremiyorsunuz.Oyunun hikayesi,ambiyansı güzel ancak ultra kalite oynayamayınca oyun çok sönük kalıyor.Adeta "şekersiz türk kahvesi" içer gibi oyunu oynuyorsunuz.

Oyunda hem optimizasyon hemde birçok bug hatası var.Mesela bir takip sahnesinde vuracağım minibüsteki düşmanlar görünmedi,ateş ediyorum silah ateş ediyor gibi görünüyor ama ne ses var nede vuruş etkisi,arada duvarlardan içeri girmeler vs de oldu.

Bu problemler düzeltilebilir ancak şunun altını çok iyi şekilde çizelim;
BU OYUN YÜKSEK PERFORMANS İSTEYEN VE KALİTESİNİ ÜST SEGMENT EKRAN KARTLARI İLE GÖSTEREN BİR OYUN..

Gerçekten sistemi aşırı zorlayan,ekran kartlarına aşırı abanan ve işlemci-ram tarafında da ciddi anlamda sömüren bir oyun.Herkes fps lere filan takılıyor ama işin realitesi görsel doku kalitesinden büyük ödün vererek oyunu oynamak isterseniz keyif alamassınız,net bir gerçeklik bu durum dolayısıyla yavan şekilde low ayarlarda şuanki haliyle alt ve orta segment tüm sistemlerde keyif verici bir oyun değil.

Benim izlenimim bu oyun için en keyifli ve rahat şekilde high-ultra derecesinde oynamak için;

i7 + 16-32 gb ram + 2xxx ve üstü ekran kartı sisteminiz olmalı,bunun altında olan her sistemde low ayarlarda 720-1080p aralığında oyunu oynayabilirsiniz ama bu çok büyük keyif vermeyecektir bir süre sonra.Bu durumu ilerde hem oyun firmasnın hemde ekran kartı üreticilerinin update leri kaliteyi artırmak için yayınlayacaklardır ama bu 2xxx altı ekran kartı olanlara mucize yaratmayacakdır.

Kısacası bu oyun 2xxx altı tüm ekran kartlarını mezara gömdü,yeni nesil oyunlar için yüksek sistem gereksinim çıtasını yükseltti.Bu durumda elbette işlemci-ekran kartı üreticilerine yarayacak,oyunun özü bu arkadaşlar..

RUBENム

war. war never changes.
GTX 1050Ti
4 GB ram
İntel Core i3-4130 CPU @ 3.40 Ghz

Cyberpunk 2077 hangi ayarda rahat oynayabilirim, max kaç fps alabilirim ?
O sistem ile çoğu oyunu oynayamazsın. RAM ve CPU kaynaklı olarak çok fazla FPS drop vb. sorunlar yaşaman muhtemel.

Bunun dışında internetin iyiyse Geforce Now üzerinden oynayabilirsin. Geforce Now kullanmak için oyunu Steam, Epic gibi platformlardan satın alman gerekecek.

İ5 6500
8GB 2133Mhz Ram
Rx480 8gb

Cyberpunk 2077 1080p de hangi ayarlarda oynarım?
Orta ayarda oynarsın.

GREY

[TechGuy]
Gtx1080 i58600k 16 ram cp77 yi fullde kaç fpde oynarım
Harbi helal olsun sana dostum konu içerisinde fps için referanslar verildi, ayrı konu açıldı ama adam hala diyor ki kaç fps'de oynarım. Youtube'da baktın işte kaçsa o bizden ne bekliyorsun gpu duası mı hocam.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Harbi helal olsun sana dostum konu içerisinde fps için referanslar verildi, ayrı konu açıldı ama adam hala diyor ki kaç fps'de oynarım. Youtube'da baktın işte kaçsa o bizden ne bekliyorsun gpu duası mı hocam.
Hocam konunun linkini buraya da at, arkadaş görmemiş olabilir.

Gtx 1650 super
Ryzen 3 1200 af 12nm
8gb ram

Cyberpunk 2077 hangi ayarlarda kaç fps oynarım akıcı bir şekilde?

megahels

Torrent-Oyun.com
benden önce birçok kişi sormuş ve cevap almış ama piyango bana patladı galiba bu konunun amacı zaten bu soruları sormak değil mi

Merhaba, MSI GTX 1050 Ti, 12 GB RAM ve i5 4690. Cyberpunk 2077. 60 FPS takıntım yok, akıcı oynatsın düşük yüksek fark etmez yeter.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba, MSI GTX 1050 Ti, 12 GB RAM ve i5 4690. Cyberpunk 2077. 60 FPS takıntım yok, akıcı oynatsın düşük yüksek fark etmez yeter.
Cevaplanmıştı ama yine de kendi fikrimi söyeyeyim; yer yer 30 fps de alabilirsin, yer yer 30'un altına da düşebilir.Bu değişkenlik açık ve kapalı mekanlarla ilgili bir durum.Tabi bunlar birer tahmin.Kimse ''tam olarak şu kadar fps alırsın'' diyemez.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt